Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem mega zadowolony, 1 września złożyłem rezygnację bo kończyła mi się umowa i w tym tygodniu zadzwoniło DUK i dograłem przedłużenie, dotychczas miałem:
- Pakiet Horizon Select

- net 500MB/s

- UPC TV

+ PAKIET MEGA SPORT I POLSAT PREMIUM (ELEVENY &  POLSATY SPORT PREMIUM)

 

płaciłem 69,96zł za powyższą konfigurację.

 

Z opcji pozostało to:

- dokładnie to samo za 59,96zł (dychę taniej za dokładnie to samo)

- 49,96zł za net 500Mb/s z najniższym pakietem TV

 

lub opcja którą wybrałem czyli to samo co mam aktualnie + lepszy net - Internet światłowodowy do 1000 Mb/s za cenę którą płaciłem dotychczas czyli 69,96zł.\

 

Dostałem od razu ten  najnowszy modem WIFI 6. Więc jestem mega zadowolony bo płacę 69,96zł i  już wczoraj dotarł nowy modem i finalnie mam:
Pakiet Horizon Select, Internet światłowodowy do 1000 Mb/s, UPC TV + POLSATY PREMIUM I ELEVENY. Umowa na 24 miesiące za 69,96zł.

 

Z tym że te dodatkowe kanały sportowe dobrze trafiłem gdy pierwszy raz umowę podpisywałem z UPC w Black Friday 2018, wychodziły wtedy w promocji 5zł (2,50zł za POLSATY PREMIUM + 2,50zł ZA ELEVENY) i teraz przy każdym przedłużeniu ta cena u mnie obowiązuje stąd tak tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadejszła wiekopomna chwila...
Po przeszło miesiącu negocjacji przedłużyłem dziś umowę.
 
Warunki będę miał teraz takie:
 
2-letnia umowa:
  • TV MAX Premium
  • Internet 750
  • ViaPlay
  • Moduł CI+
a na rok to:
  • C+ Prestige
  • Eleven
  • PSP
Przez pierwszy rok płacę 106,00 a później 105,00 PLN.
Po roku Ci wyłączają C+, PSP i Eleven czy będziesz miał w cenie 105?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DAMIANq napisał:

Z tym że te dodatkowe kanały sportowe dobrze trafiłem gdy pierwszy raz umowę podpisywałem z UPC w Black Friday 2018, wychodziły wtedy w promocji 5zł (2,50zł za POLSATY PREMIUM + 2,50zł ZA ELEVENY) i teraz przy każdym przedłużeniu ta cena u mnie obowiązuje stąd tak tanio.

 

A to można przedłużyć sobie tylko część a część zostawić zgodnie ze starą umową? Bo do tej pory to zawsze twierdzili, że przy zmianie umowy będę miał nowe stawki za dodatkowe kanały.

 

Jeśli chodzi o ofertę dla obecnych klientów to chyba coś się ruszyło, bo mi po N-tej rozmowie z konsultantami wreszcie zaproponowano to co napisał @horas. Tylko u mnie nie trwało to tak długo :D Kilka razy rozmawiałem z DUK i wreszcie trafiłem na sensownego konsultanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kubrak napisał:

A to można przedłużyć sobie tylko część a część zostawić zgodnie ze starą umową? Bo do tej pory to zawsze twierdzili, że przy zmianie umowy będę miał nowe stawki za dodatkowe kanały.

Zawsze można było sobie zostawić opcję dodatkowe w korzystnych cenach. Mam u rodziców multiroom na karcie CI+ za 5zł i pakiet Cinemax za 1zł już chyba z 7 albo 8 lat, i co dwa lata zmienia się tylko umowa na usługi główne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2022 o 11:34, horas napisał:

Nadejszła wiekopomna chwila...

Po przeszło miesiącu negocjacji przedłużyłem dziś umowę.

