Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman
1 godzinę temu, Pawop napisał:

Oby u nas nie nazywało się to Play. Już lepiej użyć jakiejś nowej nazwy

ILIAD dobrze brzmi jako wspólna nazwą. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam Premium pakiet HBO w którego skład wchodzi HBO Max. Tylko jak się do niego dostać? Powinienem otrzymać jakiś kod i wpisać gdzieś w zainstalowanej aplikacji na telewizorze?

 

2. To samo Viaplay. Mam aktywować konto w necie (mam kod) i to się ogląda z netu nie przez dekoder?

 

3. Czy UPC przy umówię dostarcza nowe dekodery Horizon? Mój jest jakiś porysowany i brudny między przyciskami dekodera?

 

 

Edytowane przez Kazekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Jeśli masz aktywny pakiet HBO to kod do HBO Max powinien być w Moje UPC w odpowiedniej zakładce.

Tak było przynajmniej w grudniu przy HBO GO.

45 minut temu, Kazekk napisał:

 

 

2. To samo Viaplay. Mam aktywować konto w necie (mam kod) i to się ogląda z netu nie przez dekoder?

 

 

 

 

Przez dekoder obejrzysz Prime Video i YouTube 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Nie wpadłbym na to, że kolor tła billboardów wskazuje na Disney+, oraz data konferencji.

No ale cóż, ocena należy do autora artykułu.

Może trafił, może nie.. 😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

to mój debiut tutaj. Chciałbym poprosić o poradę. Jestem zainteresowany zakupem nowej oferty w upc, z tego co widzę na stronie to interesuje mnie coś w tym stylu:

 

12 miesięcy

85 zł

Internet światłowodowy - do 500 Mb/s

Modem Connect Box z wifi

Telewizja - do 136 kanałów (109 HD)

Dekoder UPC TV 4K BOX

 

12 miesięcy

99 zł

Internet światłowodowy - do 750 Mb/s

Modem Giga Connect Box z wifi

Telewizja - do 175 kanałów (136 HD)

Dekoder UPC TV 4K BOX

Dostęp do platformy streamingowej Viaplay

 

Czy jest możliwość uzyskania czegoś więcej w tych kwotach? A może dostania czegoś podobnego w niższej cenie? Mignęło mi wyżej, że powinna niedługo pojawić się oferta Play/UPC myślicie, że warto czekać?

 

Pozdrawiam i z góry będę wdzięczny za pomoc.

Jakub

Edytowane przez JakubJMJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Nie do końca się z Tobą zgodzę.

Jeśli chodzi o Play to w przypadku ich usługi online były i są nadal bardzo dobre promocje.

ILIAD w tym przypadku dobrze sobie daje radę.

Poprzedni właściciel UPC miał duże problemy z dogadaniem się  z niektórymi nadawcami.

Do tej pory brak współpracy z Netflixem i można tak wymieniać.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie widać, że to na razie oferta przejściowa - chcą "pobudzić" wspólną sprzedaż pakietów obu firm, a to mogli zrobić najszybciej po przejęciu UPC. Docelowo marka UPC zapewne zniknie z rynku, jak i ich całą oferta, bo nie wyobrażam sobie, by Play utrzymywało markę UPC, płacąc procent Amerykanom. Więc główna oferta dopiero raczej przed nami.

 

Wiadomo, jeśli chodzi o internet czy oferty komórkowe, to tutaj już nie ma za bardzo czym zaskoczyć. Będą łączyć. Ale ciekawi mnie w którą stronę pójdzie ich oferta telewizyjna pod nowym właścicielem. Czy już tylko IPTV/online czy też nie zapomną o kablu.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tak zapowiadali?
Jak właśnie zakomunikowali, że "UPC przeszło do Play". :D

 

Z tego co pamiętam, to na początku zapowiadali, że na razie obie spółki (UPC, P4) działają niezależnie. Bo nie mogą w jeden dzień zrobić całej fuzji. Ale docelowo ma to być raczej jedna oferta (ewentualnie jedna spółka tylko do infrastruktury, ale to technikalia). Tym bardziej, że Liberty Global (UPC) dało im licencje tylko na 4 lata, na korzystanie z technologii Amerykanów. I na wielu rynkach, gdzie kupiono UPC, marka UPC znikła, i praktycznie znika z Europy. To nie ich marka i z pewnością nie będzie utrzymywana, bo to podnosi koszty. Takie Orange Polska płaci procent dla Orange za używanie marki :D

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonili do mnie z przedłużeniem umowy na tych samych warunkach które mam obecnie o kolejny rok. Umowa do 26.07.2022.

 

Zastanawiam się tylko czy przyjmować czy może złożyć rezygnację z nadzieją na lepszą ofertę z DOK-u.

 

Jak myślicie?

 

Posiadam:

max premium z 4k box

internet 1gb

hbo max i go

premium mega sport

canal + prestige

119,99 - wawa

 

uda się chociaż multiroom może przy rezygnacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

A gdzie Ci się spieszy?

 

Złóż wypowiedzenie i negocjuj. 

Swoją drogą masz dobrą ofertę obecnie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lakiman napisał:

A gdzie Ci się spieszy?

 

Nigdzie mi się nie spieszy tylko został miesiąc do złożenia ew. wypowiedzenia zgodnie z warunkami, że miesiąc przed :D

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powiedziałbym, że to atrakcyjny prezent powitalny, który chcemy dać naszym obecnym klientom, aby mogli cieszyć się razem z nami małżeństwem, które zawieramy. Klienci UPC otrzymują bezpłatną promocję na korzystanie z usług Playa i vice versa. (...) Jednak ogłoszona dziś propozycja to nie jest jeszcze docelowo to, co chcemy robić w przyszłości" - mówi w wywiadzie dla Parkietu Jean Marc Harion, prezes P4 (Play) i UPC Polska.

 

"Naszym celem jest doprowadzić do takiej sytuacji, w której użytkownicy mają dostęp do sieci i kontentu, który chcą kupić" - dodaje. "Dostawcy chcą ograniczyć pewnym platformom, w tym OTT, dostęp do swoich treści. Tymczasem rynek OTT rośnie w Polsce i na świecie. Nie możemy dłużej nie zauważać ewolucji zachowań klienckich i cementować rynku w obecnym kształcie. (...) Walka o to, aby widzowie w Polsce mieli dostęp do wszystkich treści bez względu na wykorzystywaną technologię to kolejna batalia, którą zamierzamy stoczyć" - zapowiada.

 

Jesienią 2022 powinna zakończyć się operacyjna część fuzji Play z UPC, ale do formalnego połączenia spółek dojdzie w 2023 roku.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...