Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jag888

Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem, to chodzi Ci o to, że zaprogramujesz jakieś nagranie np. o 17, a Ty coś oglądasz, to wtedy Ci nic nie nagrywa? Jeżeli tak, to jest bardzo dziwne. A podczas nagrywania odbierasz wszystkie kanały z oferty czy tylko te, które mają taką samą polaryzację jak nagrywany kanał? Bo jeżeli wszystkie, to wychodzi na to, że masz ustawiony w opcjach konwerter Twin i pozwala na oglądanie, ale nic nie nagrywa. Bo jeżeli masz ustawiony 1 kabel, to jak przychodzi czas nagrywania powinien Ci wyskoczyć jakiś komunikat, że nie możesz oglądać kanału, bo nagrywasz albo coś innego. Jeżeli masz ustawiony pojedynczy, to przywróć dekoder do ustawień fabrycznych albo zrób reset (wyciągnij wtyczkę z gniazdka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z dzialaniem Pace z monitorem LG W2600HP.

Przy ustawieniu 1080i monitor nie wyswietla obrazu - komunikat out of range. Z instrukcji monitora wynika, ze na wejsciu podawana czestotliwosc pionowa to od 56 do 75Hz.

Podejrzewam ze Pace daje 1080i w 50Hz i stad to info o wyjsciu poza czestotliwosc, ktora moze wyswietlic monitor.

Co ciekawe w 720p obraz jest normalnie wyswietlany.

Czy istnieje jakas mozliwosc by zmusic Pace do podawania obrazu z czestotliwoscia, ktora wyswietli moj monitor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam 2 pytania dotyczące Pace PVR HD.

1. Czesto zasypiam przy tv, telewizor wyłącza sleep, a dekoder chodzi całą noc. Gdy rano go wyłączam dioda z niebieskiej zmienia się w fioletową i za chwilę czerwona, która miga. Gdy włącze dekoder on się momentalnie odpala (jakby był zhibernowany), a normalnie zajmuje mu to około 30 sekund. O co więc chodzi, ktos z Was tak ma?

2. Dekoder mam podłączony do tv poprzez eurozłącze i pojedynczy konwerter. Czy to dlatego na info i EPG nie pokazuje, że obraz jest np. w formacie 16/9 ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

-----------edit

Pytanie o diodę nieaktualne. Już wyczytałem, że ściąga się VOD :D

Jednak czemu nie wyśiwetla się w jakim formacie jest obraz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch tygodniach używania Pace (soft 129) niestety ale przestał on nagrywać. Po naciśnięciu przycisku nagrywanie pojawia sie napis:" Nagrywanie rozpoczęte" ale niestety nic nie nagrywa, dioda nie zaczyna sie świecić na niebiesko. Czy komuś to się juz zdarzyło? Nagrywanie z Timera również nie działa. Podlaczony jest dwoma kablami (Twin), Z telewizorem podłączenie przez HDMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już kiedyś było to poruszane, ale nie mogę znaleźć. Mój problem polega na źle ściągniętych niektórych filmach VOD. Najczęściej po zamówieniu i pobraniu uprawnień odtwarza tylko zwiastun. Jak można wywalić filmy i próbować ściągnąć je powtórnie? Może udałoby się nie wymieniać dekodera. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wymieniłem swój dekoder na Pace PVR dwa dni temu i oczywiście, czytając ten wątek doszedłem do wniosku, że u mnie również występuje problem z plazmą Panasonica i złym działaniem pilota. Próbowałem przeglądać wszystkie strony wątku w poszukiwaniu rozwiazania, ale nie znalazłem konkretnej porady. Moja wersja oprogramowania to 123, tak więc czekam do czwartku na aktualizację do 129. Czy mozliwe jest, że to rozwiąże problem? Jeśli nie to spróbuję poprzestawiać dekoder, chociaż nie mam za bardzo takiej możliwości. Moglibyście mi dokładnie powiedzieć, w którym miejscu i jak zakleić taśmą izolacyjną czujnik na dekoderze, gdyż również o takiej możliwości się tutaj dowiedziałem.

Będę wdzięczny za wszystkie porady.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wymieniłem swój dekoder na Pace PVR dwa dni temu i oczywiście, czytając ten wątek doszedłem do wniosku, że u mnie również występuje problem z plazmą Panasonica i złym działaniem pilota. Próbowałem przeglądać wszystkie strony wątku w poszukiwaniu rozwiazania, ale nie znalazłem konkretnej porady. Moja wersja oprogramowania to 123, tak więc czekam do czwartku na aktualizację do 129. Czy mozliwe jest, że to rozwiąże problem? Jeśli nie to spróbuję poprzestawiać dekoder, chociaż nie mam za bardzo takiej możliwości. Moglibyście mi dokładnie powiedzieć, w którym miejscu i jak zakleić taśmą izolacyjną czujnik na dekoderze, gdyż również o takiej możliwości się tutaj dowiedziałem.

Będę wdzięczny za wszystkie porady.

Pozdrawiam

 

Napewno masz włączoną funkcje oszczędzania energi w telewizorze wyłącz ją lub ewentualnie daj na niskie oszczędzanie energi

pomoże napewno też tak miałem na wysokim oszczędzaniu nie działał pilot a na średnim działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie to samo tv sony kdl 32 v 5500 , jesli bylo ustawione podswietlanie na min pilot nie dzialal , musialem dac np na 4 i wtedy pilot chodzi ok ( jest to powiazane z oszczedzaniem energi musialem z niego zrezygnowac ), dziwne ale tak to jest z tym pace hd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...