 

Warunki będę miał teraz takie:

 

2-letnia umowa:

  • TV MAX Premium
  • Internet 750
  • ViaPlay
  • Moduł CI+

a na rok to:

  • C+ Prestige
  • Eleven
  • PSP

Przez pierwszy rok płacę 106,00 a później 105,00 PLN.

 

Ile płacisz za poszczególne dodatkowe kanały? Bo ja póki co dostałem ofertę bez wyszczególnienia ile za co mam płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2022 o 12:13, sebczak napisał:

Po roku Ci wyłączają C+, PSP i Eleven czy będziesz miał w cenie 105?

 

Tak, wyłączą całą paczkę.

21 godzin temu, kubrak napisał:

 

Ile płacisz za poszczególne dodatkowe kanały? Bo ja póki co dostałem ofertę bez wyszczególnienia ile za co mam płacić.

 


TELEWIZJA    Pakiet Max Premium CI+ 4K    24 miesiące    od 1 do 24 mies. 53,99 zł | od 25 mies. 58,99 zł
Pakiet Viaplay    24 miesiące    od 1 mies. 10,00 zł
Pakiet Polsat Sport Premium    Bez zobowiązania *    od 1 mies. 0,31 zł
Usługa UPC TV Go    24 miesiące    od 1 mies. 0,00 zł
Pakiet Premium CANAL+ PRESTIGE    Bez zobowiązania *    od 1 mies. 0,50 zł
Pakiet Premium MEGA SPORT    Bez zobowiązania *    od 1 mies. 0,19 zł
INTERNET    Internet światłowodowy do 750 Mb/s    24 miesiące    od 1 mies. 41,00 zł
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lakiman napisał:

@horas dobrze, że na całą umowę masz Viaplay za 10 zł bo tutaj szykuje się dużą podwyżka.

 

Niekoniecznie. ViaPlay planuje dużą podwyżkę, ale tylko w przypadku miesięcznej subskrypcji. Chcą wymusić na ludziach roczne subskrypcje a jak wyglądają ich umowy z operatorami to też inna bajka

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dobrze, że ma umowę na 2 lata. Właśnie o tym napisałem.

Chociaż ..na 100% nie ma pewności, czy jakiejś niespodzianki jeśli chodzi o pakiet nie wymyślą jednak Szwedzi.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lakiman napisał:

Chociaż ..na 100% nie ma pewności, czy jakiejś niespodzianki jeśli chodzi o pakiet nie wymyślą jednak Szwedzi.

 

Największą niespodzianką byłoby to jakby wreszcie zaczęło to działać normalnie. Ja jestem przerażony tym, że od przyszłego roku będą tam transmisje F1

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie + pytanko 😀

 

Jak do tej pory umowa na sam internet 150 Mb/s za 40 PLN - przeszła na czas nieokreślony. Wypowiedzenie wysłane.

Kontakt od DUK:

150 Mb/s za 35

300 Mb/s za 45

Niestety 500 Mb/za 60 - średnio to wygląda- powinno być wszystko o 5 mniej z tego co czytałem. Prawda?

 

Odnośnie tv, propozycja: 4k tv box + 750 Mb/s+ max hd 176 kanałów + viaplay =89,99 PLN na 24 m-ce. Dodatkowo eleven+polsat sport premium za 19,99 na 12. Chyba nie jest tak źle, prawda?

 

Zastanawiam się czy pozostać w canal+ (propozycja 80 PLN extra+canal+polsat sport premium+viaplay) - czy jednak do UPC przejść. Trochę się obawiam tej tv internetowej na tym cudzie tv 4k Box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zszedłem z Superpremium 4K 2 lata temu na Entry+ z C+ za 30 zł i dobrałem ofertę w UPC z internetem i nie żałuję.

Moduł pewnie Ciebie nie interesuje w kablówce?

Uprzedzam będziesz rozczarowany jakością obrazu przesiadając się z ultraboxa na boxa od UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info!!!

