Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakość, czyli jej brak, obydwu kanałów "HD" (tzw. hd bo polsat nadal nie wie co to znaczy HD) polsatu to po prostu kryminał :|

 

nawet ligi mistrzów nie mozna było oglądać na Polsat HD bo obraz co chwile przycinalo, to dopiero irytujące żeby ludzie musieli wybierać transmisje SD na polsacie zwyklym mając full-sprzęt i Polsat HD ( 99% jakości sygnału...)

 

mam 12 kanałów HD i jeszcze żaden nigdy nie sprawial takich problemów jak regularnie oba polsatowskie smiecie

 

dopóki nie poprawią własnych 2x HD, to niech nie zapowiadają wiecznie nowych HD jak od ponad roku BBC HD i inne obiecanki cacanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie umie dodać kanalow ktore maja obie inne platformy jak np. universal, comedy
Może po prostu nie chce ich dodać.
- ostatni wymyślił VOD po swojemu jak w rumunii
I co z tego, że VOD CP różni się od tego, co oferuje konkurencja. Ważne, żeby abonenci z tego korzystali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Samsunga HD i oglądałem LM to jakoś zacinania wcale nie miałem, jedynie chwilowe pikseloze ale to mało było i nie przeszkadzało mi... może masz coś ze sprzętem?

bo masz tuner oficjalnie rekomendowany przez CP połączony z dużą dozą szczęścia :) nie ma sensu w ten sposob dyskutowac bo juz tak bylo w poprzednim temacie, to ze ty jeden na 10-20 osób masz ok, to na pewno nie powód do dumy dla CP tylko wstyd i powód do pracy, a miesiące lecą a oni nic nie poprawiają

 

tematu slabej jakosci polsatów HD nikt sobie nie wymyślił, gdyby było ok nikt by o tym nie pisał, a jednak na tym forum jest na ten temat co najmniej kilka topiców z masą wiadomości niezadowlonych klientów CP

 

 

Za wcześnie by kilka wymian na tp nazywać fuzją, co pewien czas powraca temat fuzji CP/C+ jak bumerang od 2-3 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, może i CP nie posiada kanałów niektórych jakie ma C+ i N ale wystarczy porównać ceny pakietów. Przykładowo HBO jak ktoś chcę sobie wykupić to ma najtaniej w Polsacie. Ogólnie ceny innych pakietów są także w porządku w stosunku do liczby kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na obecne promocje C+ i nawet N to przy umowie na 12-13 mscy CP wcale nie wypada cenowo lepiej, tylko gorzej od cyfry, więc mozna powiedziec ze świat stanął na głowie :)

 

zawsze CP mial najgorszą jakość, ale przynajmniej cenowo bił na głowę, a obecnie jakość nadal ma najgorszą ale cenowo też już jest gorszy od rywali.

 

Niech polsat zacznie myśleć o poprawie jakości swoich kanałów jak fatalny polsat futbol czy oba polsaty HD, a dopiero wtedy robi obiecanki cacanki z nowymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o powrót do tematu dyskusji - czyli Nowości Cyfrowego Polsatu - stan aktualny.

 

Od narzekań jest inny temat: viewtopic.php?f=7&t=8430&start=75

 

I mała nowość:

 

Dnia 14.12.2009r ulega zmianie oferta na dekoder DVR HD w promocji elastycznej na Pakiet Familijny + Super Film. Dekoder ten będzie dostępny dla Klientów, którzy powiększą wspomniany zestaw pakietów o Pakiet HD, w umowie na czas określony - 29 miesięcy. - czyli jeżeli klient nie dokupi Pakietu HD nie dostanie Echostara 7400

 

Korzyści dla Klienta:

 

– 6 miesięcy Pełnej Oferty w prezencie

– 6 miesięcy Pakietu HD w prezencie

– Drugi dekoder wraz z Pakietem Mini Max na 29 miesięcy – Gratis

 

 

No cuda na święta będą - cuda mówie Wam :|

 

 

Więcej na: http://www.dvbnews.pl/news/3533/od_14_g ... m_polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego liga ukraińska jest transmitowana na Polsacie Sport Extra na żywo od 12.55 a pierwotnie na tym kanale miały być pokazywane na żywo bobsleje o godz.13.30.Bo na polsacie futbol od 13.40 leci na żywo liga szkocka.

