Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrek1, z tą niebieską diodą to mam taki problem, że jak się ta zaraza świeci to czasami nie mogę uruchomić dekodera, wyjęcie wtyczki z gniazdka tez nie pomaga. Jedyny sposób to wymuszenie aktualizacji.

Taka sytuacja zdarza mi się raz na tydzień, i tylko w wersji softu 150.

Na sofcie 147 był problem z diodą ale mogłem normalnie i bez kombinacji włączyc dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam.

u mnie się tak dzieje podczas korzystania z TS ale również w nagranych programach.

dotyczy to tylko kanałów HD, objawy są takie jakby procesor nie wyrabiał (pisałem o tym wcześniej)

Może i proc lub HDD się nie wyrabia, ale wcześniej się wyrabiał!

Mam nagrane sporo filmów z C+HD (przed aktualizacją) i wszystko było z nimi w porządku.

Sprawdzę jeszcze jak teraz się zachowują te "stare" filmy...

Dokładnie jest jak piszesz, w miarę użytkowania dekoder zwalnia. Dziwny objaw, technicy z Cyfry twierdzą że jest OK. Diody co rano nie mam, nagrywa wszystko co chcę, swoje towary też zasysa. Jednak działanie czegoś co ma ułatwiać życie, czyli listy jest masakryczne

eeehh... "technicy".. A co oni mogą innego powiedzieć... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze po połączeniu z nką będzie można przedłużyć umowe lub podpisać nowa biorac nboxa.

Mam Pace 500 od kiedy tylko pojawił się w ofercie Cyfry i widzę że fachowcy tam pracujący chyba juz nie są w stanie nic z tym sprzętem zrobić.

Albo to ich przerasta albo za mało zarabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy również macie takie same problemy po aktualizacji jak ja. Mianowicie na kanałach zaczęły pojawiać się piksele, kanały HD praktycznie są czarne, wczoraj w ogóle nie miałem np. TVP1 TVP2. Ogólnie czasami brak możliwości oglądania programów. Dzwoniłem na infolinię i Pani skierowała mnie do najbliższego dystrybutora celem wymiany dekodera, tylko ciekawi mnie czy otrzymam Pace i czy inny produkt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie HBO, jest to faktycznie problem dla osób, które cenią sobie oryginalne wersje filmów i został przekazany do działu odpowiedzialnego za badanie potrzeb abonenta.

 

Przekazują i przekazują... badają i badają... te potrzeby :wink: już tak od WIELU lat :brawo: ... a napisów na HBO jak nie było tak nie ma :!:

 

P.S.

Powiem szczerze, że brakuje mi siły aby to komentować.

Na szczęście HBO oglądam tylko promocyjnie.

Oferta i tak nie jest najwyższych lotów a dodatkowo brak napisów jeszcze bardziej obniża rangę tego kanału.

Co powoduje, że nigdy nie zdecydowałbym się na tę opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy również macie takie same problemy po aktualizacji jak ja. Mianowicie na kanałach zaczęły pojawiać się piksele, kanały HD praktycznie są czarne, wczoraj w ogóle nie miałem np. TVP1 TVP2. Ogólnie czasami brak możliwości oglądania programów. Dzwoniłem na infolinię i Pani skierowała mnie do najbliższego dystrybutora celem wymiany dekodera, tylko ciekawi mnie czy otrzymam Pace i czy inny produkt ?

od kilku dni mam dokładnie to samo, głównie na TVNie i obu Eurosportach (na starym dekoderze kilka lat temu, to byl chyba Philips, robilo sie to samo na AXN - pomogla wymiana sprzetu, wiec chyba trzeba udac sie do punktu C+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze po połączeniu z nką będzie można przedłużyć umowe lub podpisać nowa biorac nboxa.

Mam Pace 500 od kiedy tylko pojawił się w ofercie Cyfry i widzę że fachowcy tam pracujący chyba juz nie są w stanie nic z tym sprzętem zrobić.

Albo to ich przerasta albo za mało zarabiają.

 

Tak, i dostaniesz Nboxa z oprogramowaniem z Pace... :jupi::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder jest wolniejszy!. Wolniej przełącza programy, EPG działa koszmarnie wolno, funkcja PILOT jak nie wyświetlała

informacji tak nie wyświetla, niebieska dioda świeci właściwie cały czas, (kilkanaście minut po wyłączeniu aż do ponownego włączenia dekodera).

