Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie klientów z HDTV jest w Polsce o wiele mniej niż z SD. Z tymi kanałami HD powinni trochę przystopować i zacząć dodawać SD. Wreszcie by ten Animax wystartował, czy Gamesat, a może by dodali Comdey Central... Dość już mam tych nowinek o nowych kanałach tylko HD. Powinni zachować równowagę: 2 nowe kanały SD = 1 nowy kanał HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamkumpel miał rację ale powiedział

że do końca roku jeszcze dużo czasu ................ to jest p koniec zimy Polsatu :D

 

Do pakietu dołączą 3 HD 6 SD

 

 

NA razie znam listę HD

 

1.BBC HD

2.Polsat HD

3.MTVN HD

4.Filmbox HD*

 

 

SD

 

1.Filmbox*

2.Filmbox Extra*

3.Filmbox Family*

4.???

5.???

6.???

 

 

 

*negocjancie trwają chcą wywalczyć naniżą stawkę na rynku :read: !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z pakietem MINi juz wymienil dekoder SD na HD ?

 

 

moze opowiedziec czy sie oplaca i ile to kosztuje ??? i czy trzeba zmieniac dotychczasowa umowe ? mnie sie konczy w kwietniu 2009, i chcialbym do konca moje umowy miec polsatowskie HD bezdodatkowych oplat

 

 

 

 

 

P.S. do kolegi MR ORBITA - kolego jak juz czyscisz watek z OFF TOPIC to czysc dokladnie, bo widze ze moj post wypadl a zostaly o wiele bardziej TOPICOWE :lol2:

 

jak cos do MNIE masz :read: to pisz na prv i sobie wyjasnimy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorek21 widzę narzekanie, a gdzie radość z tego, że kanały były dostępne za darmo przez ładnych kilka miesięcy :>

 

Nomm MTV od dziś MTv już nie ma.. 10mc bo od stycznia była za Free co daje 49zł zaoszczędzone

 

A i ktos tutaj napisał aby przystopowali z HD i wprowadzali kanały Sd bo klientów HD jest mniej... Owszem mniej i dla tego potrzeba tych HD kanałów jak najwięcej aby rynek HD ruszył, jak juz sie wpakowali w HD i wsadzili kupę bądź co bądź naszej kasy to niech się rozwijają w kierunku HD a nie SD, bo HD to przyszłość... TV z HD są coraz tańsze teraz wystarczy mieć 1000zł aby nabyc odbiornik HDTVa dekodery SAT sa coraz tańsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już dołaczają MTVN HD to niech dołączą też MTV 2! Co im zależy? Nie rozumiem dlaczego jest w Cyfrze i n a w CP nie ma.

 

To im szkodzi, że MTV Networks pewnie chce więkcej kasy za MTV Two, a poza tym CP nie ma miejsca na swoich transporderach, a Cyfra+ lub n nie mają obowiązku udostępniać sygnału tego kanału ze swojego transpordera CP.

 

@ janusz080 ja jakoś nie wierzę w te 6 kanałów SD do końca roku no chyba, że razem 6 z tymi co do tej pory w SD się ukazały t.j. Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe i jakieś 3 nowe. Tak to jestem w stanie uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tomo21 CP zawsze negocjuje z nadawcami niższe cenę za kanał niż konkurencja z wiadomych przyczyn (CP z najtańszym na rynku abonamentem za Pakiet Familijny). Także nadawcy nie zawsze zgadzają się na te warunki dlatego też do dziś brak niektórych kanałów TVP i innych. Zauważ też, że wiele kanałów CP dodało/dodaje jako ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za technicy polsatu, przy okazji dodania kanałów mogliby odświeżyć liste... pare kanałów nie działa wogóle, albo nie te co nadają... albo poprostu inne parametry... :/ np GAY.TV (muzyczny) jest na liście ale nie działa, wystarczy przeszukać i działa ale trzeba zapisać do ulubionych... no i mogliby w końcu nadać na liście osobno Cartoon Network i TCM bo ja nie rozumiem tego dlaczego oni nie mogą tego zrobić... jakaś umowa? aha i by dodali nowe kanały ciekawe, Edusat, Patio TV i RTL CH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mogą rozdzielić to po jakiego grzyba koduję ten rozdzielony TCM i CN w w systemie Nagravision? Jak ktoś umie im taką możliwość to już dawno rozdzielił te kanały. Co do RTL to kanał ten został zakodowany na Hot Birddzie i aby go oglądać pozostaje jedynie Astra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...