Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

@sebagit, dla mnie Viaplay jest warte 10/15 zł myślę że w tej cenie podzielisz się "rodzinnie" jednym slotem (dostępne są dwa)

Produkt jest wart tyle ile ktoś chce za niego zapłacić dla tego jedni płacą 5/10zł inni 34/44zł a jeszcze inni zaraz będą płacić 55zł

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sebagit napisał(a):

A czy w UPC jest serwis VOD z C+?

Nie mam juz C+ z UPC ale do niedawna nie było dostepu do treści z C+ online. Nie wiem jak jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech pozostanie mi nagrywanie programów z TV. Nie bardzo mam wyjście. Netia mnie nie chce ( nie chcą mi dać oferty dla nowego klienta). Nowy ma internet gigabit, TV M z dekoderem 4K za 60 zł. Mi to oferują 10 drożej za 70 zł Do tego nowy klient przy dodaniu komórki ma Disney na 24 miesiące w cenie. Ja jako stary, tylko na rok. Dziwna polityka, zamiast zachować klienta, łapią nowych. Ale to ich sprawa.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder nie jest taki zły. Mają za to bardzo dobry internet. Fakt TV jakością nie powala. Ale ten pakiet internet gigabit z TV , do tego komórka z internetem 60 giga i Disney za 90 to dobra oferta. Dla mnie jest za 115 doliczając średnio 15 za Disney. To już wolę UPC za 100 z Netflixem, dopłacę te 26 za wariant z 4K i postaram się odsprzedać Viaplay. Kiedyś HBO go pdsprzedawalem przez dwa lata Miałem to w cenie w UPC i od tesciów. Rachunek mi spsdł z 90 na 70 zł

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Jeszcze zapytam o router. Ten nowy z Wi-Fi 6 to dobre urządzenie ? Mam złe doświadczenia z ich sprzętem ( Compal to jest szrot).

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cidik napisał(a):

wypowiedzenie i walcz o to co ma nowy, czyli 99 zł. Jeszcze się zalapiesz na Canal+ albo Netflix w tej cenie na 12 miesięcy

 

A gdzie jest oferta za 99 zł za taki pakiet dla nowych ? Na stronie czegoś takiego nie ma. Możesz podesłać jakiś regulamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czytnik napisał(a):

Jaki dekoder jest najlepszy do nagrywania ?

Nagrywam dużo i to z różnych kanałów , czy po nagraniu można przewinąć reklamy?

Ja rozwiązałem to poprzez moduł CI i dysk zewnętrzny podłączony do telewizora. Przewijanie w dwie strony, pauza, zapamiętanie w którym miejscu przerwało się oglądanie nagranego materiału. Można oglądać też nagrany materiał i nagrywać jednocześnie inny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MAVERIC napisał(a):

Ja rozwiązałem to poprzez moduł CI i dysk zewnętrzny podłączony do telewizora.

A da się programować nagranie na przykład w nocy? Nagrywać i oglądać czego innego się pewnie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprogramować można z EPG lub ręcznie. Nagrywam tak od kilku lat. W nocy, w dzień. Nagrywać i jednocześnie oglądać można gdy kanały są z tej samej częstotliwości. Z drugiej strony dziwię się że niektórzy uważają to za wadę. Każdy film, każdy program jest tyle razy powtarzany w miesiącu że nie ma możliwości nagrać osobno nawet pięć pozycji w sytuacji gdy w jakimś dniu nadawane są o tej samej godzinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, co Wy tak dużo nagrywacie?

Nie pamiętam kiedy ostatni raz coś nagrywałem. 

Praktycznie wszystkie jest powtarzane i na VOD.

W tym roku jeszcze nic nie nagrałem na dekoderku 4K od UPC ( i ultraboxie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo nagrywam. Dysk 1Tb prawie cały czas zapełniony. Jakoś nie zauważyłem tego "kitu". Rozwiń swój wątek.
Brak możliwości nagrywania dwóch lub wiecej audycji jednoczesnie.
Nagrywa tylko z EPG , w razie braków w programie nie nagrywa. Nawet jak się coś ogląda to nie przyjmie nagrywania tego programu jeśli brakuje go w EPG.
Nie pamiętam kiedy były jakieś braki w EPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MAVERIC napisał(a):

Zaprogramować można z EPG lub ręcznie. Nagrywam tak od kilku lat. W nocy, w dzień. Nagrywać i jednocześnie oglądać można gdy kanały są z tej samej częstotliwości. Z drugiej strony dziwię się że niektórzy uważają to za wadę. Każdy film, każdy program jest tyle razy powtarzany w miesiącu że nie ma możliwości nagrać osobno nawet pięć pozycji w sytuacji gdy w jakimś dniu nadawane są o tej samej godzinie. 

Telewizory z dwoma tunerami mogą nagrywać dwa programy , ale tylko jeden kodowany. Można też oglądać trzeci z tej samej częstotliwości. 

5 minut temu, Pawop napisał(a):

Nie pamiętam kiedy były jakieś braki w EPG

Takie zdarzenie miałem ponad rok temu, dlatego postanowiłem zrezygnować z Horizon na rzecz modułu. 

Niestety Samsungi z 2022 roku nie mają aktywnej funkcji nagrywania , przynajmniej te które były w kręgu mojego zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał(a):

Brak możliwości nagrywania dwóch lub wiecej audycji jednoczesnie.

Gdyby kolega przeczytał dokładnie to co napisałem, to by wiedział, że wszystkie audycje można nagrać, nawet w sytuacji gdy zdarzy się, że są nadawane o tej samej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...