Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego nikt nie pisze o tym, że cała paczka BBC na obecną chwile jest zubożona? taka biedna wersja dla CP bez top gear i kilku innych programów co mają azjatyckie tygrysy

 

czy oni nie mogą/nie chcą wyciąć zajawek top gear , aby nie kłamać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nikt nie pisze o tym, że cała paczka BBC na obecną chwile jest zubożona? taka biedna wersja dla CP bez top gear i kilku innych programów co mają azjatyckie tygrysy

 

czy oni nie mogą/nie chcą wyciąć zajawek top gear , aby nie kłamać?

 

Bardzo dziwna sprawa z tym top gearem, napewno tvn maczał w tym brudne łapska. Podejrzewam, że pojawi sie od nowego roku, widocznie tvn ma prawa do emisji tylko sezonu 2006, inaczej już emitowaliby 2007, a bbc jeszcze nie może emitować sezonu 2007, bo do końca roku prawa ma tvn, a zajawek świadomie nie wycinają, bo nawet na stronie bbc knowledge pl jest informacja że top gear w czwartek o 21, pytanie w który czwartek :x.

 

To są tylko moje przypuszczenia, przemyślenia, mogą wcale nie miec zwiazku z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Entertainment tez dzisiaj szwankował, na Derrenie Brownie, gdyby obie stacje mogły mieć prawa do top gear to pewnie obie by go emitowały, bbc musi miec jakis powód żeby nie puszczac top gearów, nie robi tego od tak, zwłaszcza, że były w ramówce i są zwiastuny i jest na stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dziwna sprawa z tym Top Gear bo na niego z niecierpliwością czekałem. Może jescze nie mają przetłumaczonych odcinków, ale to by było troche dziwne, bo to Top Gear miał być programem startowym BBC Knowledge ;d Jednak warto zwrócić uwagę na to, że na Entertainment także na razie nie ma pare seriali prezentowanych w zwiastunach jak i na stronie [m.in. Życie na marsie]. Tak więc przypuszczam, tak jak ktoś wcześniej pisał, że wszystko ruszy pełną parą od stycznia [ z Top Gear na czele]

 

Jak na razie Top Gear zastępuje mi "Dookoła Pacyfiku z Michaelem Palinem". Leci codziennie o 17 na Knowledge zaś w weekend powtórki więc da sie nadrobić stracone odcinki.

 

Ogółem jestem zadowolony z BBC na każdym kanale, prócz tego dla dzieci, da się znalaźć coś ciekawego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam kolegę, który pracuje w jednym z puktów Cyfrowego Polsatu na terenie miasta w którym mieszkam. On nic nie wie na ten temat. Niech pomyślę... Dlaczego takie newsy podają użytkownicy, którzy zazwyczaj na swoim koncie nie mają żadnego, czasem po kilka postów? Znowu w to uwierzycie, a potem będziecie "płakać" na forum, że nie dodali nowych kanałów.

 

A z resztą, jest to nowość aktualna CP? Zdaje się, że nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest prawda to super bo ja od jakiegoś czasu robie "nadpłaty"

i uzbierało sie tego juz 26,37 ZŁ, jezeli w grudniu zapłace 5 ZŁ więcej

to HBO Max Pack będe miał 2 miesiące "gratis" :D:D:D:D

 

PS. Jutro mija rok czasu od kiedy jestem z wami ( na forum ) czeba to

oblać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również słyszałem w punkcie sprzedaży,że od 6-go stycznia będzie HBO więc te info już się potwierdzają z kilku stron Polski. Prawdobodobnie do końca stycznia gratis od lutego 15 zł. W N-ce ponoć 16 zł.

 

Ludzie! 15zl to badziewne CINEMAXY kosztuja. Nikt wam nie da HBO za 15zl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Na Samsungu wyświetla się dobrze (znaczy - jest). Na Echostarze nie ma automatycznego wyszukiwania EPG na tych kanałach - trzeba wymusić wciskając przycisk EPG :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...