Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Soft. Da się go włączyć, normalnie pilotem, jak zawsze, może kilka sekund dłużej trwa włączanie go. Niebieska dioda jest, gdy dekoder sprawdza, czy są dostępne filmy VOD do pobrania, ale przy obecnym sofcie dioda się czasami nie wygasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań w sprawie tego dekodera. Po pierwsze czy u was na liście kanały HD też są tak daleko, chodzi mo o tvn HD Canal+ HD itd. Pytanie drugie nie działa mi Canal + Film HD, mam komunikat: Brak sygnału. Upewnij się, że itd. Dodam, że wszystkie inne kanały HD chodzą bez problemu. Na Sagemcomie z Canal + Film HD nie było problemu. Nie działa mi Hustler HD 3D. Nie mam żadnego komunikatu po prostu jest ciemność. Oczywiście opcja Extra wykupiona na Sagemcomie śmigało. I ostatnie pytanie dotyczy ono VOD. Nie mogę zamówić niczego, literka B zamów jest nie podświetlona. Dodam, że mam pojedynczy konwerter, czy będe mógł mieć dostęp do VOD a może to trzeba jakoś uaktywnić w Cyfrze.

 

1. Masz nieaktualne oprogramowanie, więc dlatego HD masz gdzieś tam daleko. W piątek aktualizuj oprogramowanie i będzie ok.

2. Jeśli nie działają Ci kanały takie jak C+ Film HD, Gol HD i weekend HD oraz kanały w HD produkcji Cyfry+(Kuchnia, Domo, minimini, teletoon, planete, ale kino), to ustaw antenę. Co do Hustlera, ciężko powiedzieć.

3. Jeśli masz 1 kabel od anteny, to ustaw w menu(7->1->B) typ konwertera na pojedynczy, zaktualizuj oprogramowanie i listę programów(wyszukaj programy po aktualizacji) i wszystkie pozycje z VOD pobiorą się tak do 2-3tyg. Tylko pamiętaj, żeby wyłączać dekoder do trybu standby, gdy z niego nie korzystasz :)

 

Nie działa mi tylko Canal + Film HD. Gol i Weekend, Planet HD, Kuchnia HD, Domo HD działa :D Coś czuje, że zamienił stryjek siekiere na kijek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kate Wiesz coś czy będzie w piątek pełna wersja czy nie ? :) Załadowałem wczoraj (wymuszone klawiszami) tę wersję testową 150 i zauważyłem już szybsze przełączanie kanałów, EPG natomiast działa trochę wolniej (ale może mi się wydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym dekoderem. Dekoder mialem odlaczony okolo dwoch tygodni, dzis proboje go podlaczyc ponownie, ale jest problem. Jak podlaczylem go do zasilania, zaczal dzialac, dioda zapalila sie na niebiesko, bylo slychac ze cos zaczyna pracowac, ale po chwili dioda zmieniala kolor na czerwony, i juz nic nie da sie zrobic, jak probuje wlaczyc dekoder pilotem, dioda miga na czerwono-niebiesko, jak wciskam przycis wlacz/wylacz na dekoderze caly proces zaczyna sie od poczatku czyli najpierw niebieska dioda pozniej czerwona, a pozniej jak w pilocie wciskam jakikolwiek przycisk dioda miga na czerwono-niebiesko. Dodam ze na tym ekraniku gdzie zazwyczaj pokazuje sie tytul programu nic sie nie wyswietla. Jestem slaby jesli chodzi o techniczne sprawy, ale jak dla mnie wyglada to tak jakby dekoder probowal sie odpalic ale w pewnym momencie cos sie zacina zapala sie czerwona dioda i proces odpalania sie zatrzymuje. Dodam ze w telewizorze jest napis sprawdz kabel sygnalowy, ale w tym problemie to chyba nie ma znaczenia. Jesli ktos wie co sie dzieje i wie jak to naprawic to prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...