Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o filmbox to kanał kiepski i nic specjalnego nie prezentuje filmy stare nudne zadnych dobrych klasyk i nie warte te 15zl ti juz sa lepsze inne kanały

pamięta kto z was jak startowała N gdy na forum satkuriera niemalże błagali aby dołączyć FilmBox do CP,pisali,że błagali juz CP o dołączenie ich do oferty.

Musiał bym długo szukać ale pokazałbym cytaty w których pisano,że FilmBox to same premiery lepsze jak C+ i HBO, a odciągło sie pare mieśięcy jak zobaczono jaki jest program tv w FilmBox'ach i tak już nie pisali teraz są opnie takie ja wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to pierwsza pozycja 8 to TEST1 a druga to ten TVN który był na początku przed kombinowaniem CP z tymi TVN-ami

zgadza się tez mam dwie ósemki pod rząd i jedna to TVN z CP a drugi to TVN z transpondera ITI

teraz ciekawe czy tak zostanie znowu na parę tygodni czy się to zmieni :] i co oni kombinują???? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiałbym raczej na "zakończenie problemów technicznych". Pamiętacie dlaczego CP utworzył kopie TVNu? Dlatego, że ITI za wcześnie wyłaczyło im Nagravision 2 na tym kanale. "Trójka" dalej była obecna. Teraz, gdy całkowicie wyłączono stary system, nie ma już absolutnie ani jednego abonenta, który odbierałby program w starym systemie - więc problemu nie ma. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z serwisu tvpolsat.info:

Zmiany na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Z układu usunięto Test P, a TVN z transpondera ITI (Hot Bird 7A, 11,393 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4) powrócił na pozycję nr 8 (kopia z transpondera Cyfrowego Polsatu przewędrowała na pozycję nr 266).

 

W końcu, naprawili awarię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt informacja jest, tylko, że CP chyba nawet nie wie na jakiej pozycji ma HBO, bo podaje 21, a z tego co wiem i jak ostatnio oglądałem to HBO jest na pozycji 25, pozycje HBO HD się zgadzają :lol2:

No to chyba (według nr kanału) transmisja będzie na kanale Dla Abonentów. :D

W promo CP nie ma jeszcze Discovery HD... MTVN HD jakoś też nie widziałem... Testy widać się nie skończyły, gdyż na pozycji 114 chyba dalej jest dopisek "test" (na "głównym" miejscu nie ma). Na dodatek jest "odkodowany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...