Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem do domu... 954 TV TRWAM. Hahaha... Walnę orła cień chyba... Po prostu skupiłem się nie na tym. Chciałem widzieć pasek "zasięgu" tak jak na tunku globo. Także dzięki za pomoc!! Działa - cały czas działało :lol2::lol2:

 

Cóż pozostaje potwierdzić, że działają mi kanały Astry na tym monoblocku opticuma i czaszy 115 cm :) A cała operacja "Astra" w zasadzie jeśli bym wiedział o tym ograniczyła by się do podłączenia monoblocka i... I nic więcej - można "odświeżyć" listę kanałów.

 

Dzięki za pomoc, bo szukałbym rozwiązania jeszcze z tydzień zanim bym wpadł na to, że to działa! Jestem bardzo wdzięczny. Aż wstyd, że na to nie wpadłem 8) I niepotrzebnie zwiększyłem objętość tematu o 1 stronę. Sorki.

 

A co do listy to szkoda, że nie ma. Bo często następują zmiany numeracji tych dalszych kanałów. No, ale nic. Poskaczę od 650 w górę i zapiszę co ciekawego tam z Astry i na jakim kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku masz niestety rację. Ale to chyba dla "wygody" dodawane są na końcu - klikasz 1 i się cofasz... Bo innego celu nie widzę.

 

I tu jest lista wszystkich kanałów łącznie z Astrą [ale wcześniej przy poprzedniej wersji strony jej nie widziałem]:

http://www.cyfraplus.pl/poznaj_cyfre/uklad_kanalow.html

 

Zawsze też można skorzystać z "ulubionych" czyli:

Funkcja „WYBIERZ SWOJE PROGRAMY”

Po wciśnięciu MENU, 2 na ekranie pojawi się lista kanałów odbieranych przez terminal. Możesz zaznaczyć te programy, które znajdą się w specjalnej, wybranej przez ciebie grupie.

Instrukcja str. 27 - pkt.7. Jedyne co może podratować sytuację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zdanie przedmówców - dobrze ustawiona 60-tka, w zupełności wystarczy - teza poparta o własne doświadczenia.

 

edit - ja też mam taką antenę jak "mac_latawiec" :jupi: - tylko w czasie rzęsistego deszczu i burzy z piorunami troszkę "krzaczy" :wink:

 

ad edit - taki żarcik :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba czy ktoś mógłby podać mi parametry z menu 7/ustawienie anteny/B/parametry odbioru/-inny satelita wszystkie tj częstotliwość,polaryzacja,symbol rate,fec,pid,tid1,tid2 jak było ustawione fabrycznie/lub działające/ na Astrę.Ja jakoś pozmieniałem i mimo obrazu z Astry na mierniku siły sygnału mam 0 wcześniej chodził dobrze.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba jeszcze raz powtarzać? :shock:

Żeby odbierać na monoblocku kanały z Astry i HotBirda należy pozostawić w ustawieniach pozycję "HotBird" i nie przestawiać na "Inny satelita" (i nie ma znaczenia co tam będzie wpisane). Będzie normalnie działać jeśli mamy konwerter zgodny z wymaganiami i dobrze ustawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? Toś mnie zastrzelił.... Pytałem w Cyfrze powiedzieli mi to co Tobie mówię

 

 

ja się nie dawno pytałem cyfry+(poprzez e-mail) czy za Sagecom HD) przy przedłużaniu umowy trzeba płacić za aktywację, dostałem odpowiedź że nie, a jak wiemy trzeba płacić aktywację, więc dlatego o Pace chciałem się dowiedzieć tu od ludzi którzy go brali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi tu o aktywację przy przedłużaniu i przejściu z SD na umowę z HD, coś takiego rzeczywiście było :roll:

Natomiast jak przedłużałem umowę mając już HD i zdawałem dekoder Philips i brałem Pace500 to na 100% żadnej aktywacji nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja miałem dekoder Pace SD na własność. Następnie włączyłem opcje HD (przed zmianą regulaminu) i wziąłem dekoder Pace PVR w dzierżawę. Podczas odbioru sprzętu w punkcie nic nie płaciłem. Następnie wysłałem wypowiedzenie w związku z zmianą regulaminu i podpisując aneks do nowych warunków również żadnych opłat aktywacyjnych nie ponosiłem.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś pomóc?

kupiłem sobie konwerter twin aby podłączyć 2gi dekoder Sagemcom. Wszystko ładnie chodzi tylko jest problem z pobieraniem filmów On Demand i VOD. Wcześniej mi normalnie je pobierało. W ustawieniach dawałem twin albo pojedynczy konwerter ale to nic nie zmienia i się nie pobierają filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej miałem pojedynczy i mi jakoś pobierało, teraz jak mam podłączony 1 kabel z tego twina do Pace to w ogóle mi nie ściąga. A 2 kabli nie będę podłączać bo mi nie potrzebne. 2gi kabel mam do Sagemcom. Może zmienić kolejność kabli w konwerterze? może np drugi jest master albo coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...