Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry występ Stocha,może w końcu zacznie regularnie bywać w czołowej 10 zawodów?? Oby. Dobrze,że nie ma kompletnej pustki po Adamie. To pierwszy konkurs,więc trudno wyciągać jakieś daleko idące wnioski,choć chyba ten konkurs jak na Kuusamo był miarodajny. Szkoda,że FIS odszedł od stałej pory nadawania transmisji-tj. 13.45. Dawniej nie trzeba było ciągle zaglądać do programu by wiedzieć kiedy są skoki,było wiadomo-sobota,niedziela- 13.45 to święto w moim domu:) Ach te piękne pierwsze lata Małyszomanii.. Cóż jak pomyślę,to łezka potrafi się zakręcić. Teraz jak już nie ma Małysza,tak jakoś tego nie przeżywam,dawniej to już na miesiąc,może krócej nie mogłem doczekać się początku sezonu zimowego,teraz to jakoś przeszło dla mnie niezauważalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała Polska żyła losowaniem grup Euro 2012, a tymczasem spotkała nas miła niespodzianka.Do konkursu indywidualnego w norweskim Lillehammer zakwalifikowało się sześciu, czyli wszyscy Polacy startujący w kwalifikacjach.W tych zawodach weźmie udział również Kamil Stoch, który nie musiał się kwalifikować, ponieważ znajduje się na czwartym miejscu w Pucharze Świata, a pierwsza dziesiątka automatycznie się kwalifikuje.W konkursie wystartuje więc siedmiu Polaków, co jest z pewnością sporym sukcesem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna strata,choć Eurosport transmitujący niemal wszystko z dyscyplin zimowych nie pokazujący na żadnej antenie rywalizacji pań w skokach to troszkę mimo wszystko zaskakujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomity pierwszy konkurs indywidualny w wykonaniu Kamila Stocha, po pierwszej serii znajdował się na pozycji nr 11, a w drugiej awansował aż o 8 miejsc, na trzecią pozycję w całych zawodach :D .Piotr Żyła zaliczył również kolejny niezły występ, zajął 11 miejsce w Lillehammer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na następny konkurs ,który odbędzie się na dużej skoczni k 123 hs 138 . Mam nadzieje że do seri finałowej wejdzie co najmniej czworo naszych reprezentantów liczę też na Miętusa który był bardzo blisko finałowej 30 ( zajął 34 miejsce ) co do reszty sam nie wiem . Licze na b. dobry występ Kamila i Piotrka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilowi w drugiej serii troszkę pomogły warunki, sam skacząc miał niezłe, a po Jego skoku zaczęło mocniej wiać w plecy co nie zmienia faktu, że Kamil Stoch jest w bardzo dobrej formie. TVP 1 znowu sie popisało, transmisję pierwszej serii rozpoczęło od pokazania 10 zawodnika bo reklamy ważniejsze, również można było pokazać więcej skoków pań w serii finałowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że konkurs pełen niespodzianek... Najpierw psy biegające po zeskoku, potem niesforna belka, następnie brak Kamila Stocha w serii finałowej i klasyfikacja po pierwszej serii(Tepes, Morassi, Wank), no i w końcu świetny występ Piotra Żyły! Kamila szkoda... Myślałem że Niemcy wrócili znowu do gry, ale chyba to był tylko łut szczęścia. Werner Schuster miał chyba ochotę w drugiej serii skoczyć za swoich podopiecznych :D I pewnie zrobiłby to lepiej... I taki rozdarty jestem bo z jednej strony radość wynikająca z postawy Piotra, a z drugiej smutek po Kamilu :/ Ale przynajmniej w następnym konkursie nie muszą martwić się o kwalifikacje, bo obaj są w pierwszej 10 PŚ...

 

7f6208a6f3fc24a4m.jpg 9e29986f9efef07cm.jpg d2d0aa175d347340m.jpg 1cbd9c68ed0ccd6fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomity występ w dzisiejszym konkursie indywidualnym w Lillehammer Piotra Żyły, który zajął w nim 7 miejsce.Słaby występ Kamila Stocha, po którym można było spodziewać się więcej.Jan Ziobro, również niedobrze, jednak jest to młody zawodnik, którego ten sezon jest debiutem w Pucharze Świata.Trzecie zwycięstwo w sezonie zanotował Andreas Kofler.Liderem PŚ jest oczywiście najlepszy w tym sezonie Austriak, Andreas Kofler.Kamil Stoch jest na miejscu ósmym, a Piotr Żyła na pozycji nr 9.Obaj więc mają już zapewniony start w następnym konkursie PŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zescie sie zachwycali Stochem a odpadl po 1 serii. Gregor, Gregor.

Bo warunki miał nie najlepsze, każdemu zawodnikowi może sie zdarzyć slaby skok, Gregor Schlierenzauer też na razie nic wielkiego nie pokazuje, raz skacze bardzo daleko, raz słabiej, poczekajmy do Turnieju Czterech Skoczni, jak na razie Kofler wydaje sie być w bardzo dobrej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne warunki były złe, pogoda była także nie odpowiednia, a przy tym nie padał śnieg a kamil lubi jak pada. Dlaczego w podobnych warunkach czołówka awansowała a nasz Kamilek odpadł facet jest przereklamowany a wy sie nim podniecacie jaka to gwiazda. Poziom sie skoków obniżył do żenującego poziomu dlatego też nasze pseudoskoczki awansuja od czasu do czasu do 30. Stoch ludzie nie podniecajmy sie takimi zawodnikami bo to smutne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym konkursie wiatr zmieniał się jak w kalejdoskopie wystarczy spojrzeć na wyniki po 1 serii . Tylko Andreas Kofler skoczył dobrze , Kamil trafił fatalnie powtarzam to jest poczatek sezonu . Mogę się założyć o to że kazdy z czołówki będzie miał taką wpadkę jak Stoch ,popatrzmy na Adama w sezonie 2006/07 w Kussamo i w Oslo nie wszedł do 30 ( przez warunki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoch zrobił chyba jakiś błąd przy wyjściu z progu. Zdarza się. Zobaczymy jak będzie się prezentował dalej. Czy spadł poziom skoków?? Ja nie podzielam tej opinii. Żyła skoczył przecież dwa razy zdecydowanie powyżej punktu K i nie przypadkowo był wysoko w niedzielę. Zamiast się cieszyć,szukamy dziury w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spadł poziom skoków?? Zamiast się cieszyć,szukamy dziury w całym.

Wydaje mi się że zainteresowanie skokami nieco spadło po odejściu Małysza wystarczy popatrzeć ilu naszych kibiców było w Harrahovie . W tej chwili mamy tylko Piotrka i Kamila , dalej widziałbym Hule ( choć ma wiecej skoków słabych niz dobrych ) a reszta jest dalekow tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi Telewidz123 o poziom rywalizacji na skoczniach,a nie zainteresowanie. Będą wyniki będzie i wielkie zainteresowanie.Polecam : http://www.eurosport.pl/skoki-narciarsk ... tory.shtml

A jakiegoś drastycznego spadku zainteresowania nie widzę,zresztą już fala tego niewyobrażalnego i niepowtarzalnego zjawiska Małyszomanii wyhamowała jeszcze jak skakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil Stoch zajął 2 miejsce w konkursie skoków w Engelbergu :brawo::jupi: .Po 1 kolejce zajmował 9 miejsce Piotr Żyła skakał w fatalnych warunkach i niestety nie awansował do serii finałowej , o pozostałych naszych skoczkach lepiej nie mówić Stefan Hula był blisko 30 zajął 32 m :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...