Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to była propozycja bez wypowiedzenia 6 m-cy przed końcem umowy

Ale na 2 lata.

Dekoderek Apollo to bym im już dawno najchętniej  oddał. Leży i kurzy się pod telewizorem bo korzystam z modułu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2023 o 22:15, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Ja bym tak zrobił, bo ta gigabestia jest stabilna i bezbłędna, ale umowa na rok.
 

Lepszy sprzęt od nowego modemu, który oferuje Play?

 

Podpisując umowę, jaką prędkość powinien wykazać technik by uznać usługę pełnowartościową przy 1 Giga?

Wiem, że umowa obejmuje wartości..do

A jak jest z prędkością minimalną? Niby mam obecnie 750 a kiedyś sprawdziłem po kablu i była praktycznie  połowa tego co powinienem mieć.

W dodatki Netflix za każdym razem twierdzi, że nie mam stabilnego internetu. Tylko usługa działa mi bezbłędnie na Apple TV. Pozostałe usługin na razie ok.- też na Android TV.

 

Myślałem, żeby zmienić dostęp internetu np na Orange. 

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał(a):

Lepszy sprzęt od nowego modemu, który oferuje Play?

Giga connect box 6 jest juz troche czasu w uzyciu i nie ma raczej wiekszych narzekan. W porownaniu do Compala jest zdecydowanie lepiej w kazdym aspekcie. Cuda od Play to w zasadzie malo kto jeszcze ma a i sterowanie modemem to bedzie chyba tylko dostepne przez strone PLAY. Pytanie czy nie obcieli jakichs funkcji w porownaniu do GCB6

Edytowane przez Michaelred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, danio2312 napisał(a):

Kończy mi się umowa z Multimedia i zastanawiam się nad przejściem do UPC - czy dla nowego klienta są jakieś możliwości uzyskania lepszej oferty niż te na ich stronie?

 

17 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

@danio2312dla nowych tylko to co na stronie;

Nie ma obawy. Akwizytorzy ciągle mają robotę. Wczoraj (19 lipca) wyjałem ze skrzynki pocztowej ofertę przedstawiciela handlowego UPC/PLAY (takie logotypy są wydrukowane). Oferta dużo lepsza niz na stronie internetowej PLAY i lepsza niż na stronie UPC (dla ichniejszych starych klientów). Oczywiście jakieś kruczki, wyjątki, warunki czy niedopowiedzenia zawsze są możliwe, bo to koncern robiący wszystko "pod siebie", ale na ulotce nie ma słowa o ewentualnych dodatkowych warunkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kleofas11 napisał(a):

Oferta dużo lepsza niz na stronie internetowej PLAY i lepsza niż na stronie UPC (dla ichniejszych starych klientów). Oczywiście jakieś kruczki, wyjątki, warunki czy niedopowiedzenia zawsze są możliwe, bo to koncern robiący wszystko "pod siebie", ale na ulotce nie ma słowa o ewentualnych dodatkowych warunkach. 

A możesz podzielić się tą ofertą co tam proponują u Ciebie skoro lepiej niż na stronach ?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisane 1 : 1 z ulotki zatytułowanej "Promocja dostępna tylko u przedstawiciela UPC/PLAY" :

 

Internet : 300 Mb/s za 26 PLN, 600 Mb/s za 34 PLN, 1000 Mb/s za 49 PLN (umowy na 12 mc-y).

…................................................................................

Telewizja nowej generacji :

157 kanałów + Viaplay = 45 PLN,

157 kanałów + Viaplay + Cinemax + Eleven sports = 65 PLN,

75 kanałów + dowolna platforma streamingowa/VOD = 45 PLN.

…..................................................................................

Usługi komórkowe od 25 PLN.

TV senior (50 kanałów) = 19,99 PLN.

..................................................................................................................................................

Z tym, że VIAPLAY już się z Polski zwija (i z innych krajów) i ktoś rozkupi ich udziały rynkowe.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam kiedy( jeśli wogóle) Orange dostosuje ceny wobec fioletowej konkurencji..

 

To co w UPC( Play) tam u nich praktycznie 2x drożej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lakiman napisał(a):
A ja się zastanawiam kiedy( jeśli wogóle) Orange dostosuje ceny wobec fioletowej konkurencji..
 
To co w UPC( Play) tam u nich praktycznie 2x drożej.
 

Czy ja wiem czy drożej o 100%. TV Internet gigabit, komórka za 135 zł. To cena porównywalna z Play. Biorąc pod uwagę, że to FTTH, dekoder można normalnie nagrywać ma dysku trzy kanały a czwarty oglądać.... To lepsza oferta niż obecnie Play.

edd0343d0566d9e841d989d4fb2da31c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja do końca roku. Argument- bo w Play/ UPC jest Viaplay np zaczyna tracić już  na znaczeniu.

Plus bez wypowiedzenie oferuje mi na razie  2 x droższą ofertę za abonament tel.

Biorę, więc pod uwagę usługi łączone w Play vs Orange IPTV.

Minusem w UPC jest brak C+4K i usługi online Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie są nowe oferty od 2 miesięcy.

W dniu 21.07.2023 o 12:11, sponn napisał(a):

Serio nie ma C+4K w upc i online? Już miałem ich zamawiać, ale jak tak to szukam alternatywy.

W starych ofertach nie ma, ale w nowych jest ten kanał jak zamówisz usługę C+ online za 35 pkt. w Telewizji Nowej Generacji lub za 50 zł w Telewizji MAX.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC przedłużenie umowy negocjujecie z infolinią czy u przedstawiciela/opiekuna lokalizacji? Pytam bo pierwszy raz mam z nimi styczność, bo wcześnie byłem wiele lat w canal+.

 

W UPC pewnie jak u wszystkich lepszą pozycję ma się po złożeniu wypowiedzenie ?

 

W zeszłym roku w UPC skusiło mnie 176kanałów + coś idealnego dla fana sportu tj. 1zł za kanały premium (canal+, eleven, poslaty premium) , Viaplay  + internet 750Mb/s, całość za 106zł.

Niestety przejście na czas nieokreślony jest niekorzystne, bo kanały premium miały zobowiązanie 12mieisecy.

Ktoś już przedłużał w/w zeszłoroczną ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...