Najgorsze jest to, że podczas korzystania z Timeshiftu dekoder jakby gubił kilkusekundowe fragmenty programu!

Po prostu co jakiś czas przeskakuje kilka sekund do przodu. W ramach testu cofnąłem ten fragment i podczas ponownego

odtwarzania już było dobrze, ale za chwilę znów zaczął przeskakiwać w innych miejscach...

Potwierdzam w 100% u mnie wszystkie te objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak ! Robisz jakby dwie instalacje. Tzn potrzebujesz konwertera z dwoma wyjściami ciągniesz dwa kable antenowe i podpinasz do dekodera kabel antenowy 1 i kabel antenowy 2 analogicznie z resztą jak o konwertera. Możliwe to jest bo dekoder posiada dwie głowice. Z jednym kablem możesz albo oglądać albo nagrywać. Chociaż zdarzają się wyjątki a raczej przyadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem w poniedziałek cudo PACE i ma jeszcze wersję softu 147! Co ciekawe, nie mam dostępu do aktualizacji 150? Na infolinii Cyfry powiedzieli, że aktualizacja dostępna dopiero od piątku??? Zatem jakim cudem inni forumowicze mają już wgraną aktualizację 150? Nic z tego nie rozumiem.... Pomimo softu 147 dekoder chodzi także dośc wolno... czy aktualizacja 150 jeszcza spowolni jego działanie? Czy komuś z forumowiczów soft 150 chodzi w porządku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,jeszcze bardziej go spowolni. Masz farta ze masz 147.

Proponuje abyscie pisali na http://www.facebook.com/pages/CYFRA-Pia ... 4167721855, ja juz tam opisałem problem softu 150, podałem Wasze problemy które u mnie tez występują. Wpisujcie sie, im więcej to moze wrócą soft 147 bo na 151 nie ma co liczyc.

U mnie dodatkowo to samo jest w nagraniach filmów z dysku,przeskoki do przodu.No i wspomniane piksele też zaobserwowałem raz a sygnał mam prawie na maxa.

Funkcja pilot nie wyświetla całego opisu w nagraniach, ale w programie na żywo wyswietla poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jeszcze jak teraz się zachowują te "stare" filmy...

 

'stare filmy' zachowują się podobnie.

oglądałem wczoraj jakiś film nagrany z HBO HD w listopadzie.

niestety 'cięcie' przytrafiło się 3 razy.

 

Ja sprawdziłem kilka startych filmów po kilka minut i było ok.

Ale teraz przyszło mi do głowy że sprawdzałem je zaraz po włączeniu dekodera więc mogło jeszcze być w porządku.

Sprawdzę jeszcze raz późnym wieczorem jak już dekoder będzie "zmęczony i zamulony"... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, nie mam dostępu do aktualizacji 150? Na infolinii Cyfry powiedzieli, że aktualizacja dostępna dopiero od piątku??? Zatem jakim cudem inni forumowicze mają już wgraną aktualizację 150? Nic z tego nie rozumiem....

A co Cię tu dziwi? Soft leci cyklicznie od piątku 9:00 do poniedziałku 9:00 Możesz to sprawdzić tutaj http://www.cyfraplus.pl/technologie/sprzet/oprogramowanie_dekoderow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,jeszcze bardziej go spowolni. Masz farta ze masz 147.

Proponuje abyscie pisali na http://www.facebook.com/pages/CYFRA-Pia ... 4167721855, ja juz tam opisałem problem softu 150, podałem Wasze problemy które u mnie tez występują. Wpisujcie sie, im więcej to moze wrócą soft 147 bo na 151 nie ma co liczyc.

U mnie dodatkowo to samo jest w nagraniach filmów z dysku,przeskoki do przodu.

Funkcja pilot nie wyświetla całego opisu w nagraniach, ale w programie na żywo wyswietla poprawnie.

 

Piszcie za siebie, u mnie działa ok. (tzn. tak samo jak 147) i nie mam zamiaru wracać do 147. Może lepiej wymieńcie dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...