Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

"Dostęp do telewizji w rozdzielczości 4K zapewnia nowoczesny, najmniejszy na rynku i najbardziej ekologiczny dekoder UPC 4K TV Box, który m.in. umożliwi klientom dostęp do kanału TVP 4K podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej, uruchomionego  przez Telewizję Polską specjalnie na czas"

 

cały komunikat tutaj >>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
21 minut temu, andii57 napisał:

Ciekawe jakie będzie miał opóźnienie w porównaniu do naziemnej. Pewnie sąsiad będzie krzyczał gooool , a w pudełeczku UPC akcja będzie się dopiero rozpoczynała.

W blokowiskach może być nieciekawie.Tym bardziej,  że to duża impreza.

18 minut temu, Tomo21 napisał:

Ale to chyba nie ma być nowy dekoder tylko ten sam co obecnie mają w ofercie, na który wszyscy narzekają, że jest dużo gorszy od Horizona.

Czy dużo gorszy,  ja się przekonam w grudniu,  będę chciał go przetestować i wyrobić osobiście opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteście wielkiej wiary sądząc ze nasze piłkarzyki cokolwiek zdołają osiągnąć na tym turnieju 😄

 

a jeżeli chodzi o opóźnienie to będzie i to spore bo przecież takie są prawa fizyki,  najszybciej sygnał dociera w eterze, potem w kablu, potem w internecie tak było jest i będzie nie ważne jaki dostawca to oferuje 

 

btw:może podpytajcie sąsiada z jakiego źródła będzie oglądał mecze i z tego samego oglądajcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam inaczej? A na co to komu?

 

Skoro to UPC BOX 4K to podłączasz go do telewizora 4K, ten z kolei jest telewizorem smart który ma wszystkie potrzebne aplikacje,  więc skąd to parcie na aplikacje w dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Telewizory nie zawsze są nowe i są aktualizowane w nich aplikacje.

Na niektórych systemach smart nie można zainstalować  tych czy innych aplikacji.

Poza tym może chodzić o zwykłą wygodę,  1 pilot  i mniej przełączania.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder 4K był strasznie zachwalany przez Annę Nowak-Ibisz w jednym z odcinków "Patent na dom" jak robili remont salonu. Wczoraj akurat oglądałem. Chwaliła, że można go obsługiwać przy pomocy apki na telefon, że nagrywa w chmurze itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ miałem bardzo nie przyjemny , wręcz arogancki kontakt z Tobą na byłym już na szczęście forum operatora UPC nie mam zamiaru w jakimkolwiek temacie podejmować dyskusję. Mam nadzieję że jest na Forum opcja ignorowani urzytkownicu z której skorzystam.

Żegnam .

 

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@andii57 nie rozumiem też do końca Twojego oburzenia.

@GDA potwierdził, że to był rodzaj reklamy urządzenia.

Poco tu jeszcze mieszać zaszłości personalne z byłego forum UPC.

Na Satkurierze  można na szczęście podjąć obiektywną dyskusję :-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman chodzi mi o to żeby opisać rzeczywiste plusy i minusy tego dekodera , czy ta Pani zachwalała że jest np. duże opóźnienie w transmisji do TV Naziemnej , że jest wyznaczona liczba godzin do nagrywania , itp. Dla osób które nie za bardzo znają tajniki działania sprzętu AV , TV sugestia że wszystko w tym pudełeczku działa najlepiej po zakupie może być dużym rozczarowaniem. Można poczytać prawdziwe opinie , plusy i minusy o tym urządzeniu   https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=10420&start=615  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
9 godzin temu, Tomo21 napisał:

Chwaliła, że można go obsługiwać przy pomocy apki na telefon, że nagrywa w chmurze itd itp.

Raczej trudno to nazwać wadami urządzenia.

Potwierdził za to , że streaming powoduje opóźnienie sygnału.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...