Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Największe i najbliższe zapowiedzi w CP to na razie

1. Polsat Kino

2. Polsat Dla Dzieci

3. Dekoder PVR HD

4. Nowy Transponder

5. Pakiet z HDTV

A największe i najbliższe święto w CP to:

10 URODZINY CYFROWEGO POLSATU!

I tyle.... :?

 

Ale! jak na razie to CP ma najwięcej zapowiedzi, bo np. C+ to tylko Orange Sport Info, a n-ka Eska.tv, i 2 kanały nFilm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo (w najbliższych dniach) do ofert kilkunastu operatorów na terenie całej polski ma zostać włączony Discovery ID Investigation. Czy wejdzie w skład oferty CP? Moim zdaniem tak, powiem więcej, myślę że do pakietu familijnego (MOJE ZDANIE). Jestem fanem kanałów Discovery i byłbym bardzo zadowolony z tego faktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba jeszcze dodać kanał dla młodzieży. Co do tego nowego Discovery - jak najbardziej, oczywiście pakiet Familijny.

Swoją drogą interesuje mnie czy ten zapowiadany dekoder oraz pakiet z kanałami HD zostaną "zrobione" w tym roku. Niby znając CP ich terminy są zawsze podawane "na pałę". Idąc tym tokiem myślenia wszystko co dobre dla abonentów zostaje opóźniane, ale to na czym najbardziej zyskuje CP to nigdy. Przykładem jest zakodowanie kanału MTVN HD, jak zaplanowali tak zrobili - podana konkretna data, która się sprawdziła taka sama sytuacja z HBO HD. Nie sądzicie że tak jest? Może wyjątkiem było kodowanie PS HD i ESP HD, ale można to wytłumaczyć iż jeszcze wtedy nie było ustalonych cen dla kanałów HD.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fragment artykułu:

 

W chwili obecnej Discovery Networks jest na etapie finalizowania rozmów z operatorami telewizyjnymi (kablowymi oraz satelitarnymi) w Polsce. W najbliższych dniach kanał ma zostać włączony do oferty kilkunastu operatorów na terenie całego kraju.

 

:arrow: źródło media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ xxlukasz91xx to, że napisali, iż trwają rozmowy z operatorami kablowymi i satelitarnymi nie musi oznaczać, że CP bierze w nich udział :> . W końcu są 3 platformy, a równie dobrze mogą prowadzić rozmowy z tylko jedną :mrgreen: . Poza tym jest jeszcze druga strona medalu, CP nie musi być tym kanałem w ogóle zainteresowane. Także nie podniecaj się za szybko tak tym kanałem, gdyż możesz się niemiło rozczarować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje ze CP nie bedzie dolaczal tego kanalu do swojej ofery.Mam bardzo zla opinie o produktach Discovery.Sa to przereklamowane kanaly,co chwile przerywane reklamami i dodatkowo nadawane w zlej jakosci ktora nijak nie pasuje do renomy tej marki.Bardziej ucieszylbym sie z dolaczenia kanalow Viasat History lub Viasat Explorer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz do tych spekulacji dołączy pewnie kolejny kanał: ANIMAX

 

# Z nieoficjalnych informacji, do których dotarła redakcja serwisu DVBnews.pl wynika, że w tym roku zadebiutuje w Polsce zapowiadany od dwóch lat kanał Animax. Pokazuje on znane japońskie kreskówki anime.

 

# Najprawdopodobniej Animax zostanie udostępniony w Polsce w drugiej połowie br. Pierwsze informacje na temat jego wejścia na nasz rynek słyszeliśmy już w 2007 roku, jednak do tej pory Animaksa jak nie było, tak nie ma. To się może zmienić na jesieni br., kiedy na rynku robi się gorąco i platformy oraz nadawcy często prezentują nowe pomysły na biznes. Przypomnijmy, że w tym roku Cyfrowy Polsat obchodzi dziesięciolecie istnienia platformy. W zeszłym roku to samo święto celebrowała Cyfra+.

 

Animax jest produkowany przez Sony Entertainment Television, który w Polsce posiada również kanały AXN (AXN, AXN Crime oraz AXN Sci-Fi). Ich dystrybucją, tak jak w przypadku paczki AXN, zajmie się nadawca filmowych kanałów Premium – HBO. Animax znajdzie się w ofertach sieci kablowych oraz platform satelitarnych. Miejmy nadzieję, że kanał nie będzie dostępny w ofercie jednej z platform na zasadzie wyłączności…

 

:arrow: źródło: dvbnews.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrian74 Popieram.To kanały typu reality show,90% ramówki to śmieci.Nie chce kolejnego Discovery.Chcę Viasaty.

Właśnie zostaje te 10 procent, choć jest to dużo, dużo więcej. Coś przesadzasz z tymi 90 procentami i z tym reality show. Tak jak na każdym kanale, tak i na kanałach Discovery oglądam tylko część programów (choć jest tego trochę, szczególnie na Science i World) i na tej podstawie oceniam. pirx także bym nie płakał, jakby dołączyli Viasat'y, ale i chcę nowy kanał Discovery :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrian74 Popieram.To kanały typu reality show,90% ramówki to śmieci.Nie chce kolejnego Discovery.Chcę Viasaty.

Właśnie zostaje te 10 procent, choć jest to dużo, dużo więcej. Coś przesadzasz z tymi 90 procentami i z tym reality show. Tak jak na każdym kanale, tak i na kanałach Discovery oglądam tylko część programów (choć jest tego trochę, szczególnie na Science i World) i na tej podstawie oceniam. pirx także bym nie płakał, jakby dołączyli Viasat'y, ale i chcę nowy kanał Discovery :wink:

 

Nie bardzo przesadzam.W najlepszym czasie leci miami ink,brainiac,w klatce czasu,czy inni szaleni,wąsaci inżynierowie.Mnie nie bardzo to interesuje,oględnie mówiąc.A kolejny discovery nie będzie nadawał nic innego,w sensie stylu.Wystarczy programów tej marki.A na program Animal Planet nawet nie patrzę.Nie wstrząsają mną jakoś pogromcy węży.Poziomem Discovery jestem mocno zawiedziony.Niby 3 kanały,a trzeba się mocno napracować by znaleźć coś przyzwoitego.A człowiek nie po to kupuje tv,by mu ktoś byle co puszczał,wtedy gdy ten ma czas oglądać.A ze stajni Viasat mamy całkiem fajne TV100,bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze stajni Viasat mamy całkiem fajne TV100,bez reklam.

Fajne, bez reklam, ale... brak reklam = (przeważnie) większa cena za dostęp :| Dlaczego niby TV1000 znalazł się w pakiecie Film, RM, Super Film - filmy na tym kanale są średnie (czasami puszczą coś, co można sobie przypomnieć), żadnych premier typu "pierwszy raz w TV", no więc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.TV1000 bez rewelacji.Ale może być.Idealnie byłoby aby każdy mógł płacić za to,co najbardziej mu odpowiada.CP jest moją pierwszą platformą.I jest tak jak myślałem.Aby coś pooglądać trzeba mieć przynajmniej relax-mix plus cinemax,a najlepiej super film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...