Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i tej szybkosci w porownaniu ze 147 nie widze w 150, chyba ze pojawi się pozniej :jupi: ale dla mnie miłe zaskoczenie obraz SD sie poprawił na podlaczeniu euro u mnie na 55"lcd widac roznice duszki zniknely na znaczkach tvp1,tvn 24 itd i zielone tlo z nazwą programu juz nie drzy ,dla mnie rewelka poprawili na 100% obraz identyko na SD jak na starym pionku ostrzejszy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ale dla mnie miłe zaskoczenie obraz SD sie poprawił na podlaczeniu euro u mnie na 55"lcd widac roznice duszki zniknely na znaczkach tvp1,tvn 24 itd i zielone tlo z nazwą programu juz nie drzy ,dla mnie rewelka poprawili na 100% obraz identyko na SD jak na starym pionku ostrzejszy :brawo:

 

Lcd 55 , Pace Hd i podłączasz to przez euro :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wiedzą o tym na infolinii.Pani poszła się zapytać techników i jest to wersja testowa z nieaktywną usługą internetową. Technicy cały czas pracują na tym oprogramowaniem.

 

Tak myślałem :) Swoją drogą, po co puszczają niedokończone wersje na satelitę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przez euro podlaczam bo przez hdmi nie da sie ogladac kanalow SD(koszmarna jakosc) jak lecią HD programy to oczywista oczywistosc ze przez kabelek hdmi

 

Przy podłączeniu przez euro programy sd ładniej wyglądają

 

No proszę , zawsze coś przydatnego się człowiek dowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, po co puszczają niedokończone wersje na satelitę...

 

Po to, żeby na razie potestować. Oficjalnie przecież nie puszczają, skoro ani automatycznie, ani przez MENU nie daje się pobrać.

Normalny użytkownik nie powinien przecież znać kombinacji z trzymaniem P+ i P-, więc nic nie pobierze. Mam tylko nadzieję, że pobranie tej testowej wersji nie będzie potem szkodzić gdy puszczą soft oficjalnie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to, żeby na razie potestować. Oficjalnie przecież nie puszczają, skoro ani automatycznie, ani przez MENU nie daje się pobrać.

Normalny użytkownik nie powinien przecież znać kombinacji z trzymaniem P+ i P-, więc nic nie pobierze. Mam tylko nadzieję, że pobranie tej testowej wersji nie będzie potem szkodzić gdy puszczą soft oficjalnie... 8)

 

Np. puszczą wersję 148 więc jej nie pobierze jako niższej od 150 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...