Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja cofnięta do 147 i przyznam ze jestem Bardzo Zadowolony) Przycisk E teraz swietnie reaguje i nie rozłącza mi nagrywania gdy telewizor jest w tryb. standby co mialo miejsce 2 razy na sofcie 150! Dzieki chlopaki jeszcze raz!

 

ps. Nigdy wiecej softu 150 (przynajmniej do puki go nie dopracują!) A Allegro mam w lapku a nie na dekoderze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam soft 150 od jakiegoś czasu i nie ma serwisu allegro. Wymusiłem wczoraj aktualizacje i nadal nie ma.

Bo standardowo go nie ma widocznego. Jak bedzie dopracowane to sie pojawi.

 

Wyjaśnijmy coś sobie bo nie mogę nadążyć. Rozumiem, że ty też nie widzisz jeszcze serwisu Allegro? Po prostu masz skądś informacje na temat tego że jest "ukryty"?

 

Wszystkim dziala internet na tym 150?

Zrobilem wczoraj aktualizacje: 'serw' dobrze przełącza na kanal serwisow internetowych, lista kanalow 'e' nie znika, tylko dekoder nie widzi router'a. Żadnego. Wszystko jest dobrze skonfigurowane, na innych kompach, podlaczonych przez ten sam kabel, net jest. Dioda ani na routerze przy danym porcie, ani na dekoderze nie swieci.

 

co ciekawe, jezeli nie ma podpietego kabla, na kanale serwisow internetowych w ogole nie wyskakuje komunikat 'podlacz kabel do dekodera blablabla'. Z kolei jesli sie go podlaczy do neta, to ów komunikat sie pokazuje.

 

Kabel dobrze zaciśnięty? podłącz kompa za pomocą tego kabla i sprawdź.

 

Poza tym router musi przydzielać IP z automatu, jak komp zadziała na tym kablu to przywróć ustawienia fabryczne pace'a, jeżeli to też nie zadziała zaktualizuj jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja cofnięta do 147 i przyznam ze jestem Bardzo Zadowolony) Przycisk E teraz swietnie reaguje i nie rozłącza mi nagrywania gdy telewizor jest w tryb. standby co mialo miejsce 2 razy na sofcie 150! Dzieki chlopaki jeszcze raz!

 

ps. Nigdy wiecej softu 150 (przynajmniej do puki go nie dopracują!) A Allegro mam w lapku a nie na dekoderze!!!

Ha HA ale się uśmiałem z tym dopracowaniem softu , dajcie spokój z tym softem nie warto nawet o tym pisać !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam soft 150 od jakiegoś czasu i nie ma serwisu allegro. Wymusiłem wczoraj aktualizacje i nadal nie ma.

Bo standardowo go nie ma widocznego. Jak bedzie dopracowane to sie pojawi.

Skoro go standardowo nie ma to po co piszesz o czymś co gdzieś tam widziałeś? Wprowadzasz zbędne zamieszanie na forum - niekumaci zaraz będą szukać i krzyczeć, że nie działa. Walisz "niusy z du.." jak Fakt czy jakiś inny Super Express.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że jasno określisz treść swojej wypowiedzi. Rzeczywiście wprowadzasz zamieszanie informując wszem i wobec, że Allegro jest w nowym sofcie. Jeśli masz dostęp do ukrytych funkcji i się tym chwalisz, to podziel się jak to uaktywnić, aby wszyscy testujący też mogli z tego korzystać. Jeśli jest to tylko Twoja informacja, i to w takiej formie przechwalania się, tak na prawdę nic nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...