Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
I nagle TVP Sport przestaje być g*wnianą stacją, bo dołączył do CP. No cóż, gratuluję udanych negocjacji.

Ja na przykład nigdy nie mówiłem, że TVP Sport jest [beep]ianym kanałem. Nie mogłem się go doczekać w CP więc kupiłem TNK. Dla niektórych kanał sportowy to taki kanał, który pokazuje piłkę nożną na "najwyższym poziomie", a TVP Sport nie ma praw do takiej to zaraz g-wniany. Nie rozumiem dlaczego część uważa, że sport to tylko piłka nożna. Do TVP Sport mam dostęp prawie cztery miesiące i nie zmieniam swojego zdania. Zapewniam w TVP Sport jest sport i wbrew pozorom całkiem niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nigdy nie mówiłem, że TVP Sport jest [beep] kanałem. Nie mogłem się go doczekać w CP więc kupiłem TNK. Dla niektórych kanał sportowy to taki kanał, który pokazuje piłkę nożną na "najwyższym poziomie", a TVP Sport nie ma praw do takiej to zaraz g-wniany. Nie rozumiem dlaczego część uważa, że sport to tylko piłka nożna. Do TVP Sport mam dostęp prawie cztery miesiące i nie zmieniam swojego zdania. Zapewniam w TVP Sport jest sport i wbrew pozorom całkiem niezły.

I właśnie o takie podejście jak opisałeś mi chodzi, jak widać Ty jesteś innego (dobrego) zdania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 23 marca br. Cyfrowy Polsat wprowadza "nowe" "promocje"

 

3 miesiące gratis przy umowach na 13 miesięcy od Pakietu Familijnego

6 miesięcy gratis przy umowach na 29 miesięcy od Pakietu Familijnego

12 miesięcy gratis przy umowach na 36 miesięcy na pakiet Mini Max.

 

oraz nowy dekoder D2 :lol2:

 

------------------------------------------------------------

z życzeniami powrotu do czasów lepszej sprzedaży :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli byłoby małe zainteresowanie Pakietem Sport lub Relax Mix po tej 30 dniowej promocji dla abonentów CP, to może TVP Sport zostanie dalej dostępny dla wszystkich, tak powiedzmy do 31 sierpnia, podobnie jak inne kanały tematyczne CP. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...