Nie mam w canal+ dekodera 4K - tylko wifi premium boxa - oglądałem tylko ligę angielską - i tak naprawdę poklikam po kanałach od czasu do czasu i to tyle.  Multiroom mnie nie interesuje jak na razie jeżeli to masz na myśli piszą o:  "Moduł pewnie Ciebie nie interesuje w kablówce?"

A może sam internet z upc w tym pakiet tv start:  mam netflixa, do tego domówić viaplay do ligi angielskiej, ewentualnie jeszcze jakiś hbo czy disney. tlyko po co?

 

Czy ktoś coś w temacie?

 

150 Mb/s za 35

300 Mb/s za 45

Niestety 500 Mb/za 60 - średnio to wygląda- powinno być wszystko o 5 mniej z tego co czytałem. Prawda?

?

 

Z góry dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Orald napisał:

Powiem więcej, będziesz baardzo rozczarowany.

 

U mnie działa dobrze - na większości kanałów nie widać różnicy pomiędzy satelitą a streamingiem. Już pisałem że niektóre kanały SD mogą wyglądać gorzej jak np. DPM, który chyba ma wyższy bitrate na satelicie (subiektywnie wygląda gorzej) ale w kanałach HD nie znajduje różnicy a nawet wyglądają lepiej niż na satelicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kakalaka napisał:

Informacyjnie + pytanko 😀

 

Jak do tej pory umowa na sam internet 150 Mb/s za 40 PLN - przeszła na czas nieokreślony. Wypowiedzenie wysłane.

Kontakt od DUK:

150 Mb/s za 35

300 Mb/s za 45

Niestety 500 Mb/za 60 - średnio to wygląda- powinno być wszystko o 5 mniej z tego co czytałem. Prawda?

 

Odnośnie tv, propozycja: 4k tv box + 750 Mb/s+ max hd 176 kanałów + viaplay =89,99 PLN na 24 m-ce. Dodatkowo eleven+polsat sport premium za 19,99 na 12. Chyba nie jest tak źle, prawda?

 

Zastanawiam się czy pozostać w canal+ (propozycja 80 PLN extra+canal+polsat sport premium+viaplay) - czy jednak do UPC przejść. Trochę się obawiam tej tv internetowej na tym cudzie tv 4k Box.

 

TV + Internet możesz wynegocjować lepszą ofertę (np. dokładnie to co dla Nowych). Trzeba tylko kilka razy zadzwonić do DUK i trafić na konsultanta, który zaproponuje Ci coś lepszego. To samo dotyczy samego netu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, horas napisał:

Mili moi,

ma ktoś może namiar na przedstawiciela handlowego UPC w Szczecinie?

Muszę Mamie pomóc przy przedłużeniu umowy. Najlepiej jakby do niej podjechał i byśmy sobie we trójkę porozmawiali 😎

 

A nie wystarczy zadzwonić do DUK, potwierdzić tożsamość abonenta i przekazać słuchawkę Tobie? Ja tak do tej pory robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rotalplus napisał:

 

U mnie działa dobrze - na większości kanałów nie widać różnicy pomiędzy satelitą a streamingiem. Już pisałem że niektóre kanały SD mogą wyglądać gorzej jak np. DPM, który chyba ma wyższy bitrate na satelicie (subiektywnie wygląda gorzej) ale w kanałach HD nie znajduje różnicy a nawet wyglądają lepiej niż na satelicie

Obecnie tak się złożyło, że mam podpięte: boxa od UPC, ultraboxa I korzystam z modułu do telewizora 4K 55 cali.

W moim odczuciu, przez bezpośrednie porównanie najsłabiej wypada Box 4K.

Może kiedyś przyda się do multiroom- takie powinien mieć zastosowanie.

 

Brakuje "normalnego" dekodera 4K w ofercie DVB-C UPC.

Może dla kilku kanałów nie opłaca im się go wprowadzać..a licencje na aplikacje są zbyt kosztowne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...