Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś spotkał się z czymś takim, że Pace wyświetla obraz ciemniejszy niż inne dekodery? Ten sam kabel HDMI, to samo gniazdo w TV, te same ustawienia, a różnica w obrazie pomiędzy PACE a SAGEMCOMEM jest znacząca. Czy ten typ tak ma? Czy jakiś wadliwy mi się trafił? Z wad w porównaniu z Sagemcomem, dodam brak pionowej kreski w programie na 7 dni, która znacząco ułatwia odczyt, oraz w podglądzie audycji (pilot) tylko dwie pozycje, obecna i następna (wkrótce) w Sagemcomie można przeglądać w przód i jest ten nieszczęsny pasek w programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jak sie wybierze opcje internet i oczywiscie zapoda sie net kablem to bedzie pobierał soft niezaleznie od dnia tygodnia

Mogę się mylić, ale mam wrażenie że soft leci wyłącznie via satelita. A podłączenie do netu wymusza pobranie jego wersji "i" a nie pobieranie go z netu. Teraz już tego nie znajdziemy, ale w harmonogramie aktualizacjo softu, dla "i" nie było że 7 dni w tygodniu tylko określone dni, a "i" po podłączeniu do netu, ale też w tych samych dniach . WOKNAP może to zweryfikować. Skonfigurować połączenie z netem, odłączyć przewody antenowe i spróbować zaktualizować soft teraz i w weekend gdyby teraz się nie udało. I to będzie chwila prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wad w porównaniu z Sagemcomem, dodam brak pionowej kreski w programie na 7 dni, która znacząco ułatwia odczyt...

Jakiej kreski? Chodzi może o taką linię wyznaczającą aktualny czas (znacznik)?

Nawet nie wiedziałem, że takie coś w którymś dekoderze Cyfry istnieje! :shock:

Jak by nie patrzeć, to właśnie Sagemcom jest najpóźniej wprowadzonym dekoderem Cyfry i niewątpliwie kilka nowości w jego sofcie zasługiwało na przeniesienie na pozostałe sprzęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem z tym pacem, a mianowicie nie nagrywa wogole. wlacze jakies nagrywanie...wszystko oki nagrywa,dioda zmienia kolor, na koniec pisze czy zatrzymac nagrywanie itp lecz w liscie nagran dana pozycja sie nie pojawia.Zaznaczam time shift itp dziala normalnie.Mial ktos podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem z tym pacem, a mianowicie nie nagrywa wogole. wlacze jakies nagrywanie...wszystko oki nagrywa,dioda zmienia kolor, na koniec pisze czy zatrzymac nagrywanie itp lecz w liscie nagran dana pozycja sie nie pojawia.Zaznaczam time shift itp dziala normalnie.Mial ktos podobny problem?

 

Jaki masz konwerter - twin czy pojedynczy.

Sprawdź czy jest w ustawieniach wybrany prawidłowa wersja.

Jak masz twin to sprawdź drugie złącze - czy na pewno kontaktuje. U mnie nie kontaktowało i były podobne objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: zaaktualizowałem liste kanałów i nie pojawiły się kanały HD. Przed aktualizacją miałem większość kanałów HD, a teraz nie ma ani jednego, są tylko wszystkie SD

Co może być tego przyczyną?

 

nie wiedzieć czemu, ale mam tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...