Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się poco nagrywać sport   😉 ?

Cała frajda, żeby oglądać "live".

Oczywiście każdego indywidualna sprawa.

A przy okazji na wymienionych sportowych oprócz pvr działa też replay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się poco nagrywać sport    ?
Cała frajda, żeby oglądać "live".
Oczywiście każdego indywidualna sprawa.
A przy okazji na wymienionych sportowych oprócz pvr działa też replay.
To chyba oczywiste? W czasie interesującej transmisji jesteś zajęty czymś innym. W czym problem obejrzeć mecz później nie znając wyniku? Nie jestem niewolnikiem telewizora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci na tym zależy to nq starym HZN można z tego co pamiętam nagrywać wszystko.

Dla mnie to nie jest przekonujący argument wobec możliwości nowego dekodera.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lakiman napisał:

Jeśli Ci na tym zależy to nq starym HZN można z tego co pamiętam nagrywać wszystko.

Najwyraźniej nie czytasz postów, które komentujesz :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, aandin napisał:

 Wypowiedzenie złożone i lada moment zadzwoni ktoś z DUK. Ciężko mi się rozstać z Horizonem bo u  mnie działa bez zastrzeżeń. 

:roll: nie ma już ofert z DUK z Horizonem ?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, aandin napisał:
14 godzin temu, lakiman napisał:
Zastanawiam się poco nagrywać sport   emoji6.png ?
Cała frajda, żeby oglądać "live".
Oczywiście każdego indywidualna sprawa.
A przy okazji na wymienionych sportowych oprócz pvr działa też replay.

To chyba oczywiste? W czasie interesującej transmisji jesteś zajęty czymś innym. W czym problem obejrzeć mecz później nie znając wyniku? Nie jestem niewolnikiem telewizora.

Jeszcze inna kwestia , oglądam jeden mecz a pozostałe nagrywam i w przerwie oglądam bramki ...z boxem 4k to już niestety niemożliwe bez przewijania ....w takim wypadku tylko wolny horizon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kornerekJa też tak nie raz robię jak transmisje nakładają się na siebie.

@lakimanZ pierwszej rozmowy z konsultantką wynika, że jest nacisk na umowy z tym nowym dekoderem. Ja w sumie niczego wielkiego nie oczekuję. Mogę zostać z tym co mam bo płacę 103 zł za Select (Horizon i multiroom), internet 300,Polsat Sport Premium i Eleven. Uważam, że to nie wygórowana kwota. Jeżeli chcę zostać z tym co mam to mi zaproponowała Viaplay za 34 zł :doh: Przy umowie z nowym dekiem Viaplay mogę mieć za 10 zł. Mnie zadowala to co mam i Viaplay za 10 zł. Wtedy od razu podpisuję nowa umowę. C+ online i HBO mam z C+ za 30 zł. Zobaczymy co powie kolejny konsultant. Dzwonił dwa razy ale byłem na treningu i nie słyszałem telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC są "sztywne" oferty przedłużeniowe według ich regulaminów.

Życzę powodzenia w negocjacjach, ale Viaplay w umowie za 10 zł z tego co piszą na forach proponowany jest do oferty 4K/ moduł lub dekoder 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lakiman napisał:

W UPC są "sztywne" oferty przedłużeniowe według ich regulaminów.

Nie koniecznie. Moja obecna umowa to kombinacja kilku regulaminów. Ja już jestem zaprawiony w bojach z DUK w UPC ;) .

W sumie to mam jeszcze inne wyjście. Sam net od lokalnego dostawcy za 30-40 zł miesięcznie. Telewizji "normalnej" praktycznie nie oglądam a jak coś to mam z anteny. Do tego C+ i HBO za 30 zł i Viaplay za 34. Musiał bym dokupić Eleven i PSP w C+ online. Brakowało by mi wtedy Eurosportu i Polsatów Sportowych. Nie wiem czy w sumie bym cokolwiek zaoszczędził. Dlatego będę walczył aby mój plan pozostania w UPC się udał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 11 do 17 lutego UPC udostępnia  7 kanałów bez dodatkowych opłat: Pakiet Filmbox, DIZI oraz EPIC DRAMA.

 

Dotychczasowi użytkownicy HBO GO zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max. Dla obecnych klientów zmiana ta traktowana jest jako rebranding z serwisu HBO GO na HBO Max 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2022 o 19:14, Kumatv napisał:

Mi jako ostateczną ofertę z DUK zaproponowali 750mb / stary poczciwy horizon  za 85zl lub 1gb z horizonem za 99zl  - wydaje mi się ze szału nie ma 

Bez opcji dodatkowych w ramach umowy Pakiet Mikołaja cenowo wychodzi prawie tak samo: 

Ja mam takie warunki umowy:

 

TELEWIZJA Pakiet Max Premium Plus z TV 4K BOX 24 miesiące od 1 do 24 mies. 43,99 zł | od 25 mies. 53,99 zł

Pakiet Viaplay 24 miesiące od 1 mies. 10,00 zł

Opcja HBO GO 24 miesiące od 1 mies. 1,00 zł

Pakiet Polsat Sport Premium 24 miesiące od 1 mies. 1,00 zł

Pakiet Premium MEGA SPORT 24 miesiące od 1 mies. 1,00 zł

Pakiet Premium HBO HD 24 miesiące od 1 mies. 2,00 zł

Usługa UPC TV Go 24 miesiące od 1 mies. 0,00 zł

Pakiet Multiroom 24 miesiące od 1 mies. 14,99 zł

INTERNETInternet światłowodowy do 750 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 41,00 zł

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...