Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W N posiadałem pierwszy nbox PVR i powiem masakra tak jak on hałasował to był szok nie można bylo spać potem na szczęście troche poprawili i było lepiej, Kolejnym dekoderem to był Turbo faktycznie wizualnie fanie sie to wszystko prezentowało ale też ten dekoder miał wady portrafił się dość często zawiesic tak, że tylko twardy reset go stawiał na nogi, błednie działające EPG problem z przełączaniem kanałów. Dziś ma Pace PVR od Cyfry i tak szczerze to nikt znas dokońca nie wie co ten tuner potrafi bo ma takie a nie inne oprogramowanie gdyby mial podobne do Turbo to też wszyscy by mówili jakie to cudo poczekajmy w N na początku też szału nie było.

Kolejny temat który mnie bardzo śmieszy jak czytam a doklanie że w N nie płacisz za wynajem ok prawda ale wszyscy zapominają że bylo coś takiego jak aktywacja za pierwszy dekoder zapłaciłe 499 zł dzieląc to na 24 miesiące to daje na ok 21 zł na miesiąc wiec co to jest jak opłata za dzierżawę

 

W chwili obecnej za turbodekoder płacisz 149 zł dzieląc to na 24 miesiące to wychodzi po 6 zł na miesiąc.Korzystam z turbodekodera dłuższy czas i jakoś mi się on zawiesił tylko dwa razy (jak jeszcze miałem instalacje 1 kablową) Co do EPG to w żadnej kablówce,platformie cyfrowej nie widziałem tak płynnie działającego EPG,nie jak w PACE że po naciśnięciu przycisku EPG dopiero zaczyna się ładować,w nboxie masz już załadowane EPG i dlatego chodzi tak płynnie,szkoda tylko że nie ma EPG na zagranicznych kanałach,ale na PACE też nie było jak ja korzystałem...coś się zmieniło w tej sprawie ?

Czyli sam przyznajesz, żę nadal jest te 149 to tez jest dzierżawa na Pace jest Epg nazagranicznych kanałach głównie niemieckich. W moim poście nie chciałem krytykować N i ich turbodekodera chciałem tylko napisac że nie zawsze było tak różowo i że Pace pewnie też ma duże możliwości tylko brak mu dobrego oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pilot zawsze śmigał ok.,żadnych problemów.

Jak Ci nie pasuje ten dekoder to w czym masz problem aby kupić swój prywatny?

W sofcie v150 działa bez zmian pilot - czyli wszystko OK.

 

Ale jak pewnie nie zauważyłeś ja nie proszę o pomoc przy wymianie dekodera, tylko pisałem, że komunikacja pilot-dekoder jest delikatnie mówiąc do bani. Stąd pytałem, czy nowy soft to załatwia. Rada typu zmień samochód skoro skończyło Ci się paliwo jest trochę niedojrzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem dotyczący nagrywania. od dłuższego czasu jestem użytkownikiem PACE PVR, ale mialem pojedyńczy konwerter i z nagrywaniem nie było problemu. po przeprowadzce w nowym mieszkaniu mam antenę zbiorczą i gniazdo na ścianie mieszkania z dwoma wyjściami- podłączyłem 2 kable do PACE i zmieniłem w ustawieniach typ konwertera na "TWIN". od tego momentu nie działa mi nagrywanie. czy ktoś wie czym może być to spowodowane? czy trzeba coś jeszcze zmienić oprócz z "POJEDYŃCZY" na "TWIN"? będę wdzięczny za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...