Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam sznownych forumowiczów uzytkowników UPC :)

Mam do zorientowanych pytanie. Mam intrnet 10mb/s za 66 zł w umowie na czas nieokreślony. Chciałbym płacić za tą opcje mniej. Czy wie kotoś co trzeba zrobić??? Jakies pismo czy co?

Nie chcę tego co proponują w różnych pakietach z tv czy telefonem. Chcę poprostu sam net.

Proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy jest zapowiedana ta zmiana regulaminu bo już nie mogę się doczekać aż rozwiążę umowę, gdyż od czerwca oprócz kino polska muzyka, nie dołączono ani jednego kanału, a pozatym nic się nie dzieje na co kumy TVS HD? Jeszcze kanały C+ wszystkie są w HD a w UPC tylko 3!Jak ktoś ma informcje kiedy zmieni się regulamin będę wdziewczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kończy umowa w maju, ale już teraz wysłałem wypowiedzenie. Kontakt ze strony UPC był błyskawiczny. Tylko, co z tego. Aktualnie płace za internet 25, pakiet max hd, super hd i canal+ 186,5 PLN. Nowa oferta: 195 PLN!!! W tej cenie tylko internet lepszy, bo 50 Mb. Tylko akurat szybszego internetu nie potrzebuję.

 

W Vectrze porównywalny pakiet do tego co mam teraz 135 PLN. Co miesiąc ponad 50 PLN taniej! Jedyne co tracę z mojego punktu widzenia to Polsat HD i Polsaty Sport. Zyskuję Eurosport HD i nSport HD (od przyszłego sezonu Liga Mistrzów i Liga Europejska).

 

Mam dość UPC. Przez 2 lata ani jednego nowego programu HD. Do tego ten archaiczny interfejs użytkownika na który nie mogę już patrzeć i nachalne reklamy VOD na każdym programie.

 

Bye, bye UPC. Forever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wypowiedziałem umowę na pakiet C+ to po ok. 5 dniach na maila przysłali mi info (i potwierdzenie listowne - trochę później) że przyjmują moją rezygnację z pakietu C+. Ok tydzień później przysłali mi info na maila że mają super promocję dla mnie. Do momentu "zablokowania/zakodowania" kanałów C+ (ok. miesiąc czasu) nie przedstawili mi żadnej oferty (żadnego maila, listu, telefonu - NIC).

Teraz walczą tylko o klientów Aster i tam włączają nowe kanały - głównie Polskie wyłączając zagraniczne. (ok.12). Takie jest podejście do stałego klienta przez UPC.

Ps. Też czekam na koniec umowy albo na zmianę regulaminu i zrobię - Bye, bye UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC Zniekształca obraz telewizyjny nie przekazują faktycznego obrazu jaki powinien być na przykład te stacje telewizyjne TV4-Tele5-Superstacja-Zone Europe i wiele innych nadają w formacie 4/3 a UPC je przetwarza 14/9 co wygląda to okropnie ponieważ wsysaczy są rozciągnięci nawet TVP1 czy TVP 2 - Polsat 2 to niektóre programy i filmy nadają w 4/3 a UPC to rozciąga rozmawiałem z technikiem który był ummie w domu i po sprawdzeniu w względem podłączenia i technicznym przyznał mi rację ze wina jest po stronie UPC ale nie daje gwarancji kiedy to poprawią :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz na kanale 11 po naciśnięciu "niebieskiego guzika" jest info "Promocja dla abonentów SelectHD. Max HD upgrade umożliwia dostęp do aż 30 kanałów pakietu MaxHD w cenie 10zł za miesiąc. Aby zamówić itp itd ..." Jak na razie to "pierwsza i jedyna nowość w 2012r" w UPC.

Jakbyś był abonamentem UPC od dawna, to byś wiedział że ta opcja dostępna jest od czerwca 2011 roku, żeby przyciągnąć klientów jak usuneli tvn warszawa, w promocjach na stronie internetowej żadko to się pojawiało, natomiast konsultanci często mi to oferowali, do póki nie wziołem lepszego pakietu, więc przeszukaj najpierw informacje w internecie, niż żebyś pisał brednie i zaśmiecał forum, tak jak co po niektorzy w tym wątku

 

UPC Zniekształca obraz telewizyjny nie przekazują faktycznego obrazu jaki powinien być na przykład te stacje telewizyjne TV4-Tele5-Superstacja-Zone Europe i wiele innych nadają w formacie 4/3 a UPC je przetwarza 14/9 co wygląda to okropnie ponieważ wsysaczy są rozciągnięci nawet TVP1 czy TVP 2 - Polsat 2 to niektóre programy i filmy nadają w 4/3 a UPC to rozciąga rozmawiałem z technikiem który był ummie w domu i po sprawdzeniu w względem podłączenia i technicznym przyznał mi rację ze wina jest po stronie UPC ale nie daje gwarancji kiedy to poprawią :(

Wszystko zależy od studia centralnego, w Katowicach nadają 16/9, ale z analogu to święto jest jak korzystam, głównie w stacjonarnej nagrywarce DVD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@studiolitek abonentem UPC jestem od 2007 roku i do 2011r byłą to dla mnie najlepsza kablówka. Później "się popsuli".

