Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz już Philipsa z nagrywarką, dystrybutor może w ogóle odmówić Ci wymiany na Pace PVR HD, a jeśli już wymieni, także utracisz wszelkie zniżki.

 

Zniżka na dekodery PVR HD to zniżka która dotyczy dekoderów 250 GB oraz 500 GB.

Posiadając zniżkę 50% lub 100% - posiadamy zniżkę na PVR HD.

Wymieniając (w trakcie trwania umowy w której uwzględniona jest zniżka) np. dekoder Pace 250 GB na Pace 500 GB nie tracimy zniżek ponieważ nie zmieniamy dekodera na inny niż opisany w umowie i na który został udzielony rabat.

Dystrybutor ma obowiązek wymienić terminal na podstawie listu wysłanego do danego abonenta i nie ma co do tego dyskusji.

Aby otrzymać Pace 500 GB, należy przejść sie do punktu w którym mamy zamiar odebrać sprzęt. Dowiedzieć się czy jest interesujący nas PVR. Zadzwonić lub napisać do platformy aby sporządzili pismo na podstawie którego odbierzemy dekoder. W piśmie zawarte są informacje na temat abonenta oraz dokładny adres punktu który ma wydać sprzęt. (prosząc o pismo, zaznaczamy by napisane było w nim o jaki konkretnie punkt chodzi).

Proszę więc nie wprowadzać w błąd 8)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE JA MÓWIĘ, ŻE JAK KTOŚ JUŻ MA PHILIPSA 250GB to wtedy dystrybutor nie wymieni mu sprzętu na Pace PVR HD, ponieważ klient otrzymał już dekoder PVR HD.

Teraz ty wprowadziłeś w błąd...

 

Przecież napisałem, że jeśli już ci wydali Philipsa 250GB HD to nie dostaniesz już Pace, na pewno nie w najbliższym czasie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowe na 13 miesiecy podpisałem ja w grudniu 2009 jako kontynuacja dalszej umowy płace miesięcznie tylko 21 zł z groszami mam w tym pakiet PODSTAWOWY. plus pakiet kanałow HBO w tym HD na przez 2 miesiące , pakiet Canal plus w tym CANAL FILM HD na 4 miesiące opcja 5 kanało HD za fre tuner HD PVR 500 Giga za darmo za darmo za najem nie płace. Nie można było lepszej chyba promocji dostać . :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE JA MÓWIĘ, ŻE JAK KTOŚ JUŻ MA PHILIPSA 250GB to wtedy dystrybutor nie wymieni mu sprzętu na Pace PVR HD, ponieważ klient otrzymał już dekoder PVR HD.

Teraz ty wprowadziłeś w błąd...

 

Kolega Robinson+ wcale nie wprowadził w błąd. Opisał jasno procedurę wymiany sprzętu na nowszy. Dystrybutor nie ma nic do gadania, jeśli klient przyjdzie z listem od Cyfry+, nawet jeśli 3 dni temu ten sam dystrybutor wydał temu samemu klientowi inny dekoder. Tunery posiadane przez punkty dystrybucyjne nie są ich własnością, więc sprzedawca nie może odmówić wymiany sprzętu, jeśli klient posiada list od Cyfry+, nawet jeśli była by to wymiana z 250GB na 500GB.

Co do samego faktu, w jaki sposób klient załatwi sobie takie pismo na infolinii Cyfry+, to sprawa indywidualna abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutor nie ma nic do gadania, jeśli klient przyjdzie z listem od Cyfry+, nawet jeśli 3 dni temu ten sam dystrybutor wydał temu samemu klientowi inny dekoder. Tunery posiadane przez punkty dystrybucyjne nie są ich własnością, więc sprzedawca nie może odmówić wymiany sprzętu, jeśli klient posiada list od Cyfry+,(...)

w jaki sposób klient załatwi sobie takie pismo na infolinii Cyfry+, to sprawa indywidualna abonenta.

 

Dodatkowo w liście są oczywiście wszelkie informacje na temat sprzętu jaki ma zostać wydany danemu abonentowi o konkretnym numerze abonenta.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do listu które ewentualnie mógłby stwierdzić pracownik w punkcie, dzwoni on wtedy do bezpośrednio do firmy

Canal+ Cyfrowy i wszystko staje sie jasne jak słońce.

Jednak nie sądze by dochodziło nawet do sytuacji by trzeba było potwierdzać list telefonicznie...

W trakcie wydawania np Pace 500 GB lub innego dekodera, jest spisywany numer seryjny konkretnego egzemplarza przygotowanego do wydania.

Pracownik wprowadza ten numer do systemu, potwierdza-przypisuje do danych klienta o konkretnym numerze abonenta.

