Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i tak, ale nie wiedziałem o tym :) Mam to w promocji i wg. słów przedstawiciela nie mogę sobie wymieniać wedle woli.

 

Bo?

Ja też mam w promocji dekoder i wymieniłem na kolejny trzeci już. I jak mnie znowu wpieni (czytaj: znowu się zawiesi i będę musiał do niego wstać) to znowu pojadę wymienić, aż do skutku. Niby mam płacić abonament i nie oglądać na sprawnym sprzęcie?

To niech zupełnie wszystko zabierają i rozwiązujemy umowę z ich winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak wgrałem nowy soft to dekoder działa super. więc jest nas już czterech. Przed aktualizacją softu było kiepsko ale teraz zaobserwowałem że wszystko jest ok. dzisiaj spróbuje sobie coś nagrać na dysk. jak i tutaj będzie ok. to naprawdę muszę powiedzieć że trafił mi się dobry egzemplarz. A dekoder mam od tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyną zaletą tego dekodera jest ładna grafika i większy dysk, stary Philips PVR działa o wiele szybciej i stabilniej. Poza tym na Pace funkcja PILOT raz działa, a raz nie, opis ładuje się kilkanaście sekund, a o EPG nie wspomnę, bo żeby zaprogramować nagrania na cały tydzień trzeba poświęcić kilkadziesiąt minut.

Mam też problem z napisami, na C+ Film HD znikają tak szybko, że nie da się ich przeczytać, albo w ogóle się nie pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem u mnie, że pilot działa całkiem sprawnie gdy przyciemnię kontrast - TV plazma Panasonic 42". Żadne folie, worki, kartony itp. nie pomagały do tej pory. Poza tym nagrywanie i VOD - dla mnie rzeczy najistotniejsze - działają bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jest coraz więcej osób zadowolonych z działania Pace 500GB.

A ja doleję trochę "łyżki dziegciu do beczki miodu".

Ten dekoder w dalszym ciągu nie spełnia podstawowych funkcji.

Spróbujcie zaprogramować jakieś nagranie na kanałach np.Animal Planet HD , Eurosport 2 HD , TVN24 i kilku innych będących w PŁATNEJ części oferty C+.

Ten stan trwa od 3 miesięcy. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa całkiem dobrze z nowym softem,ale skalowanie obrazu SD poprzez HDMI wymaga bezwarunkowej poprawki ,lepiej wypada na pace lub philips 250 ,można to zauważyć po logach znaczków np. TVP 1 gdzie ramka i linie poziome są pogrubione,czyli rozjechane ,tego defektu niema już w poprzednich PVR 250 mimo że również soft 76 taki defekt posiadał ,a przy 96 dtt już przeszedł do historii poza programami nadawanymi z pozycji DVB-T ,tam jeszcze widać niedociągnięcie skalowania.Mam nadzieje że to w pace 500 poprawią również

1.skalowanie SD przez HDMI -RGB jest ok

2.wczytywanie informacji szybciej z poprawą EPG również.

3.super by było gdyby skalowanie odbywało się jak w topfieldzie czyli auto-format po HDMI - 576i ,576p,720p,1080i w zależności od oglądanej pozycji,ale o tym raczej tylko pomarzyć można.

Pozdrawiam. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam ten dekoder i póki co działa mi bardzo dobrze choć jest trochę powolny. Mam pytanie z innej beczki niż parametry itd. Czy istnieje możliwość ustawienia większej czcionki po naciśnięciu opcji "+" i sprawdzeniu informacji o wyświetlanym programie ??????????? Jak dla mnie jest ona za mała w porównaniu do wcześniejszych dekoderów, a ze wzrokiem nie mam problemów.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po około miesiącu użytkowania dekodera zawiódł mnie po raz pierwszy :( Miałem już dużo zaprogramowanych nagrań, ale w końcu jedno się nie nagrało. Niby jest plik, ale podgląd czarny, po odpaleniu półgodzinnego wideo przewija się całe w ciągu 5 sekund (cały czas bez dźwięku i czarny obraz) i koniec.

@esiek32 nie da się zmniejszać/zwiększać czcionki. Może czas iść do okulisty? ;) Mam spory astygmatyzm i sobie radzę na 32 calowym telewizorze. A właśnie, zostaje ci kupienie większego TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jest coraz więcej osób zadowolonych z działania Pace 500GB.

A ja doleję trochę "łyżki dziegciu do beczki miodu".

Ten dekoder w dalszym ciągu nie spełnia podstawowych funkcji.

Spróbujcie zaprogramować jakieś nagranie na kanałach np.Animal Planet HD , Eurosport 2 HD , TVN24 i kilku innych będących w PŁATNEJ części oferty C+.

Ten stan trwa od 3 miesięcy. :x

 

A HBO HD? bo ja nagrałem bez problemu tzn. film czasami przycina ale mam antene 60cm jeszcze z CP a w nocy była kiepska pogoda więc to chyba był powód. Ale spróbuje Animal Planet HD

Dlaczego na SiFi CHannel nie działa EPG. Tzn jeśli włącze z innego programu i przewinę na Sifi to działą ale na samym SiFi nie widzi informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość oraz cierpliwość.Nie jestem zbyt lotny w tych sprawach Nie chcąc zakładać wątku to pomyślałem , żeby się podpiąć tu .Jestem od dzisiaj posiadaczem tego cuda techniki.Dekoder po wstępnych testach ujdzie (obraz gorszy w stosunku do PHILIPS HD ,nie ma aktualizacji,poczekamy zobaczymy). Mam jedno pytanko o siłę głosu,a mianowicie:na poprzednim dekoderze jak już wspomniałem HD siła głosu była identyczna jak siła głosu z telewizji naziemnej,a na tym siła głosu jest jakieś25% mniejsza( w menu tv i tunera już kombinowałem ale bez efektu).Nie wiem czy tak jest u wszystkich czy to jakaś wada fabryczna ,proszę o jakieś sugestie i podpowiedzi,z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...