Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak tak będzie to padnę ze śmiechu. Chociaż ja i tak w najbliższym czasie nie będę miał sprzętu do odbioru HD w domciu. Żaden dekoder nie spełnia moich wymagać. Kupić dekoder z HD bylejaki to nie sztuka, sztuka to kupić taki, który spełnia najnowsze wymagania kienta. Ja takiego jak narazie nie mogę znaleźć, a szkoda, ale chyba zbyt wielkie mam wymagania, ale więcej w tym temacie nie napiszę, bo to nie ten temat. No w każdym razie znając CP to upchają ile wlezie kanałów na jeden TP a później wychodzi z tego co wychodzi. czyli byle co, byle jaka jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu bylem na planie teledysku, ktory krecona za[beep]ista kamera filmowa. w czasie rozmowy padla kwota wartosci owej kamery. zmrozilo nas. ekipa jednak dodala "takiego sprzetu nikt nie kupi, moze w azejberdzanie, ale nawet jezeli to szybko to wykryjemy i odzyskamy sprzet"

 

moral - taki sprzet jest robiony na zamowienie i nikt o zdrowych zmyslach nie kupi takowego bez sprawdzenia zrodel, a nawet jakby kupil to nie bedzie mial jak go uzywac bo zaraz zostal by namierzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie specjalna oferta HD

Cyfrowy Polsat poważnie przygotowuje się do wprowadzenia do swojej oferty programów HD... więcej na media2.pl

i
"Programowe zapowiedzi HD Cyfrowego Polsatu" więcej na media2.pl

Kanały o takiej innej tematyce haha z tekstu wynika, że też w HD, no bez przesady, ciekawe jakie HD i jaka zawartość tych programów, haha bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie specjalna oferta HD

Cyfrowy Polsat poważnie przygotowuje się do wprowadzenia do swojej oferty programów HD... więcej na media2.pl

i
"Programowe zapowiedzi HD Cyfrowego Polsatu" więcej na media2.pl

Kanały o takiej innej tematyce haha z tekstu wynika, że też w HD, no bez przesady, ciekawe jakie HD i jaka zawartość tych programów, haha bezsens.

 

Dla abonentow Cyfry jak widze wszystko jest bezsensowne oprocz ich platformy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie potrzebne cytowanie, bo napisałeś posta prosto pod moim a po drugie mam dwie platformy, a tu patrzę głownie na jakość a z tym bezsensem chodziło mi o kanał o tematyce edukacyjnej. Po co nowy kanał filmowy w HD skoro i tak nie będzie z byt ciekawych propozycji dla widza skoro mamy inne już kanały filmowe w Polsce, które podpisują określone umowy z jakimiś wytwórniami. Bez sensu jest tworzenie nowych kanałów filmowych, lepiej ulepszać te, które są. Ale nie będziemy robili tutaj znowu jakiegoś sporu, skończmy taki temat, bo usuną nam posty do kosza a to nie jest potrzebne. Szanują tą platformę, ale wkurza mnie bardzo jakość z jaką nadają programy z ich TP. No nie ważne.

 

pozdrawiam 8)

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Cyfra też długo myślała nad ceną kanałów HD i też większość myślała, że będą bardzo drogie, a ceny są do przyjęcia. Myślę, że podobnie będzie w CP. Teraz jest konkurencja i ceny nie mogą być z kosmosu:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej osób wolałoby NASN, czy TVP Sport na CP niż kanały HD, w tym PS HD (który będzie nadawał pewnie to samo co PS ;)).

 

Akurat na tym forum takich odpowiedzi nie otrzymam (albo będzie ich mało) :P, ale tak ogólnie to ludzie woleliby nowe, zwykłe kanały niż jakieś tam HD :P

 

Duży BOOOOM się w Polsce zrobił na HD. Tak jak Jovik powiedział - niedługo będziemy liderami pod tym względem w Europie.

 

Jakoś po niemrawych sukcesach (a może nawet klęskach) naszych zachodnich braci (czy to Niemców, czy Włochów) z rozwagą podchodziłbym do tego HD... Nie to, że wątpię w Polaków, ale jakoś nie wierzę, by więcej chetnych na HD było w Polsce niż w Italii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania. Co z tego że będzie multum kanałów HD, jak będzie słabo z zawartością? Dla mnie najważniejsza jest zawartość merytoryczna kanałów, a nie standard nadawania.

