Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Albo cichaczem wprowadzą te kanały w nowy rok, ale będzie zdziwienie... Znając CP to bym się nie zdziwił jak tak się stanie. Przecież jeśli nie dodadzą tych kanałów do oferty, to będzie wydanie wyroku dla ich platformy. Już widzę całą rzeszę abonentów CP witających się z Nka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię, że oferta jest zła, ale mogłaby być lepsza gdyby mieli więcej kasy, może za dłuższy okres czasu jak Canal+'owi będą kończyły się umowy z niektórymi wytwórniami to HBO podpisze z kilkoma umowę (za bardzo w to nie wierzę, ale może...). Dla mnie oferta HBO jest jak narazie interesująca. Odeszliśmy lekko od tematu, wróćmy do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Abonenci Cyfrowego Polsatu na pewno nie będą opuszczać Słonecznej Platformy z powodu braku kanałów HBO. Jeśli już to odejdą tylko nieliczni. Każdy kto kupował Cyfrowy Polsat wiedział, że tam kanałów HBO nie ma. Więc jeśli komuś zależało wziął już dawno Cyfrę+.

 

Większość ludzi kupujących CP kierowała się ceną oraz możliwością oglądania kanałów Polsatu, TVN-u i kilku innych. Przecież jest jak nie nauka to praca i na ciągłe oglądanie telewizji (kilkudziesięciu programów) brakuje czasu.

 

Również nie każdego interesuje najnowsza oferta filmowa (C+, HBO) czy sportowa (OE), dlatego został abonentem CP a nie C+.

 

Bardzo duża część abonentów poszczególnych platform ogląda swoje ulubione programy na poszczególnych kanałach i nie przykłada większej uwagi na pojawiające się nowości programowe czy nowinki w tematyce satelitarnej. Nawet na tym FORUM SAT KURIERA jest niecałe 4 tysiące użytkowników. Jest to mało porównując do ogólnej liczby abonentów platform satelitarnych i sieci kablowych. O użytkownikach anten szerokopasmowych nawet nie wspomnę.

 

Wracając do nowości w Cyfrowym Polsacie to 11 grudnia będą uroczyste obchody 15- lecia Telewizji Polsat, więc może z tej okazji Słoneczna Platforma postara się o coś extra. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dobrze piszesz. Test PS HD już jest. Polsat HD pewnie pojawi się w 2008r. Myślę, że jakoś w pierwszym lub drugim kwartale :wink: To tylko moje przypuszczenia, bo jakoś nie słyszałem oficjalnych informacji o starcie Polsat HD. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie mają jeszcze 3 testy w HD, więc wszystko przed nimi... A, że start będzie opóźniony to nic nowego w CP. Jak się nie mylę PS HD też miał być wcześniej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Wie ktoś może czy szykuje sie jakas obniżka dekoderów w pakiecie MINI??Swego czasu kosztowały ponizej 100zł.Miała być jakaś oferta świateczna ale wszystko zostało po staremu.Chciałem sobie zakupić sam dekoder własnie w pakiecie mini:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...