Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pawop napisał:

Nawet się nie zastanawiaj, bierz UPC

Mam umowę z Vectrą na 22 miesiące jeszcze. Trochę sam zawaliłem sprawę, bo wiedziałem, że ciągną u mnie światłowody i mogłem poczekać, aż oficjalnie podłączą. Ale trudno. Zobaczymy, jak to za 2 lata będzie wyglądać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za wcześnie się wypytujesz o UPC?

Prawie 2 lata to dużo czasu.

Ja natomiast za pół roku będę wybierał między UPC a Orange IPTV.

:-)

Szkoda tylko tej fantastycznej jakości 4K w PC+, ale może C+4K pojawi się w ofercie przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2021 o 06:00, sebagit napisał:

Ja w październiku 2020r. negocjowałem umowę i płacę za to 60 zł. Swoją drogą mam tylko do końca miesiąca UPC Mieli u mnie ciągle awarie i pozwolili mi rozwiązać umowę bez kary.

Zobaczę czy ten internet w Netia na FTTH jest taki dobry, a TV taka se ..

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuję za odpowiedź. Wychodzi na to, że oferta się nie zmieniła, bo oferują mi to samo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, anduanmix napisał:
29 minut temu, piti85 napisał:
Dziękuję za odpowiedź. Wychodzi na to, że oferta się nie zmieniła, bo oferują mi to samo. 
 

W UPC jest prosta piłka. Wypowiedź umowę i czekaj na ich reakcje.

Dokładnie tak zrobiłem.  Przyjmujący rezygnację zaoferował 59,99 i powiedział, że raczej nikt już się ze mną nie skontaktuje, jednak następnego dnia zadzwonił ktoś inny i zaoferował to samo. Ja mu na to, że Orange jest super etc. a on, że to jedyne, co może mi zaoferować. Ma zadzwonić za tydzień. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem.

Pani z supportu z UPC na zapytanie czy jak nie bedzie Internetu to co z tv przez dekoderek 4K, odpisała że jak wifi to brak a jak przez kabel to będzie. 

A wyraźnie pytałem o dekoder 4K.

😅

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisała: kabel antenowy.

Nie miałem do tego czasu awarii , poza jakimiś nocnymi  pracami w sieci, konserwacyjnymi czy jakoś tak.

Powinni byli wprowadzić urządzenie łączące DVB- C i internet.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy opłata za utrzymanie łącza 25zł w 2 roku obowiązywania umowy to jest normalne w przypadku inwestycji POPC czy tylko na stronie jest taka oferta, a u przedstawiciela handlowego jest inna?
Niestety na obszarach POPC cena jest ustalona przez UKE, choć UPC mogłoby zdać cenę niższą wg swojego cennika z obszarów gdzie mają swoją sieć muszą doliczyć opłatę za utrzymanie łącza, aby cena była taka jak ustalona prze UKE. Na szczęście dotyczy to tylko samego Internetu, biorąc ofertę z TV w może już być taniej niż u konkurencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wielkość jest atutem.Ale gdyby to było oparte na Android TV , wejście na DVB-C..

Nieźle poszli po kosztach.

Będę testował to urządzenie.

4 minuty temu, piter7790 napisał:

Ludzie narzekali że Horizon jest zbyt duży,to na przekór dali takie maleństwo ...😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sebczak napisał:

Niestety na obszarach POPC cena jest ustalona przez UKE, choć UPC mogłoby zdać cenę niższą wg swojego cennika z obszarów gdzie mają swoją sieć muszą doliczyć opłatę za utrzymanie łącza, aby cena była taka jak ustalona prze UKE. Na szczęście dotyczy to tylko samego Internetu, biorąc ofertę z TV w może już być taniej niż u konkurencji.

Wpisałem swoją lokalizację i wyszły mi oferty na samego neta oraz TV z netem i na obu jest opłata za łącze (oczywiście dopiero w drugim roku umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wielkość jest atutem.Ale gdyby to było oparte na Android TV , wejście na DVB-C..
Nieźle poszli po kosztach.
Będę testował to urządzenie.
 
Być może dekoder na Android TV to pewne ograniczenie dla nadawcy - liczba kanałów jakie mogą oferować jest dużo mniejsza na takich dekoderach, kwestia zabezpieczeń, licencji. Zamknięte oprogramowanie jest bezpieczniejsze.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem swoją lokalizację i wyszły mi oferty na samego neta oraz TV z netem i na obu jest opłata za łącze (oczywiście dopiero w drugim roku umowy).
To i tak dobra oferta, bo 2 miesiące za 0zł, przez kolejne 10 płacisz tylko 49.99 za internet, a dopiero od 13 miesiąca 74,99, a w INEA płacisz od razu 74,90. Z TV wychodzi jeszcze lepiej, to co oferuje UPC 2 miesiące 0 zł, kolejne 10 miesięcy 89,99, a dopiero o 13 miesiąca 114,99 - to i tak taniej o prawie 35zł miesięcznie, w INEA za podobną ofertę od razu płacisz 149zł (ta sama prędkość Internetu, kanały TV praktycznie takie same)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sebczak napisał:
16 minut temu, szyzag123 napisał:
Wpisałem swoją lokalizację i wyszły mi oferty na samego neta oraz TV z netem i na obu jest opłata za łącze (oczywiście dopiero w drugim roku umowy).

To i tak dobra oferta, bo 2 miesiące za 0zł, przez kolejne 10 płacisz tylko 49.99 za internet, a dopiero od 13 miesiąca 74,99, a w INEA płacisz od razu 74,90. Z TV wychodzi jeszcze lepiej, to co oferuje UPC 2 miesiące 0 zł, kolejne 10 miesięcy 89,99, a dopiero o 13 miesiąca 114,99 - to i tak taniej o prawie 35zł miesięcznie, w imię za podobną ofertę od razu płacisz 149zł

Średnio sobie policzyłem to wychodzi 95zł miesięcznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Ale gdyby to było oparte na Android TV , wejście na DVB-C..

Nieźle poszli po kosztach.

I miałbyś okazje do kolejnych narzekań jak w przypadku dekodera od Canal+

 

zdradź mi różnice w cenie takiego dekodera jakby dodali glowice DVB-C 

pomijam sens takiego rozwiazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dużo czytałem zanim wziąłem Boxa 4k jak ludzie psioczą  i powiem tak jeśli ktoś nie nagrywa to jest najlepsza opcja w UPC. Myślałem że obraz może być jakiś taki dziwny ale obraz jest taki sam jak horizon a na pewno nie gorszy na 55 calach. Sam dekoder działa szybko bez zwiech...Mam nadzieję że może kiedyś odpala przewijanie na nagraniach No zobaczymy... Jak ktoś słucha radia z UPC to wtedy może brakować wyjścia audio.. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...