Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy istnieje w UPC możliwość podpisania umowy na 12 miesięcy, bądź na czas nieokreślony, ale bez żadnego haczyka w postaci 24miesięcznego okresu zobowiązania?

 

Jeśli tak, to gdzie mogę znaleźć cennik takich usług?

Bo strona UPC uporczywie proponuje mi dwukrotnie wyższą prędkość neta kosztem właśnie 24miesięcznej lojalki, co mnie kompletnie nie urządza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zapowiadał kanałów na wrzesień. To był wymysł internautów, więc pochamuj się z określeniami typu "UPC=Żenada" czy "obiecanki cacanki" A Kino Polska Muzyka jest już oficjalnie potwierdzona przez UPC, jak i sam kanał o tym informuje. KPM będzie od 3 października na kanale 477.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ matik naucz się czytać ze zrozumieniem. Chodzi o to że jeżeli w regulaminie jest napisane że udzielą odpowiedzi w przeciągu 7 dni a nie odpowiadają to znaczy że olewają swoich stałych klientów i stąd UPC=Żenada. Zresztą wystarczy w googlach poszukać ile tys. osób zrezygnowało z tej pseudo-profesjonalnej sieci kablowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest oficjalne info UPC o wyłączeniu części kanałów analogowych, i które faktycznie kanały zostaną wyłączone od października ?
Informacje te były wysyłane do klientów mailowo/listownie. W zależności od regionu będą usuwane inne kanały, więc jeżeli nie dostałeś maila/listu to musisz do nich zadzwonić, by dowiedzieć się jakie kanały stracisz. Najczęściej są to 3 zagraniczne i 2 polskie (Discovery Science, Sportklub, Mango24).
@ matik naucz się czytać ze zrozumieniem. Chodzi o to że jeżeli w regulaminie jest napisane że udzielą odpowiedzi w przeciągu 7 dni a nie odpowiadają to znaczy że olewają swoich stałych klientów i stąd UPC=Żenada. Zresztą wystarczy w googlach poszukać ile tys. osób zrezygnowało z tej pseudo-profesjonalnej sieci kablowej.
1. Podałeś w formularzu niezbędne dane osobowe.

2. Pytałeś się o coś normalnego, czy zadałeś pytanie typu "Kiedy nowe kanały". Są pytania, na które UPC nie musi w ogóle odpowiadać.

3. Co do infolinii i odpowiedzi mailowej to musisz mieć wyjątkowego pecha. Ja na infolinii nie czekałem nigdy dłużej niż 5 minut, a na maila mi odpowiedzieli po 4 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matik

1. podałem niezbędne dane osobowe wraz z nr abonenta

2. pytanie dotyczyło internetu, i zmiany oferty tzw. promocyjnej (dokładnie przeczytałem regulamin w którym jest napisane że odp. udzielą w ciągu 7 dni, minęło 9 dni i nic)

3. po około 5 min się rozłączyłem (ileż można czekać, skoro nawet na maila z odp. nie mogę się doczekać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEXT HD, ani inny kanał z grupy Next w najbliższym czasie nie dojdzie do UPC (profil kanału Next Music HD tu na forum pisał że z dużymi operatorami trudno się dogadać), chociaż rozmowy trwają o czym było pisane na m2.

Rodin.tv to wątpię by zawitał, gdyż jego los, nawet jakby mieli ekstra dostępność jest wątpliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...