Ja tylko napisałem jaką kolejną nowość w 2012r proponuję UPC, a że jest to "stary temat" to już tylko o nich źle świadczy. Zresztą sam żeś napisał że rzadko to się pojawiało, więc brednie to ty piszesz i zaśmiecasz forum. Poza tym wróć do szkoły i sam naucz się pisać a później pouczaj innych: żadko - rzadko, wziołem - wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym błędem UPC jest brak dodawania programów z DVB-T , nie wszyscy mają dostęp do DVB-T, a nawet jeśli są w promieniu nadawania, nie mają do tego "sprzętu". Dodanie takich kanałów przyciągnęło by odbiorców, bo jak ma oglądać jak nie ma tego w ofercie? Sam korzystam z dwóch STB, jeden z UPC, drugi DVB-T, ale lepiej by było mieć to w jednym. Ostatnio skanowałem sieć UPC telewizorem z DVB-C (około grudnia 2011), to z takich śmiesznych nowości które wrzucili, są to programy identyfikujące się jako Test29 (148MHz) oraz Test30 (156MHz), na obu częstotliwościach retransmitują program "Instrukcja obsługi", znany użytkownikom cyfrówki pod pozycją 19 w mediabox'ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw na wszystkich możliwych forach lamenty związane z tym, że nawet Eurosportu w HD nie dodali do oferty, a gdy robią jakikolwiek ruch to znowu publiczne strzelanie focha. Po prawie żadnych (poza Kino Polska Muzyka) zmianach programowych wprowadzenie Eurosportu HD i Eurosportu 2 HD do oferty to już coś.

 

@Atoman - chcesz mieć bogatszą ofertę kanałów zmień pakiet na wyższy. Na chwilę obecną 21 PLN za kanały które są dostępne w SHD to żadne zdzierstwo.

IMHO cena wreszcie adekwatna do zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda przesłanki dotyczące wprowadzenia sportowych eurosportów w HD były przed świętami, to teraz UPC włącza je do oferty. Miejmy nadzieję, ze to dopiero początek zmian o jakich zdążyło słyszeć się na przestrzeni ostatnich kilkunastu tygodni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla UPC.

Oczywiście czekaliśmy długo, ale się doczekaliśmy. Widocznie Eurosport spuściło z ceny, dlatego też kanały dołączą do Super HD, a nie tworzą osobnego pakietu jak jest to u innych operatorów.

 

Jeszcze raz brawa dla UPC. Oby to był początek nowości w 2012 roku.

 

Na chwilę obecną 21 PLN za kanały które są dostępne w SHD to żadne zdzierstwo.

IMHO cena wreszcie adekwatna do zawartości.

 

W obecnych promocjach (dla podpisujących lub odświeżających umowy po wypowiedzeniu) Super HD oferują nawet za 10 zł (sam korzystam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojawiły po godzinie 6 w końcu "nowe" programy, Eurosport HD zameldował się na pozycji zwykłego Eurosportu, czyli 565, Eurosport został przesunięty na 564, Eurosport 2 HD zameldował się na pozycji 567, Eurosport 2 bez zmian na kanale 566. Miłego odbioru dla abonamentów pakietu Super HD, napiszcie jak tam wygląda z jakością obrazu, a UPC "dziękujemy" za programy, który jeden wystartował w 2008 roku, a drugi w 2009 . :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/88285-Eurosport- ... w-UPC.html

1) Malutki kroczek do przodu zrobili, choć konkurencja trochę im odjechała. 15 kanałów HD za 21 zł, a w 'n' w najniższym pakiecie jest 13. :brawo:

Można odtrąbić sukces. Ciekawe ile będziemy czekać na kolejne nowości: miesiąc, pół roku, rok.

2) I kolejna kara dla UPC

https://satkurier.pl/news/72272/kara-dla ... naliz.html

niedługo chyba podniosą abonament. :lol2:

3) prezent dla wielu abonentów niezadowolonych z oferty UPC którzy chcą wypowiedzieć umowę

http://media2.pl/media/88264-Nadchodzi- ... utbol.html

PS. Czy ktoś wie czy pakiet MaxHD (MaxHD = czyli maximum 4 kanały HD) "wchłonie" Super HD ?

Dlaczego jest brak kanałów które nadawane są w DVB-T. Wydaje mi się że zgodnie z ustawą operator ma prawo zapewnić nadawanie tych kanałów w swojej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...