Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak czytam te wasze wypowiedzi i ten pace to jest masakra chyba wezme SAGEMCOM DSI87 HD i nie będę się denerwował
Nie ma sprzętu na 100% niezawodnego.Ja tego Paca mam od roku i może przez ten czas musiałem go maksymalnie 3 razy zresetować.Tak sprawuje się poprawnie w tym programy z TVN nagrywa bez niczego/Serial Goście /Ponieważ mam telewizor jeszcze kineskopowy to gra przez Euro.Jest produkcji węgierskiej.Odnośnie liczby narzekających to trzeba przyjąć ile ich jest na ogólną liczbę użytkujących i tu nie będzie chyba strasznie duży procent niezadowolonych.Ale zrobisz jak Ci będzie pasowało.Zawsze można trafić zarówno na feralny dek jak i na dobry.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Spróbuj wykonać kilka czynności:

 

- karta chipem do doły (ale to, jak mniemam już wiesz) :)

- przeczyść chip karty suchą szmatką

- wkładaj kartę do czytnika energicznie i do końca ;) (w razie potrzeby kilkakrotnie).

 

Czytnik w PACE nie jest idealny, zresztą jak całe to "czarowne" pudełko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vt9st@Czy czasem nie zmieniałeś parametrów ustawienia siły sygnału z anteny na inny niż HB lub zmienione ustawienie fabryczne z HB.Gdy miałem ustawienie na "inny satelita" to nie chciało mi się wgrać EPG 7 dniowe i tak samo nie działało szybkie wyszukiwanie programów.Po ustawieniu na HB wszystko działało prawidłowo.Może i to ale dlaczego tak się działo tego nie wiem. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Pace zobaczymy :)

 

Jak jest z planowanym nagraniem np ustawiam planowane na tvp 1 i zaczyna nagrywać mogę wtedy być na innym programie np polsat i tam cos nagrywac??

 

Ustawiłem nagrywanie planowane i nic nie nagrało ale byłem na innym kanale niż ten który nagrywałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Pace zobaczymy :)

 

Jak jest z planowanym nagraniem np ustawiam planowane na tvp 1 i zaczyna nagrywać mogę wtedy być na innym programie np polsat i tam cos nagrywac??

 

Ustawiłem nagrywanie planowane i nic nie nagrało ale byłem na innym kanale niż ten który nagrywałem

Jak masz konwerter typu twin to możesz jeden kanał nagrywać a drugi oglądać.W przypadku gdy masz zwykły konwerter to jeśli dwa kanały są na tym samym transponderze(z jednego nagrywasz a drugi oglądasz) to też da radę,jeśli będziesz coś nagrywał a zmienisz kanał na ten z innego transpondera pojawi się komunikat "trwa nagrywanie, czy chcesz przerwać?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś w ogóle instrukcję? Masz konwerter twin czy pojedynczy? I jaki konwerter masz ustawiony w menu?

 

czytałem Konwerter Twin w ustawieniach jest na twin jak wlacze nagrywanie planowane np na TVP1 to muszę być na tym programie i jak zacznie nagrywac to wtedy przełączam na inny i nagrywa ale jak zrobię planowane nagrywanie( i jeszcze nie nagrywa)a będę na innym programie to już nie nagrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stąd częściowo biorą się nieuzasadnione narzekania na ten dek.Po pierwsze jaki masz soft.Najnowszy jest 143.Po drugie ustawienie konwertera po pierwszym załączeniu automatycznie ustawia się na podwójny.A jaki trzeba ustawić nie zależy oczywiście tylko od konwertera jaki masz przy talerzu ale głównie od tego czy do dekodera masz dołączone dwa kable czy jeden i wg tego ustawiasz w menu pojedynczy/jak w twoim wypadku/czy podwójny/przy dwóch kablach.Teraz wszystko jasne.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...