Następnie bierze sie dekoder pod pache i idzie do domu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w liście są oczywiście wszelkie informacje na temat sprzętu jaki ma zostać wydany

 

Możliwe, że są różne rodzaje listów, jednak w moim przypadku (wymiana z SD na PVR HD) nie było jasno określone czy to ma być 250GB czy 500GB. Zdjęcie listu: http://pokazywarka.pl/r1aqt4/. Gdyby dystrybutor miał na stanie tylko 250GB, to moje marudzenie i telefonowanie do Cyfry+, że chce 500GB nic by IMHO nie dało.

Proponuje faktycznie zakończyć dyskusje na temat wymian sprzętu, gdyż ten wątek dotyczy dekodera Pace HD PVR 500GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zapytałem ostatnio w jednym z punktów sprzedaży o to na jaki model PVR mogę wymienić swój PACE SD uzyskałem odpowiedź, że jeśli pojawię się u niego z listem i będzie miał na stanie PVR 250 i 500 to mam mi wydać 250-tkę. 5000 dopiero wtedy gdy nie będzie miał 250 :(. Ponoć polecenie z Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ponawiam pytanie: czy da się po podłączeniu dysku dekodera do PC oglądnąć filmy przez komputer?

 

@Kot_Sylwester: tak, iż chcą wydać pozostałości nieprodukowanych Philipsów, które im leżały na magazynie (swoją drogą, ciekawe, skąd się tam nagle wzięły, jak ich do lutego nikt nie widział ;-)), ale właściwie się tym nie martw - od listopada Philipsa nie widziałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu :)

PACE powinien szybko uzyskać funkcjonalność zwiazaną z uruchomieniem USB - na początek powinno to być minimum przeglądanie zdjeć, i odtwarzanie muzyki, myslę ze powinni skorzystać z rozwiazań innych C+ (francuskiego) i zainstlaowąc odtwarzacz multimedialny który pozwala na przgladanie zdjeć słuchanie muzyki i oglądanie filmów w jednym z darmowych formatów (wiadomo że nie ma mowy o tym by dopłącali do licencji na formaty płatne :( a szkoda chociaż może ...)

Druga pilna sprawa - uruchomienie LAN - dodanie przeglądarki HTTP i możliwośći zciagania strumieni przez LAN - ale sie rozmażyłem :) ale cosm i sie wydaje ze coś z tego w końcu dostaniemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do tego tunera wystarczy zwykly dobrej jakosci kabel HDMI za 30 zl? Np taki? http://a :censored: ?? Bo chyba nie ma sie co bawic w jakies markowe ze specjalnych stopow miedzy itp?a Pytam, bo obecnie mam cyfre podlaczona zlotym kablem HDMI ale kupilem blu-ray i chce go przerzucic tam, a do cyfry dac wlasnie taki zwykly. Chyba nie bedzie roznicy w jakosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie różnicy jak podłączysz przewód za 30 PLN. Pamiętaj jedynie by kabel ten nie był powyginany po podłączeniu.

Przy takich przewodach jak 1,5 m czy np 3 m, nie ma różnic.

Różnica to by była dopiero przy długim odcinku przewodu.

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są rózne teorie na temat kabli HDMI, jak dla mnie sygnał cyfrowy jest albo go nie ma, osobiście nie jestem w stanie zauważyć różnicy w jakości obrazu pomiędzy poszczególnymi kablami.

Przy takiej długości (1m) "jakość" kabla nie powinna mieć znaczenia, no chyba że często masz zamiar wyciągać i wsadzać z powrotem kabel to tani może się szybciej rozpaść ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są rózne teorie na temat kabli HDMI, jak dla mnie sygnał cyfrowy jest albo go nie ma, osobiście nie jestem w stanie zauważyć różnicy w jakości obrazu pomiędzy poszczególnymi kablami.

 

Myślę, że różnica może wynikać ze specyfikacji kabla, jesli sprzęt po obu stronach obsługuje HDMI 1.3 to na kablach starszych specyfikacji może być widoczna różnica. Kable 1.3 muszą mieć zdecydowanie większą przepływność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zapytałem ostatnio w jednym z punktów sprzedaży o to na jaki model PVR mogę wymienić swój PACE SD uzyskałem odpowiedź, że jeśli pojawię się u niego z listem i będzie miał na stanie PVR 250 i 500 to mam mi wydać 250-tkę. 5000 dopiero wtedy gdy nie będzie miał 250 :(. Ponoć polecenie z Cyfry

To są i takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj Pace ale coś mi pilot nie działa :/

Chciałem aktywować wszystko, muszę nacisnąć OK ale nie idzie...

Zaklejałem już czarną i szarą taśmą część frontu od P+ do godziny i dalej nic się nie działo.

O dziwo jak wchodziłem w MENU telewizora to dekoder mi się resetował...

jak na razie to zły początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...