Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niech nie przekładają tego Play TV na ten TP, niech wyłączą ten jeden test a najlepiej dwa i wszyscy będą szczęśliwi z lepszej jakości obrazu. Trudno jakość Play'a będzie jaka będzie, ale niech zostawią tak jak jest. Kiedyś już był myśli, że te dwa testy to dla kanałów Viasat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

O kanałach Viasat narazie cisza, więc nie sądzę, żeby to miejsce było dla nich. Polsat 24 bardzo prawdopodobny, bo wszysktkie kanały Polsatu są właśnie na 11158V, gdzie mamy owe plansze. Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Hmmm, ja jak już biorę się za przeszukiwanie to i tak skanuję całego Hot Birda lub Astrę. Wiadomo Ci, co się mniej znają na sprzęcie mieliby ułatwione zadanie, choć nie jest to oczywista oczywistość, ponieważ i z przeszukaniem jednej częstotliwości niektórzy mają wielkie problemy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na otrzymanego od Pana e-maila, dotyczącego wymiany posiadanego przez Pana dekodera na dekoder HD, z przykrością zawiadamiamy, że taka wymiana nie jest możliwa. Uprzejmie informujemy, że jedyną możliwością otrzymania nowego dekodera jest złożenie nowego zamówienia.Jednocześnie informujemy, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną.__________________________________________Małgorzata Brojek To jest odp na moje pytanie ktore nap do CP :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie odejść? po 17 miesiącach!!

 

gwarancji na naprawę zostaje tylko na 5 miesięcy, a i nikt po 17 miesiącach nie da nam zastępczego odbiornika!

 

teraz dają 5 miesięcy za darmo czyli stary w tym czasie musi zapłacić 5 abonamentów i jeszcze za jeden miesiąc pełnej oferty jest do tyłu!

 

możliwość pozyskania odbiornika HD bez konieczności brania w "promocji z tv"

 

stary dekoder dajemy dziadkom---> przez co zyskujemy sympatie i szanse znalezienia sie w testamencie u "[beep]rowej babci", będzie mogła oprócz RMaryja teraz TVTrwam pooglądać.

 

jeśli nie macie dziadków zawsze można sprzedać na allegro i miec kase na nowy sprzęt w promocji.

 

także ja już postanowiłem ze w kwietniu wysiadam!!

a p[beep]rnę tę platformę która pokaże więcej żużla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nadaje PS HD w DVB-S2 a Cyfra swoje kanały w DVB-S więc jakby nadawali EPG to najgorszy odbiornik by to odebrał, o ile miałby funkcję EPG :lol:

A właściwie to nadają na tym kanale EPG :?: Tzn czy na innym odbiorniku niż Samsung jest EPG, wiem, że na innych nie chodzi PS HD, ale EPG jeśliby było to wyświetliłoby się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...