 

PS.

Tewszystkie teksty na różnych forach, że gdyby nie nka to do dziś nie byłoby HD, to jest bzdura! Cyfra jak i CP miały plany wprowadzenia tej technologi w tym roku. W przypadku Cyfry nka tylko przyspieszyła o kilka miesięcy (C+Sport HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowi to moze i oni juz by byli,ale wczesniej niz w przyszlym roku nie wprowadziliby HD ani w Cyfrze,ani w CP.Przy naszym spoleczenstwie jest to na granicy oplacalnosci,zwlaszcza kiedy rownoczesnie nadaje sie SD i abonenci oczekuja ciagle nowych kanalow.Tak wiec starzy gracze,tak jak zreszta sami mowili czekaliby na nasycenie rynku odpowiednimi telewizorami,a zwlaszcza tunerami,dzieki czemu sami mogliby zainwestowac duzo mniej w nowe dekodery.Wtedy dopiero by cos drgnelo w tej materii.Zycie okazalo sie jednak brutalne i trzeba bylo ruszac niemal z kopyta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tewszystkie teksty na różnych forach, że gdyby nie nka to do dziś nie byłoby HD, to jest bzdura! Cyfra jak i CP miały plany wprowadzenia tej technologi w tym roku. W przypadku Cyfry nka tylko przyspieszyła o kilka miesięcy (C+Sport HD)

 

Ne byłoby, ja nie słyszałem żadnej zapowiedzi HD przed 16 maja 2006 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to będzie to samo. Bo co mieliby na nowym kanale nadawać ?

 

Pierwszym kanałem HD, który moim zdaniem będzie miał jako taką ramówkę to będzie Eurosport.

 

Polskie kanały to będzie taki HD lite ;) A zwłaszcza w sporcie, gdzie mamy prawa rozbite na 6-7 stacji. Gdyby były max 2 + Eurosport, to jako tako ramówka by wyglądała.

 

Zresztą o czym my mówimy - przecież większość kanałów nie ma czego pokazać w SD, a co dopiero w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne byłoby, ja nie słyszałem żadnej zapowiedzi HD przed 16 maja 2006 roku.

Może źle nasłuchiwałeś :wink: Ja czytałem/słyszałem jak Cyfra o HD mówiła pod koniec 2005 roku, ale mniejsza z tym. Cyfra wprowadziła kanały HD po nce, ale są dużo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać ale napisze...

Co was boli ta oferta HD, wy się martwicie co będą puszczać??

Przecież wiekszośc z was nigdy nie bedzie odbierac tych kanałów HD...

Zawsze cos tam będa pokazywać, czego chcesz oczekiwac od Polsat Sport HD... Tak jak ktoś napisał w Polsce z[beep]anym ktaju wszytko jest podzielone na C+ ,PS, NSport, Sport Klub! Więc co ma byc pokazywane na tych kanałach?? Nie ma zbyt wiele do wyboru! Ale bedzie lepiej z PS HD w momęcie startu niz z NSport gdzie była tylko LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle nasłuchiwałeś :wink: Ja czytałem/słyszałem jak Cyfra o HD mówiła pod koniec 2005 roku, ale mniejsza z tym. Cyfra wprowadziła kanały HD po nce, są dużo lepsze.

Też czytałem/słyszałem o Cyfrze i jej podejściu do HD w 2005 i 2006. Tylko to nie było tak super jak próbujesz nam wmawiać. Byłoby tak jak jest nadal w Hiszpanii. Nadal nic w temacie sat HD, zwłaszcza w ichniejszym C+. Skoro nie ma konkurencji to po co... :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, tak czytam i czytam i się zastanawiam, czemu ta dyskusja nie jest prowadzona w bardziej odpowiednim temacie, jak: Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi, w końcu to o czym piszecie to są zapowiedzi, a nie stan aktualny, dziwię się Moderatorom, że jeszcze nie zwrócili na to uwagi. Wiem, że to jest ciekawe i na temat Nowości, ale są przecież 2 odrębne tematy, więc po co wprowadzacie w błąd użytkowników :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...