Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja za kilkunastoletniej kadencji CP dawnej Polsat 2 Cyfrowy stwierdzam że nigdy nie miałem problemów z zacinaniem obrazu i nadal nie mam nie wiem co wy macie za sprzęty... Ja mam wszystko OK, nigdy nie narzekałem na Polsat zawsze wszystko było OK

Raz co jedynie nie miałem TVP ale za czasów jak go nie było w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, u mnie też jakość na TVP1 i TVP2 pozostawia bardzo wiele do życzenia i nie sądzę, że będzie lepiej :/

Ja nie mowie o samym TVP zobacz jak wyglądają inne kanały na tym transponderze....... Cinemax2, AXN'y, Discovery... :/

A ja za kilkunastoletniej kadencji CP dawnej Polsat 2 Cyfrowy...

Szczególnie że CP w tym roku ma dopiero 10 urodziny.... 5 grudnia... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za kilkunastoletniej kadencji CP dawnej Polsat 2 Cyfrowy stwierdzam że nigdy nie miałem problemów z zacinaniem obrazu i nadal nie mam nie wiem co wy macie za sprzęty... Ja mam wszystko OK, nigdy nie narzekałem na Polsat zawsze wszystko było OK

Raz co jedynie nie miałem TVP ale za czasów jak go nie było w CP

Hmm, albo masz kiepski wzrok albo jakiegoś słabego LCD-ka (np SONY) na któym nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za kilkunastoletniej kadencji CP dawnej Polsat 2 Cyfrowy stwierdzam że nigdy nie miałem problemów z zacinaniem obrazu i nadal nie mam nie wiem co wy macie za sprzęty... Ja mam wszystko OK, nigdy nie narzekałem na Polsat zawsze wszystko było OK

Raz co jedynie nie miałem TVP ale za czasów jak go nie było w CP

mi też żaden program z CP nie zacina i nie zacinał z wyjątkiem Polsatu HD i Polsatu Sport HD (jedyne HD polsatowskie i od razu oba są marnej jakości w przekazie z satelity, oba z nowego transpondera CP 12,265)

 

a co do TVP to nigdy na CP nie bedzie tak dobra jak na platformie TVP, juz chcialem calkowicie sie przerzucic na liście kanałów na te wersje programów TVP z ich astry ale dlatego że nie mają nadal EPG to pozostane jeszcze 1-2 miesiące na TVP z CP gorszej jakości (zaraz jak TVP niedlugo ma dorzucic EPG to zmykam na ich wersje przekazu) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za kilkunastoletniej kadencji CP dawnej Polsat 2 Cyfrowy stwierdzam że nigdy nie miałem problemów z zacinaniem obrazu i nadal nie mam nie wiem co wy macie za sprzęty... Ja mam wszystko OK, nigdy nie narzekałem na Polsat zawsze wszystko było OK

Raz co jedynie nie miałem TVP ale za czasów jak go nie było w CP

 

Ktoś kto siedzi na forach internetowych 24/7 tak jak Ty Kwiatku, nie ogląda telewizji prawie wcale, bo nie starcza na to czasu, nie sądzę więc żebyś mógł obiektywnie wypowiedzieć się na temat jakości programów w CP. Możesz obstawić się najlepszym sprzętem i chwalić się nim na forum, ale to nie zmieni faktu, że słaby bitrate oznacza słabą jakość, i nie pomoże super ustawiona antena ani żadna plazma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, bez łaski, jak wam jakość kanałów nie pasuje to wybierzcie inną platformę, ja mając w C+ TV Biznes i TV4 nie narzekam, może dlatego że mam telewizor kineskopowy Sony 100Hz 29 cali, nie mam żadnych plazm, które w samej fabryce już mają złą jakość obrazu, a dodatkowo niskie bitrate obrazu dobija "jakość" plazmy czy LCD do samego dna. :wink: Choć jakość Animal Planet to czyste [beep]o. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za kilkunastoletniej kadencji CP dawnej Polsat 2 Cyfrowy stwierdzam że nigdy nie miałem problemów z zacinaniem obrazu i nadal nie mam nie wiem co wy macie za sprzęty... Ja mam wszystko OK, nigdy nie narzekałem na Polsat zawsze wszystko było OK

Raz co jedynie nie miałem TVP ale za czasów jak go nie było w CP

Hmm, albo masz kiepski wzrok albo jakiegoś słabego LCD-ka (np SONY) na któym nic nie widać.

Widocznie super nowoczesne LCD zacinają obraz a stare LCD już nie i widocznie starsze jest lepsze...

Więc lepiej sprzedaj to co masz i kupo jakis 2 letni LCD będzie lepiej

 

Ktoś kto siedzi na forach internetowych 24/7 tak jak Ty Kwiatku, nie ogląda telewizji prawie wcale, bo nie starcza na to czasu, nie sądzę więc żebyś mógł obiektywnie wypowiedzieć się na temat jakości programów w CP. Możesz obstawić się najlepszym sprzętem i chwalić się nim na forum, ale to nie zmieni faktu, że słaby bitrate oznacza słabą jakość, i nie pomoże super ustawiona antena ani żadna plazma.

Dopiero ktos napisał na forum N w dyskusji ze mną że birate to nie wszystko :P

Masz racje wiele TV nie oglądam, jestem po za domem minimum 12h (czas pracy i dojazdu_) na necie siedze bo mam kompa w pracy i dośc często mam sporo wolnego więc jak się nudze i akurat nie jestem na fajku to siedze na forach itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem wczoraj oglądałem Wiadomości na TVP1 ani jednego zacięcia nie było :brawo: .

Co do dyskusji o jakości programów to z moich doświadczeń z odbiornikami TV wynika jedno im odbiornik wyższej klasy technicznej tym jego "apetyt" na dobry sygnał rośnie, a wszelkie "problemy" z bitrate, słabym sygnałem z CATV lub innymi stają się wówczas bardzo dokuczliwe. Pamiętam podłączenie tunera Philips Wizji TV do OTVC Elemis 5550 - wówczas jakość w porównaniu z sygnałem sieci kablowej (największa w W-wie) była bardzo wysoka.

Konkludując jakość obrazu w niektórych przypadkach jest rzeczą subiektywną i wynika z percepcji oka na postrzeganie szczegółów obrazu i dźwięku. Jeden widz nie widzi różnic co do jakości przekazu inny zauważy je odrazu. Sam porównując sygnały programów z bukietu CP widzę pogorszenie jakości niektórych kanałów (są to zgodne z przedmówcami spostrzeżenia), jakość (subiektywna) kanału TVP info też jest niższa niż z satelity Astra (przekaz w MPEG-2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na częstotliwości 12284H pojawił się Test F.... hmm zapewne tu pojawi się Polsat Film...

Parametry:

12284H 27500 3/4

V:265 A:266

ID: Test F

Kanał nie jest dostępny w tej chwili dla abonentów CP - "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie"

 

Na EPG jest Test F od 8.30 do 14.30 i kolejna pozycja od 14.30 do 22.30 tak samo Test F...

 

No więc na ciekawym transporderze Polsat zamierza umieścić swój nowy kanał...

Ale zostawmy to bez komentarza... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...