Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ty widzisz żeby CP skupiał się na ofercie HD. Wprowadzili tylko Eurosport HD i HBO HD bo wszyscy to mają a taki Polsat Sport HD to testują juz przeszło pół roku i nic nie mówiąc że juz dawno obiecali 5 kanałów HD. C+ i n maja już chyba po 6 kanałów HD!! Więc słabo im idzie to skupianie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co kolega wyżej,gdyż oferta HD jest narazie kierowana do wąkiej części widowni,gdyż mała liczba abonentów posiada dekodery HD.Także powinni też pamiętać o rozwijaniu oferty SD bo ona jest naważniejsza.Mam nadzieje,że w końcu CP podpisze tę chol... umowe z TVP i zaczną brać ich sygnał z satelity lub jak Cyfra+ po światłowodzie bo obecnie poprostu nie da się w CP oglądać TVP1 i TVP2 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty widzisz żeby CP skupiał się na ofercie HD. Wprowadzili tylko Eurosport HD i HBO HD bo wszyscy to mają a taki Polsat Sport HD to testują juz przeszło pół roku i nic nie mówiąc że juz dawno obiecali 5 kanałów HD. C+ i n maja już chyba po 6 kanałów HD!! Więc słabo im idzie to skupianie się.

 

No fakt, masz rację, ale musisz przyznać także, że jakoś zaczynają powoli rozwijać ofertę HD, a jeśli chodzi o ofertę SD, to na razie jakoś się zatrzymali, fakt, dodali sporo nowych kanałów w zeszłym roku, ale powinni się rozwijać dalej i dodawać kanały atrakcyjne, takie jak np. Comedy Central.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat dobrze robi niby nie ma tzw. bum kanałów HD ale po woli zaczyna sie cos dziac w tym kierunku...

Polsat Sport HD lada dzień będzie nadawał normalnie nie jako test

Euro Sport HD mają wszyscy i dobrze

HBO HD też mają wszyscy i tez dobrze

BBC HD będzie tylko w CP ale dopiero od jesieni...

MTV HD będzie w tym roku w C+ jest juz wolne miejsce jako że wszytkie platformy mają MTV to MTV HD tez będzie w CP

History Channel HD plany są ale czy wypalą tego nie wiem..

Polsat HD też będzie i zapowiada się ciekawie, nawet dla mnie lepiej niz kanały powyżej bo chce tez czasami pooglądać zwykłe programy znane z Polsatu w HD.

 

Tak więc szykuje się całkiem spoko oferta HD i nie ma co nażekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj... To konkurencja zaspała nie Polsat...

Polsat dodawał kanały pod koniec roku to konkurencja spała teraz nadrabia ale i tak jest w tyle... Więc nie gadajcie że nic nie dają bo dali ale ludziom jak i mi i tak za mało...

Załóżmy teraz w czerwcu dadzą ze 3 kanały to będzie fajnie ale za 2mc C+ da coś to będzie znowu że Polsat w tyle, tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście... Travel Ch. jest super... jak by było w 16/9 w dobrej jakości a juz nie wspomne o HD... Bije Discovery i tym podobne. Ja ich liste mam w DU*IE u mnie kanał jest blisko Discovery... A tak wpadlo mi do głowy że może chcą zasadziś Travel & Adventure od Discovery a w zamian dostaną w dobrej cenie Discovery HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest co najmniej dziwna sytuacja, też się zastanawiam czy nie skończy się na tym że się nie znajdzie w ogóle na liście kanałów :?

Dziwne to działanie, bo przecież Travel Channel jest jedynym kanałem podróżniczym w CP - i dodajmy - w całkiem niezłej jakości i z naprawdę ciekawymi programami. Poza tym Travel to coś co wyróżnia Polsat na tle konkurencji - w końcu inne platformy go nie mają u siebie. Nie wiem dlaczego tak nim "miotają" po tej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie gawędzić - TRZYMAJCIE SIĘ TEMATU dyskusji. Kanał PN będzie na pozycji xx - dowiemy się wkrótce - to nie miejsce na typowanie

---------------

 

W dniu dzisiejszym tj. 30 maja 2008 roku zmianie uległy zasady dotyczące zawierania umów klienckich. Dowód Osobisty stał się dokumentem podstawowym i niezbędnym do podpisania umowy.

 

Informujemy jednocześnie, że od dnia 9 czerwca 2008 roku dokumentem wystarczającym i jedynym niezbędnym do zawarcia umowy będzie Dowód Osobisty (lista Typów Dokumentów II zostanie usunięta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na stronie CP pojawiła się jakaś nowa promocja Dekoder za 199zł bez zobowiązań. Jak rozumiem aktywacja na czas mistrzostw a później dekoder na własność.

Czy ktoś wie jakie to dekodery ?

 

Pozdrawiam

Artur

 

 

 

witam

mowa tu o dekoderze MINI,kupujesz go za 199 w tym oplata abon. za 1 mieś pakietu fam+relax mix.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...