Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ANDPOL w ostatni weekend też dostawiałem konwerter na Astrę i na pewno nie trzeba nic w dekoderze przestawiać. Ustaw tylko dobrze konwerter.

Konwerter jest dobrze ustawiony na 100%. Na kanałach z Astry pokazuje brak sygnału i komunikat o ustawieniach konwertera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żaden odbiornik nie przesyła sygnału Compnent przez Scart.

Strong SRT 6860 robi to bez najmniejszego problemu. Są nawet kable SCART <-> YPbPr.

Czyli Cyfra odstawia kichę. Mam nadzieję, że wytarguję jakieś korzystne warunki żeby na dobrej jakości HDMI stać mnie było.

Mam nadzieję, że chociaż kanały szybko przełącza, a dysk nie jest głośny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też w tym dekoderze po przełączeniu na program HD dopiero pokazuje się dany program po dość dłuższej chwili. W dekoderze HD bez dysku wszystkie programy się przełączały szybko, jak długo ściągać się morze VOD cyfry :?: Mam na razie konwerter Monoblock .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też długo. Co więcej, na sporej ilości kanałów bardzo często nie wyświetla się funkcja PILOT (m.in. na TVN, TVN Turbo), często jest też napis "Wyszukiwanie informacji..." i po chyba pół minuty rezultat: "BRAK INFORMACJI" albo napis "Wyszukiwanie informacji..." wyświetla się bez końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już się ściągło te całe VOD cyfry. Ciągło całą noc i pół dnia. Ale dysku w nocy wcale nie było słychać, nawiasem mówiąc dysk słychać było tylko wtedy jak się ucho przyłożyło do dekodera :lol2: szkoda że niemożna wyłonczyć tej VOD-y :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdeczni wszystkich forumowiczów. Mam pewien problem z nowym dekoderem cyfry.

Po pierwsze dekoder kiedy jest w trybie czuwania i ma zaplanowane nagranie włącza się na chwile po czym znowu przechodzi w tryb czuwania.

Po drugie dekoder w nie określonych odstępach czasowych się uruchamia pochodzi chwilę (wydaje mi się, że około minuty) po czym znowu przechodzi w tryb czuwania.

Po trzecie ostatnio kiedy chcę wyłączyć dekoder ten zamiast przejść w stan czuwania, dalej działa ale miga dioda czerwono/niebieska. Znika nazwa kanału itp., ale dekoder nadal działa. Wczoraj musiałem wyjąć wtyczkę z kontaktu.

 

Wydaję mi się, że to nie jest normalne. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że kolega ma podłączony jeden kabel antenowy i ustawiony typ konwertera na TWIN.

...dekoder w stanby'u próbuje ściągać filmy do VOD i stąd chwilowe aktywności.

Kilka stron wcześniej w resume Petera Parkera jest informacja co oznaczają poszczególne stany wyświetlacza na dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...