Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tez to mialem na lcd 55 " na sofcie 147 na SD drgalo i bylo drazniące ,po wgraniu upgrade na 150 jest piknie nic nie drzy i znaczki są stabilne i wyrazne :brawo:

 

Czasem nie drga logo, a jakiś napis na ekranie. Występuje to na wszystkich kanałach SD, na kanałach HD wyjątkowo. :?

Też tak miałeś Thomas73 ?

Muszę zobaczyć na starym Fergusonie FK-7000 SD (leży w szafie :D ) jak na nim będzie. Jeżeli na nim wszystko będzie ok to wina Pace w przeciwnym wypadku coś z instalacją antenową. Problem w tym, że mi się nie chcę i nie mam czasu.

 

Poczekamy na 150 i wtedy zobaczymy. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie tak było, jak sie przesiadlem ze starego pioniera SD to od razu to zauwazylem na pace ze kuleją te napisy i znaczki ,ale moze to tylko przy takich duzych ekranach wystepuje 55-60" moze na 40" tego poprostu nie widac i nikt sie nie skarzy na to ,a u mnie ewidentnie na sofcie 150 się poprawilo i jest git nic nie drzy :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jager spróbuj wyjąc kartę, wyłączyć dekoder z sieci, odłączyć kabel/kable antenowe, włóż kartę, włącz dekoder(bez przykręcania kabli antenowych) - powinno pójść.

Jestes Wielki :D dzieki juz dziala

 

Jak kolega wcześniej napisał - jestem kobietą ;)

Nie ma problemu, polecam się na przyszłość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze dwa pytania :) Gdybym miał konwerter typu Twin to filmy Vod sciągałby się szybciej. Wiadomo, że teraz sciągają się z jednej głowicy i tuner musi być wyłączony, żeby się ściągneły. Czy grafika w menu głównym w sofcie 150 jest inna czy dalej wygląda tak jak w medisatach SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież doskonale wiemy co przyniesie nowy soft, usługi internetowe, czyli płatny serwis MOOD, allegro, ICA oraz jakieś radia internetowe w formacie MP3.

Więcej nowości nie zapowiadano, no chyba że ktoś zauważy o milisekunde szybsze przełaczanie kanałów. Więc to tyle a potrzebny jest zupełnie nowy soft, soft który z tego dobrego sprzętowo tunera uczyniłby nowoczesny sprzęt a nie muła na którego reakcje trzeba czekać wiekami. Szata graficzna to porażka niesamowita, EPG, PROGRAM nawet mi się już nie chce pisać a wściekły jestem bo płacę 20 PLN/mies!

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he a ja widze ze trwa niezla zabawa z tymi softami 147 na 150 i z powrotem na 147 bo nuz widelec zostane z tym zlym 150 i mi sie nie zaktualizuje na poprawiony 150 w piątek -spokojnie nawet jak jest ten 150 probny ,po aktualizacji na dobry 150 będzie wszystko ok :jupi:

 

nie zdziwie się jak technicy zmienią kod wymuszania w najblizszym czasie inna kombinacje przyciskow zeby juz nikt sie nie bawił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cie Kate za moja wpadke.

Twoja rada podzialala, ale pojawil sie kolejny problem, od razu jak podlacze kabel antenowy pojawia mi sie obraz ale od razu zawiesza mi sie dekoder, i moge go tylko wylaczyc przyciskiem na dekoderze, reszta funkcji nie dziala, nie moge przelaczyc nawet programow. Jesli zrobie ponownie co mi poradzilas, jest wszystko ok dopoki nie podlacze kabli antenowych, wtedy pojawia sie obraz, ale nie moge przelaczac kanalow. Dopoki nie podlacze anteny konaly moge zmieniac, pojawiaja sie nazwy kolejnych kanalow na wyswietlaczu w dekoderze, podlaczam antene i wszystkie klawisze przestaja dzialac. Jest moze jakis sposob, aby to naprawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wujektom

 

Zaktualizowałem soft według info z Twojego linka. Po włączeniu dekodera pobrało listę kanałów. Serwisy są dostępne z pilota (SERW) ale usunęli kanał AXN HD a właśnie go oglądam więc musiałem powrócić do oficjalnej listy. Rano się podłączę do sieci i zobaczę o co chodzi.

Dzięki za info

 

edit: playouter, u mnie epg nie za bardzo działało i w menu (7 - 1) ustawiłem z powrotem na HB i wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...