Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy podczas umowy mogę wymienić lub wykupić dekoder mediasat i wydzierżawić PACE PVR?

Wymienić na PVR można w każdej chwili w przypadku posiadania co najmniej 1 kanału HD w swojej ofercie, a jeżeli chcesz konkretnie PACE PVR to zależy od posiadanego pakietu. Wykupić mediasata możesz po wyrażeniu zgody przez DRzA 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy jest to usterka czy tak ma być ale od ostatniej aktualizacji zauważyłem że w nocy dioda dekodera świeci na niebiesko. Do tej pory było to przez kilka minut(pobierał biblioteki czy coś w tym rodzaju) a teraz trwa to bardzo długo. Ma ktoś podobnie? Generalnie przeszkadza takie jaskrawe niebieskie światło w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób "załatwia" się rezygnację z dekodera PVR (dzierżawa za 15zł/m-c) i zamianę na jakiś "gratisowo" dzierżawiony HD bez PVR. Przez infolinie? Czy od razu do punktu CYFRY? Jest to możliwe?

 

A co do pytania powyżej

od ostatniej aktualizacji zauważyłem że w nocy dioda dekodera świeci na niebiesko. Do tej pory było to przez kilka minut(pobierał biblioteki czy coś w tym rodzaju) a teraz trwa to bardzo długo. Ma ktoś podobnie?
to mam tak samo. Też świeci się całe noce na niebiesko. Na marginesie to po ostatnim sofcie u mnie jest niby drobna, ale strasznie denerwująca mnie zmiana. Przy szybkim przełączaniu kanałów góra/dół (takie tradycyjnie wieczorne klikanie w stylu "co by tu obejrzeć") dekoder nie nadąża wyświetlać nazw kanałów na pasku i widoczne są tylko cyferki 1,2,3 itd. Niby drobiazg, ale strasznie to denerwujące kiedy przy "klikaniu" muszę sekundę, czy dwie poczekać, żeby wyświetliła się nazwa kanału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób "załatwia" się rezygnację z dekodera PVR (dzierżawa za 15zł/m-c) i zamianę na jakiś "gratisowo" dzierżawiony HD bez PVR. Przez infolinie? Czy od razu do punktu CYFRY? Jest to możliwe?

Wystarczy udać się do dystrybutora i mu go oddać. Dekoder HD można otrzymać gratisowo, ale w przypadku upgradu pakietu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dużym problemem dla samej Cyfry (i dla nas- abonentów) jest to, że różne egzemplarze dekoderów z tym samym softem działają zupełnie inaczej, jedne wykazują problemy a inne nie... :crazy: W takiej sytuacji poprawianie czegokolwiek to syzyfowa praca.

Zapewne zrobią więc tak jak dotąd z PVR- nie dopracują działania obecnych dekoderów i wprowadzą nowy z nowymi wadami i cała zabawa od początku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy podczas umowy mogę wymienić lub wykupić dekoder mediasat i wydzierżawić PACE PVR?

Wymienić na PVR można w każdej chwili w przypadku posiadania co najmniej 1 kanału HD w swojej ofercie, a jeżeli chcesz konkretnie PACE PVR to zależy od posiadanego pakietu. Wykupić mediasata możesz po wyrażeniu zgody przez DRzA 8)

 

 

Czyli jak cyfra dam mi możliwość wykupu nie muszę czekać do końca umowy?

 

Pytam bo jakaś pani z ICA odpowiedziała mi ze jak kończy się umowa to mogę wykupić ale mam czekać pod koniec 11.08.2012 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób "załatwia" się rezygnację z dekodera PVR (dzierżawa za 15zł/m-c) i zamianę na jakiś "gratisowo" dzierżawiony HD bez PVR. Przez infolinie? Czy od razu do punktu CYFRY? Jest to możliwe?

 

A co do pytania powyżej

od ostatniej aktualizacji zauważyłem że w nocy dioda dekodera świeci na niebiesko. Do tej pory było to przez kilka minut(pobierał biblioteki czy coś w tym rodzaju) a teraz trwa to bardzo długo. Ma ktoś podobnie?
to mam tak samo. Też świeci się całe noce na niebiesko. Na marginesie to po ostatnim sofcie u mnie jest niby drobna, ale strasznie denerwująca mnie zmiana. Przy szybkim przełączaniu kanałów góra/dół (takie tradycyjnie wieczorne klikanie w stylu "co by tu obejrzeć") dekoder nie nadąża wyświetlać nazw kanałów na pasku i widoczne są tylko cyferki 1,2,3 itd. Niby drobiazg, ale strasznie to denerwujące kiedy przy "klikaniu" muszę sekundę, czy dwie poczekać, żeby wyświetliła się nazwa kanału.

mam takie same objawy - co do koloru to nie wiem czy jest to wada - bynajmniej mi nie przeszkadza, ale z tym że przy zmianie kanałów to pudło nie nadąża z wyświatlaniem nazwy kanału to kolejna duża niedoróbka - więc panowie magicy z cyfry zamiast robić podmiane trzy razy w roku softu - gdzie zmieniamy np kolorki a psujemy coś co działało dobrze może opracujcie coś raz w roku a pożądnie bo na razie im dalej w las tym... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...