Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem mój pace od kilku dni wogóle nie chce nagrywać, miejsce na dysku oczywiscie jest, zaznaczam nagrywanie znaczek sie pokazuje ze nagrywa ale po przelaczeniu kanalu znaczek znika i na dysk nie nagrywa. wszystko jest ustawione ok twin w menu , 2 kable antenowe a nienagrywa nawet programu bez przelaczania. Dotychczas nie było problemu z nagrywaniem , wiecie co z tym zrobić aby działało??

mialem dokladnie to samo i okazalo sie ze wszystkiemu winna blokada na nagrywanie jaka pace naklada przy tescie anteny, po wszystkim tunner nie potrafil jej jakos zdiac. Panienka z okienka oczywiscie wyslala mnie do centrum cyfry bo awaria dysku itd, jednak okazalo sie ze po uzyciu opcji " Typowy Konwerter" w ustawieniach anteny wszystko sie naprawilo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i prosze o rade

Mam tuner pejsa, 2 kable sat. i ustawienie na twina. Z hotbida wszystko nagrywa mi normalnie, ale zeby nagrac cos z Astry musze przejść na pojedynczy konwerter.

 

Znaczy masz Twina Monoblock, na dwa satelity? Nie jest to znany problem z odwrotnym przyporządkowaniem satelitów w monoblocku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i prosze o rade

Mam tuner pejsa, 2 kable sat. i ustawienie na twina. Z hotbida wszystko nagrywa mi normalnie, ale zeby nagrac cos z Astry musze przejść na pojedynczy konwerter.

 

Znaczy masz Twina Monoblock, na dwa satelity? Nie jest to znany problem z odwrotnym przyporządkowaniem satelitów w monoblocku?

 

 

Mam twina monoblock. Problem z odwrotnym przyporządkowaniem satelitów w monoblocku? Więc jak to "naprawić" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie , jak dezaktywować tą tzw.: blokadę rodzicielską? Chodzi mi oto że

bawiłem się w ukrywanie wybranych nagrać i wprowadziłem PIN. Problem w tym ze nie wiem jak go wyłączyć. Wciskam (D) i wychodzi wprowadź PIN wpisuje ok, są te ukryte, ale jak skasować ten PIN żeby wszystko wróciło do wcześniejszego stanu?

 

thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam twina monoblock. Problem z odwrotnym przyporządkowaniem satelitów w monoblocku? Więc jak to "naprawić" ?

 

Pace wymaga, żeby konwerter miał przyporządkowanie LNB1 na satelitę HotBird a LNB2 na Astrę. W menu tunera nie da się tego odwrócić. Normalnie jeśli zakładamy monoblocka to antena jest ustawiana na Hotbirda a boczny "zez" odbiera Astrę.

Dwa sposoby rozwiązania:

a)Wymiana konwertera na "przeciwny" (trudne, bo producenci zwykle nie podają na pudełku przyporządkowania satelitów);

lub

b)Ustawienie anteny nie na Hotbirda, ale na Astrę i zamontowanie monoblocka odwrotnie- w tym wypadku tzw. "zez" odbiera Hotbirda i jednocześnie stanowi dla tunera LNB1. Tu większa czasza anteny będzie bardziej wskazana niż przy wycelowaniu jej na Hotbirda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do posiadaczy kanału MTVN HD. Otóż chciałem zapytać jaką muzykę on prezentuje mniej więcej. Dla jakich odbiorców z gustami muzycznymi on jest skierowany, czy jakiś fan Rocka/Metalu, usłyszy tam coś z tego typu muzyki?

 

thx.

 

Ostatnio często można zobaczyć Lemmy'go z kapelą oraz Slayer, oba koncerty z Rock Am Ring w HD, innego programu typu Headbangers Ball z dawnych lat już dawno nie uświadczyłem w MTV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam dokładnie chodzi. U mnie EPG na kanałach TVN i TVN7 jak i pozostałych działa na Pace.

 

W przeciwieństwie do Arivy 200 w której zawsze jest prawie pusta cała tabelka - na Pace jest wszystko.

 

 

Witam, mam pytanie do posiadaczy kanału MTVN HD. Otóż chciałem zapytać jaką muzykę on prezentuje mniej więcej. Dla jakich odbiorców z gustami muzycznymi on jest skierowany, czy jakiś fan Rocka/Metalu, usłyszy tam coś z tego typu muzyki?

 

thx.

MTVN HD to taki pop/rock ale jeśli szukasz stacji jak MTV Rocks to możesz być zawiedziony ramówką. Szkoda, że nie mamy nic na wzór amerykańskiego kanału "fuse".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Marek, ale nie każdy chce wydawać 8-10zł* miesięcznie na program telewizyjny. Natomiast bardzo dobrą i bezpłatną alternatywą jest program dostępny na stronie Cyfry+. Wiele możliwości wyszukiwania. Kompletny program dla wszystkich stacji. Jak chcę np. pooglądać horrory, to drukuję listę wszystkich horrorów na następne 2 tygodnie i można zacząć programować dekoder ;)

 

*10zł miesięcznie to 120zł rocznie. W tej cenie masz np. 3 miesiące opłaconego pakietu Familijnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azzu"

 

Tak możesz nagrywać gdy jest wyłączony TV - telewizor nie ma żadnego wpływu na nagranie.

 

Możesz także ustawić nagranie, wyłączyć dekoder pilotem (dokładnie rzecz biorąc przełączyć go w tryb stand by) i program też się nagra. To na jakim programie jest ustawiony dekoder nie ma znaczenia - możesz nagrywać z dowolnego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziwny problem. Miałem Philipsa 250GB i się zepsuł. Wymienili mi na PACE 500GB.

 

Problem teraz taki, że mam dwa tunery, jeden ferguson drugi ten PACE. Do obu niezależne kable (po jednym) idą z jednego LNB. Tak było od dawna i zawsze działało. Po podłączeniu PACE zakłóca on sygnał na Fergusonie. Wygląda to tak, że wyłączę PACE to działa ferguson, wyłączę PACE to działa, wyciągniecie kabla antenowego z PACE też oczywiście pomaga. Przy zakłóceniu Ferguson ledwo pokazuje TV polonie i żadnego innego programu, siła sygnału nagle spada.

Oczywiście ustawione jest ja pojedyncze wejście Antenowe, podłączenie kabla na sat 1.

 

Czy możliwe żeby ten PACE tak siał po kablu aż do LNB? Co może być przyczyną, wadliwy tuner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...