Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie ja napisalem ze nie ogladam kanalow ogolnodostepnych?Nie zagladam po prostu na Polsat i TVN(beznadziejne programy "rozrywkowe" i "zerżniete" z Usa seriale,oraz marne filmy).Ligi Mistrzow nie ogladam,bo ten sport mnie nie interesuje.Z kanalow ITI wole TVN 7-czasem dobre filmy,żona oglada TVN Style.A zostaje wiele-kanaly TVP,TCM,Zone Europa,TV 1000(mam tez dostep do skandynawskich wersji tego kanalu,sa swietne),Kino Polska,Polsat News,TVN 24(ogladany bardzo czesto),Polsat Sport i PS Extra,Eurosporty,Disney Channel,Boomerang(najlepsze klasyczne bajki,sam nieraz ogladam),Discovery,Paczka BBC,Cinemaxy,Travel...no i niekodowane,np.TVP Kultura,Historia.

Mieszkam za granica wiec moze mam inne potrzeby dotyczace kanalow niz odbiorcy mieszkajacy w Polsce.Zalezy mi tez zeby moja corka miala kontakt z polskim jezykiem ,wlasnie m.in przez ogladanie polskich kanalow TV.Na codzien ogladam tez wiele kanalow Canal Digital.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie brak samsungo jest spowodowany nie tylko ceną ale tym ze echostar daje 25 miesięczna gwarancje na swoje produkty tak był do tej pory nie ma znaczenia czy tuner przelezał w magazynie 1,2 lub wiecej miesięcy dlatego najpierw się upycha ten sprzęt co zalega ,bo pieniązki za serwis lecą z własnej kieszeni a jak wiadomo echostryay nie należa do bezawaryjnych tak bywało juz wczesniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem zadnym fachowcem. pracuje w apsie i widze co sie dzieje. 3-4 umowy dziennie i drugie tyle chce wypowiedzenia. a i czesc sie lapie na markr polsat sport, mysla ze jak beda mieli to wszystko juz obejrza, wlaczaja a tam siatka i drga kategoria pilki noznej i jest zaskoczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że te testy VOD czy PPV to może zapowiadany Polsat Kino, kazdy myślał o starych filmach z lat 80-90 a to może będzie usługa PPV?? Nigdzie wkońcu nie pisało co będzie zawierał Polsat Kino, tym bardziej że nie mają jak nadawać VOD i na czym (dopiero na jesieni dekoder z możliwością VOD)

Ktoś by jeszcze napisał o birate tego kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...