Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do przejścia z softu 147 na 152i. Mialem taki sam problem, balem się, bronilem się rękami i nogami przed bombardowaniem komunikatami o dostępności nowego oprograwania.;) W końcu uległem, przeprogramowalem i..... Jest lepiej niż bylo. :) Na pewno ciut szybciej chodzi zmiana kanalów, zmian na minus nie zauważyłem. Śmialo można ładować.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder sam się zrestartował, po ponownym uruchomieniu znikł obraz. Całe menu dekodera jest wyświetlane, lecz obrazu brak i to nawet gdy odpalam własne nagrania. Sprzęt do wymiany czy jest jakiś sposób na naprawę tego softwareowo? Zflashowałem już ustawienia dekodera i dalej to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

152i był ok na początku. Im dłużej dekoder na nim pracuje tym gorzej. Kilka przykładów. Jedno nagranie zostało podzielone na dwa. Inne nagrało się za krótko. Co jakiś czas planowane nagrania nie ruszają w ogóle i trzeba restartować dekoder wyciągając wtyczkę. Przy ręcznym ustawianiu nagrywania wpisanie np. nazwy bez restartu dekodera czasem graniczy z cudem. Nie ma reguły, raz można pisać bez problemu, a raz dekoder pisze inne literki lub się po prostu wyłącza. No i to czego nie było w 147 to przeskoki w nagranym materiale. Co kilka nagrań pojawia się jakiś babol i przeskakuje kilka sekund nagranego materiału.

 

Rzeczywiście poprawiono przełączanie i rzadziej wybierając np. 120 pojawia się np. 130. Lepiej działa wybór kanałów przez E.

 

Reasumując jest lepszy od 151, ale w dalszym ciągu widać, że żabojady nie mają pojęcia o programowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba po 2 i pół roku musze wyminić mojego PVR :( - trochę juz za bardzo dysk "buczy" a taki zadowolony jestem z niego... i dvb-t ma (choć niekorzystam to moze sie przydać) no ale meczoce te dzwieki które z siebie dysk wydaje, mogli by wprowadzić mozliwość usypiania dysku (wiem ze to koliduje z nagrywaniem online)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...