Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższych dniach muszę podąć decyzję który dekoder HD wybrać...automatycznie odrzucam SAGEMCOM DSI87 HD bo nie współpracuje z clone+.

W związku z tym pozostały mi dwa do wyboru :

PHILIPS PVR HD

PACE PVR HD

Który wybrać? Który będzie lepszy? Dodam że wielkość dysku nie jest dla mnie bardzo ważna i obojętne mi jest czy będzie do 250 czy 500

Z góry dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonk1974

korzystasz z dekodera podlaczonego jednym czy dwoma kablami antenowymi?

 

jesli jednym to sprawdz poziom sygnalu dla hbo (sd) czyli 10719v FEC 5/6 (menu-> 7 -> 1 -> ok -> "b" -> 3xstrzalka w dół -> strzałka w prawo -> i kolejno czestotliwosc 10719, polaryzacja V (pionowa), symbol rate bez zmian, FEC 5/6, sygnal 22kHz nie -> b (i teraz masz poziom sygnalu dla hbo (sd)))

jesli dwoma to zmien typ konwertera w menu na pojedynczy, odlacz kabel ze zlacza sat2 i patrz punkt 1 (drugi kabel w miejsce pierwszego i znowu punkt 1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonk1974

korzystasz z dekodera podlaczonego jednym czy dwoma kablami antenowymi?

 

jesli jednym to sprawdz poziom sygnalu dla hbo (sd) czyli 10719v FEC 5/6 (menu-> 7 -> 1 -> ok -> "b" -> 3xstrzalka w dół -> strzałka w prawo -> i kolejno czestotliwosc 10719, polaryzacja V (pionowa), symbol rate bez zmian, FEC 5/6, sygnal 22kHz nie -> b (i teraz masz poziom sygnalu dla hbo (sd)))

jesli dwoma to zmien typ konwertera w menu na pojedynczy, odlacz kabel ze zlacza sat2 i patrz punkt 1 (drugi kabel w miejsce pierwszego i znowu punkt 1)

jeśli z dwu, to dla każdego kabelka z osobna podłączonego do wejścia SAT1 przy ustawieniu TYPU KONWERTERA na POJEDYNCZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Cyfry i powiedzieli abym jeszcze raz wgrał liste programów.W nocy spróbowałem cos nagrać i udało się.Zobaczymy co będzie dalej.Dekoder mam ponad rok i nigdy nic sie z nim nie działo i dopiero od 3 dni zaczął występować problem.No cóż poczekamy jak teraz to będzie.Mnie najbardziej dziwi to że nagrywając od rana do popołudnia jest ok a problem występuje tylko wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój status użytkownika forum wskazuje, że nie jesteś laikiem i nie jesteś oderwany od rzeczywistości a zadajesz takie pytania... Przecież połowa wpisów dotyczących Pace 500 w tym wątku to lament i płacz, że EPG działa kiepsko, nie na wszystkich kanałach zawsze jest dostępne i że są tylko dwie audycje. Z moich doświadczeń oceniam, że lepiej działa na Sagemcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniej zmiany oprogramowania rano budzi mnie niebieska dioda.

Dwa razy ściągałem najnowszą wersję oprogramowania i nic.

Radzą wymienić dekoder albo poczekać na listopadowe wydanie oprogramowania (chyba, że dekoder króregoś ranka nie wstanie)

Wszyscy posiadacze pace hd pvr maja ten problem czy ja jestem jednym z niewelu wybranych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...