Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co oni sobie myślą! PSE miał być włączony zgodnie z umową o 18, kiedy rusza Polsat Futbol. Minęło ponad pół godziny, a nadal widnieje komunikat : ,,Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie". Panowie z Cyfrowego Polsatu, obudźcie się wreszcie i nie róbcie ludzi w butelkę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie jakość TVP 1 TVP 2 się poprawiła czy nadal zacinki są? Możliwe że zrobią raz a dobrze porządek na transponderach i może jakość się polepszy, oby! :)

 

Taki filmik co pokazał radzioksp to rzeczywiście tragedia, takie zacinki mam czasami, ale w burze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie jakość TVP 1 TVP 2 się poprawiła czy nadal zacinki są? Możliwe że zrobią raz a dobrze porządek na transponderach i może jakość się polepszy, oby! :)

 

Taki filmik co pokazał radzioksp to rzeczywiście tragedia, takie zacinki mam czasami, ale w burze.

 

 

A ja myślałem że coś się dzieje z moim konwerterem bo mi też zacina ( miałem już taki przypadek) a to skutki uboczne poszerzenia oferty :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na moją wiadomość o zacinaniu się obrazu na TVP1.

 

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że Cyfrowy Polsat jedynie emituje programy telewizyjne poprzez dekoder i nie ma bezpośredniego wpływu na treść programów radiowych i telewizyjnych dostępnych w ramach pakietów, jak również ogólnodostępnych programów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną, w szczególności na dobór audycji, czas ich nadawania oraz wersji językowej.

 

Umywają ręce jak zawsze ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeszcze nie jest dostępny.

 

Ten CP chyba sobie jakieś jaja robi. Miał być Polsat Futbol za darmo dla wszystkich a teraz słyszę że tylko do 1 października. To samo z Polsatem Sport Extra miał być od wczoraj (nawet pisze na ulotce że w pakiecie od 17 września, dowód http://www.dvbnews.pl/news/2668/zmiany_w_pakietach_cyfrowego_polsatu_foto (pierwsze foto)) a jak nie ma tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem najnowsze info od CP :

 

Uprzejmie informuję, że na pozycji 304 został dodany nowy kanał erotyczny XXX Xtreme. Dostępny jest dla klientów Cyfrowego Polsatu w pakiecie XXX, razem z kanałem Blue Hustler w cenie 20zł miesięcznie.

 

________________________________________

 

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

tel.: 0 801 08 08 08; fax: (22) 356 66 77

 

http://www.cyfrowypolsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...