No to moim zdaniem ten mecz ligi ukraińskiej powinien być transmitowany na kanale np.23 i w takim przypadku nie musieli by rezygnować z transmisji bobslejów,dziwna trochę sytuacja bo żeby pokazać ligę ukraińską muszą rezygnować z bobslejów ,

a chyba po coś uruchomili te kanały od 23-26...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd wprowadzono usługę VOD, to na kanałach 23 - 26 nie ma w weekendy transmisji meczów i dlatego dają część na PS Extra. Po prostu bardziej opłaca się CP puszczać filmy. Jedynie, gdy są transmisje z Ligi Europy, to o godz. 19 i 21.05 na dodatkowych kanała "lecą" mecze. Ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem zainteresowany promocją do 6mcy za darmo + odbiornik HD HDD.

Czekałem na jakieś dodatkowe upusty z okazji 10 lecia i [beep]...... ;-((

 

Docelowo chcę mieć familijny + HBO.

 

I teraz pytanko odn. pakietu HD. Sprzedawca twierdzi, że jak zakupię pakiet HD za 15pln to w nim z racji że mam HBO będzie dodatkowo HBO HD???

Czy też wprowadza mnie w błąd bo za ten kanał i tak dodatkowo 5pln?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o powrót do tematu dyskusji - czyli Nowości Cyfrowego Polsatu - stan aktualny.

 

Od narzekań jest inny temat: viewtopic.php?f=7&t=8430&start=75

 

I mała nowość:

 

Dnia 14.12.2009r ulega zmianie oferta na dekoder DVR HD w promocji elastycznej na Pakiet Familijny + Super Film. Dekoder ten będzie dostępny dla Klientów, którzy powiększą wspomniany zestaw pakietów o Pakiet HD, w umowie na czas określony - 29 miesięcy. - czyli jeżeli klient nie dokupi Pakietu HD nie dostanie Echostara 7400

 

Korzyści dla Klienta:

 

– 6 miesięcy Pełnej Oferty w prezencie

– 6 miesięcy Pakietu HD w prezencie

– Drugi dekoder wraz z Pakietem Mini Max na 29 miesięcy – Gratis

 

 

No cuda na święta będą - cuda mówie Wam :|

 

 

Więcej na: http://www.dvbnews.pl/news/3533/od_14_g ... m_polsacie

 

prawda jest taka że system automatycznie zaznacza pakiet HD nawet jeśli przedstawiciel tego nie zrobi

więc wyboru wielkiego nie ma albo pakiet HD albo nie ma DVR-a :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd wprowadzono usługę VOD, to na kanałach 23 - 26 nie ma w weekendy transmisji meczów i dlatego dają część na PS Extra. Po prostu bardziej opłaca się CP puszczać filmy. Jedynie, gdy są transmisje z Ligi Europy, to o godz. 19 i 21.05 na dodatkowych kanała "lecą" mecze. Ot co.

 

czyli na tych kanałach tez leca filmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie wie ktoś może kiedy Cyfrowy Polsat zrezygnuje z wysyłania uciążliwych wiadomości dotyczących wprowadzonych nowości np.vod ja już od 12 grudnia dostałem kilka takich.Chodzi mi o te białe plansze z tekstem które wyskakują bez naszej zgody gdy coś oglądamy.Dla mnie jest to bardzo uciążliwe bo dosyć często nagrywam z tv a gdy wyskoczy taka plansza to włącznie z filmem nagrywa mi się ta plansza z informacją o nowościach co bardzo źle wygląda.

jak macie jakieś info to dajcie znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym tj. 15 grudnia 2009 na satelicie umieszczone zostało nowe oprogramowanie dla dekoderów Mini oraz Familijnego.

 

Wersja ta pozwala na wyświetlanie informacji Elektronicznego Przewodnika po Programach (EPG) po naciśnięciu przycisku „i”, również dla kanałów, na które Klient nie podpisał umowy.

 

Ww. zmiany umożliwią wszystkim Klientom sprawdzenie przy pomocy dekodera informacji o filmach wyświetlanych w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.

 

Oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...