Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+FilmHD mi nie działa. Brak sygnału. No i chyba tak jak u wszystkich nie działają te nowe kanały HD przez kanałem 20.

U mnie działa. Do tego "te nowe kanały" działają. Działaj tzn leci plansza na nich :)

 

PS. Na obu tunerach mam problem z EPG na 7 dni. Bieżące się pobiera a jak kliknę "PROGR" na pilocie to chwilę mieli a po chwili "PROGRAM TV CHWILOWO NIEDOSTĘPNY [...]". Czasami mi się uda złapać, ale rzadko. Obserwuję to już od kilku dni. Potwierdzi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zaplanować. Są dostępne zarówno w EPG jak i w wyszukiwarce :)

 

PS. Na obu tunerach mam problem z EPG na 7 dni. Bieżące się pobiera a jak kliknę "PROGR" na pilocie to chwilę mieli a po chwili "PROGRAM TV CHWILOWO NIEDOSTĘPNY [...]". Czasami mi się uda złapać, ale rzadko. Obserwuję to już od kilku dni. Potwierdzi ktoś?

 

Działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy planowaniu nagrania jak wybierasz program z listy dostepnych - pojawia sie hbo 2 hd i hbo comedy hd? bo 2 dni temu byl problem :P

Tak, pojawia się.

 

w pozycji "PROGRAM NA 7 DNI" jak i "WYSZUKIWANIE", dostępne są HBO2 HD i HBO Comedy HD. Soft 147, najnowsza lista programów.

No to ja nie wiem. Mam te same warunki i w obu tunerach EPG na 7 dni się nie wyświetla. Mam MR i moduły więc może to od tego [wątpię].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pozycji "PROGRAM NA 7 DNI" jak i "WYSZUKIWANIE", dostępne są HBO2 HD i HBO Comedy HD. Soft 147, najnowsza lista programów.

No to ja nie wiem. Mam te same warunki i w obu tunerach EPG na 7 dni się nie wyświetla. Mam MR i moduły więc może to od tego [wątpię].

 

Też mam MR, tyle że na kartach. Ale też nieco wątpię, żeby to miało znaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie jak to w końcu jest z prawami własności tego dekodera. Obecnie na Allegro są dwie oferty jego sprzedaży - jena kup teraz nowy z gwarancją i jedna licytacja z gwarancją rozruchową 1 miesiąc. Allegro w odpowiedzi na maila stwierdziło że jeżeli ktoś pisze że to jego własność, to nie może nic zrobić, domniemanie niewinności itp. [beep]oły. Te dekodery nigdy nie były i nie będą własnością ich użytkowników, więc nasuwa się pytanie - kradzione, czy tez nieuczciwi dystrybutorzy pojedynczo sprzedają je na boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa cena. Np do podlaczenia opcji sa rabaty, na przedluzenie umowy. Nikt tak od siebie nie da Ci rabatu za nic..

 

Prawda.Zadzwoniłem w niedzielę gdyż z końcem października kończyła mi się promocja Canal+HD za 20pln./na miesiąc i poprosiłem o odłączenie.Konsultantka przy okazji przypomniała,że umowę mam do końca roku i czy nie chcę promocyjnie przedłużyć? Dawała wyższy pakiet w nieco promocyjnej cenie i pozostawienie dekodera za 10pln./miesiąc.

Trochę mało bo teraz mam Optimum-30% taniej, Pace Hd i 5xHD za darmo. Zmieniłem 5xHD na HDMIX za 8pln.( i dodałem HBO HD za 20pln).

Niebawem napiszę liścik o rozwiązanie umowy to pewnie do Świąt coś podobnego mi zaproponują :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogromna prośba o pomoc.

Czy uda się jakoś uratować tuner w moim przypadku???

 

Po włączeniu tunera (po kilkugodzinnej bezczynności) pojawia mi się komunikat „karta niewłaściwie włożona lub uszkodzona”.

Robię reset i pomaga. Ale już kilka razy taka sytuacja mi się powtórzyła.

Karta na innym tunerze działa. Mam sporo nagrań na tunerze i nie chciałbym ich stracić wymieniajac tuner.

 

Czy to już koniec tego tunera???

 

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...