Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

115 zł ( w tym usługa multiroom) Hit Mikołaja  750 Mb/s.

Płacę mniej za więcej niż 2 lata temu.

 

Do takiego pakietu można dobrać  C+ Prestige za 29 zł.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam moduł, można nagrywać, problem nagrywania i oglądania w tym samym czasie innych programów można rozwiązać multiroomem, ja tak mam, drugi moduł w dekoderze CryptoBox 752 (wiem dodatkowy koszt zakupu ale jest tani). Można też bez tego dodatkowego dekodera ale wtedy nie można nic innego kodowanego oglądać w czasie nagrywania tylko niekodowane ale z tego samego mux-a, to minimalna opcja z modułem. Oczywiście TV musi mieć funkcję nagrywania.

Edytowane przez Jack777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że jestem pod wrażeniem jak Eleven Sports ładnie wygląda w kablówce.Nawet to nie jest 4K.

Oglądam przez moduł.

 

 

CryptoBox 752 według specyfikacji nie obsługuje rozdzielczości 4K, ale poddałeś mi ciekawe rozwiązanie do przemyślenia.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, Eleven wygląda bardzo dobrze, chyba wszystkie ligi są z taką dobrą jakością.

CryptoBox nie ma 4k, ale jeśli masz TV 4K to na nim możesz nagrywać w tej rozdzielczości, chociaz w tej chwili nie bardzo jest co nagrywać.

Edytowane przez Jack777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że w przyszłości bym się zdecydował, czy operator nie ma tutaj jakiś obiekcji i będzie można zamówić technika w ramach usługi multiroom?

Według strony karta CI+ najlepiej ma być kompatybilna z certyfikowanymi modelami telewizorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2022 o 17:51, Pawop napisał:

Mi się kończy w lipcu umowa i zastanawiam się co zrobić. Myślę m.in. o module, ale czasem nagrywarka by się przydała.

O ile dobrze pamiętam masz Samsunga z podwójnym tunerem. Jeśli tak to możesz nagrywać jednocześnie dwa programy - jeden kodowany i drugi niekodowany oraz oglądać trzeci - niekodowany nadawany z tego samego mux-a z którego nagrywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawop napisał:

Mam Samsunga Q80T. Do tej pory nie interesowałem się tym, ale dzięki za uświadomienie mnie emoji846.png Faktycznie ma dwa tunery. To by w jakiś sposób rozwiązywało problem. Czy UPC w jakiś sposób blokuje możliwość nagrywania niektórych kanałów/audycji?


 

Nie wiem bo mało nagrywam , tylko czasem tenis lub jakiś mecz i jeszcze nie miałem takiej sytuacji. W telewizorze możesz programować  według czasu  - Jeśli w EPG nie ma audycji - w Horizonie nagranie było niemożliwe.

Tomo21 - jeśli nagrywasz niekodowany to możesz oglądać dowolny kanał.

nagrywasz kodowany oglądasz dowolny niekodowany.

Oczywiście można oglądać kanał nagrywany.

Nagrywanie dwóch z jednego mux-a daje dostęp do dowolnego niekodowanego lub kodowanego jeśli nagrywasz dwa niekodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywanie swoją drogą.Żeby się cieszyć ładnym obrazem najlepszy jest moduł. Jedynie co trochę irytuje w porównaniu do HZN 4K to wolniejsze przełączanie kanałów, brak VOD i fajnego EPG -opisów jak w Horizonie. Nagrywarka jest taka a nie inna z tym się liczyłem. Zawsze może być gorzej ;-)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...