Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale teraz dobierając dekoder ile sobie za niego liczą?

ja wynegocjowałem za 0zł ale mam 2x PACE'a - C+ i NC+ i ten "nowy" to jakaś porażka, dramat!

 

* zawiesza się

* przełączam kanały, pierwszy, drugi, trzeci idzie ok, nagle na którymś się zatrzymuje, informacja o kanale i godzina jest wyświetlana, kanał się wyświetla, ale nie przechodzi dalej na kolejny kanał, nie reaguje na żadne komendy, trzeba czekać... czasami 5 sekund, czasami pół minuty, czasami jest zawiecha na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dekoder Pace pvr hd, chcę podłączyć się pod antenę naziemną, podłączam kabel (który działa na innym normalnym dekoderze) w dekoderze nastawiam na wyszukiwanie kanałów naziemnych i po czasie mam komunikat "nie znaleziono programów sprawdż antene naziemną"

 

1. Czy te dekodery w ogóle mają aktywną opcję odbioru telewizji dvbt?

2. Może coś w ustawieniach terminala czy anteny w dekoderze muszę zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pod antenę satelitarną też jest podłączony..i nic nie wykrywa:(

 

Ogląda ktoś przez ten dekoder DVBT? Czy ma tą opcję zablokowaną jak np.usb?

 

e:

Ale faktycznie jak odłączyłem antenę satelitarną, dałem wyszukiwanie programów naziemnych to po sekundzie wyskakuje komunikat sprawdź antenę naziemną i nawet nie bierze się za szukanie. A z podłączoną ant sat kilka minut szuka tych programów, chociaż nic nie znajdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dekoder Pace pvr hd, chcę podłączyć się pod antenę naziemną,

 

1. Czy te dekodery w ogóle mają aktywną opcję odbioru telewizji dvbt?

2. Może coś w ustawieniach terminala czy anteny w dekoderze muszę zmienić?

 

U mnie bez żadnych problemów odbiera te same kanały naziemne cyfrowe co odbiornik Tv w wbudowanym dekoderem w sumie 3 MuXy.. Dekoder PACE PRV dodaje programy naziemne na samym końcu listy...

w ustawieniach niczego nie zmieniaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dekoder Pace pvr hd, chcę podłączyć się pod antenę naziemną,

 

1. Czy te dekodery w ogóle mają aktywną opcję odbioru telewizji dvbt?

2. Może coś w ustawieniach terminala czy anteny w dekoderze muszę zmienić?

 

U mnie bez żadnych problemów odbiera te same kanały naziemne cyfrowe co odbiornik Tv w wbudowanym dekoderem w sumie 3 MuXy.. Dekoder PACE PRV dodaje programy naziemne na samym końcu listy...

w ustawieniach niczego nie zmieniaj..

 

 

A masz włożoną kartę?

Np na jakim programie masz tvp1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo miałem info od konsultanta że Pace ma dostać po starcie NC+ nowe oprogramowanie zblizone do dekoderów N-ki tylko ciekawe kiedy to będzie.W piątek startuje nowa oferta to może też wrzucą aktualizacje na satelite.

O! Jest szansa, że to wszystko wybuchnie?! To chyba sobie jednak zablokuję przechodzenie w standby... Najpierw poczekam na komentarze. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że patrząc na szybkość działania nc+ to na polsat hd musimy jeszcze poczekać jakiś czas ( dla mnie to mogliby go w ogóle nie włączać, oprócz formuły 1 raz na 2-3 tygodnie nie ma tam nic ciekawego). A co do oprogramowania to też myślę, że będzie nie prędko. Nowe C+ też pewnie jutro koło południa dopiero dodadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie dotyczące mojego Pace'a. Ogólnie nie mogę narzekać na ten dekoder. Jednak od jakiegoś czasu (i zdarza się to coraz częściej) występuje coś dziwnego i w sumie nie wiem czy przyczyną jest pilot czy dekoder. Dla przykładu: chce zwiększyć głos strzałką w prawo, a zamiast zwiększenia głosu dekoder zmienia kanał np. na 0. Albo chce przejść do poprzedniego kanału, a zamiast to mam wyłączenie swojej listy kanałów na tę ogólną. Przykładów mogę mnożyć. Czy ktoś miał już taki przypadek? Niby można udać się do punktu by wymienić, ale podczas diagnostyki usterka może nie wystąpić i co wtedy? Zastanawiam się nad przejściem do nc+, ale nie chce nowych dekoderów, bo te ich nie obsługują multiroom tak jak w c+. Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...