Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dekodera "na własność" był juz poruszany pare razy, nawet niedawno tyle ze nie pamiętam w którym wątku.

Nie pracuje w Cyfrze, sa ludzie ktorzy wiedza więcej ale z tego co czytałem i zapamiętałem to takie kombinowanie z dekoderem (albo zakup na All...o) może sie źle skończyć.

Oczywiście kto bardzo chce moze kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn co,muszę oglądać Cyfrę tylko w dekoderach które oni proponują?

Na własną rękę nie mogę sobie go załatwić?

Teraz gdy są free kanały w HD nie mam zamiaru płacić dzierżawy co miesiąc czy podpisywać nowej umowy,tylko sam załatwić sobie taki dekoder,który umożliwi mi oglądanie programów w lepszej jakości;nic złego w tym nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tego bym nawet za darmo nie wziął, są lepsze dekodery niż ten paść, jakość fatalna menu z lat 90 minionego wieku, w ogóle żenada, C+ ma swoich abonentów w d..e tyle że za abonament sobie liczą i dzierżawę tego złomu też, porażka mogli by choć odstąpić od płacenia za pożyczenie tego g..a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy krzyczą na PACE niiech pamiętają ze jest to jeden z dwu dekoderów który umożliwia skorzystanie z VOD+ i C+ na żądanie, wiem wiem zaraz usłysze ze to wielkie G... ale jesli tak ... to po kiego wiązac sie z Cyfrą :D - mam PACE 500GB od prawie 2 lat i nie narzekam jak na sprzęt który mnie nic nie kosztuje (dzierżawa 0zł) jest ŚWIETNY - choć wciąż kulawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,czy ktoś ma taki problem że dopóki była stara lista kanałów c+ i nie dodali HD-ków to chodziło wszystko elegancko,natomiast teraz mam tak że : mam soft 147 i za nic na świecie nie chce mi się zaktualizować nowa lista kanałów ,mało tego jak wyłączam pilotem do stand by to przy ponownym uruchomieniu dek to za każdym razem pojawia mi się plansza o przeprogramowanie dek i odbiornik się restartuje i tak w kółko,mało tego zginęły mi kanały DVB-T,i nie mam nowej listy kanałów-

Co mam robić doradźcie mi

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wg mnie macie problem z pobraniem VOD. U mnie się kilka dni pobierało i już jest spokój. Macie może C+ na życzenie i HBO SERIALE [ale można sprawdzić na samym VOD]? Sprawdźcie czy macie, niedostępne czy dostępne wkrótce [czego jest więcej]. Ja musiałem na MR reaktywować karty bo nie pobierało VOD przez coś... Po tej operacji się uspokoiło.

 

Witam, co oznacza MR i w jaki sposób "reaktywowałeś karty"? Mój pobierał tylko jedną noc i nic nie jest dostępne. Od tamtej pory cisza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...