Skocz do zawartości

Która platforma jest według was najlepsza ?


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Która platforma jest według was najlepsza ?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która platforma jest według was najlepsza ?

    • Cyfra+
      18
    • Cyfrowy Polsat
      23
    • N-ka
      15
    • Orange
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Do niedawna jeszcze myslalem ze Cyfra+ jest najlepsza programowo ale po 24 pazdziernika zmienilem zdanie :wink: Mnie przede wszystkim interesuje zawartosc filmowa oraz muzyczna. Filmową juz zauwazylem teraz czekam na muzyczna a to wszystko zapewni mi N-ka od przyszlego roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a ja glosuje za Cyfrowym Polsatem ponieważ jak dla mnie oferta cenowa 60zł średnio za max pakiet jest dla mnie zadowalająca jest muza sport (może nie to co powinno ale zawsze cos sie znajdzie) film może powiecie ze 2cinemaxy to malo ale prawdę mowiąc w Hbo czy innych waszych kanalach dostepnych na c+ też mało co sie znajdzie...a co do bajek oferta jest całkiem wmiarę pozdrawiam ps szkoda ze niema w ankiecie żadna:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wg mnie najlepszą platformą cyfrową w Polsce jest Cyfra+. Moja ocena nie wynika bynajmniej jedynie z oferty programowej i cenowej. Akurat jestem abonentem zarówno Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu. Gdy chodzi o obsługę klienta, to uważam, że w Cyfrze+ stoi to na o wiele większym poziomie niż w Cyfrowym Polsacie. Ofera pakietowa też jest oczywiście bogatsza niż w Cyfrowym Polsacie. Nie wypowiem się co do N, bo mam jedynie Telewizję Na Kartę. Ale porównując obie platformy Cyfrę+ i Cyfrowy Polsat, wyżej oceniam Cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było, ale jest to już czwarta platforma w Polsce, która też oferuje kanały drogą satelitarną. Może to nie jest jakaś wybitna oferta ale z czasem będzie rosła i być może pojawią się kolejne produkcje własne. W końcu abonenci satelitarnej platformy Orange są, istnieje specjalny odbiornik do odbioru platformy z satelity, a także Orange we własnym zakresie zabezpiecza swoją ofertę na satelicie, więc niby dlaczego tej opcji nie miałoby być?

 

 

Wracając do ankiety... Wybieram platformę Orange, ponieważ aktualnie puszczają najlepszą reklamę w telewizji dotyczącą ich satelitarnej oferty programowej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...