Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wyświetlanie zegarka na wyświetlaczu.

Należy przejść do MENU GŁÓWNEGO terminala i wybrać 4 - USTAWIENIA

TERMINALA. Opcja 5 – USTAW. WYŚWIETLACZA ma dwie wartości:

ZEGAR – wybranie tej wartości spowoduje, że po każdorazowej zmianie kanału przez pierwsze 10s na wyswietlaczu terminala bedzie pokazana nazwa programu, a po tym czasie zostanie wyswietlony numer programu i aktualny czas.

NAZWA PR. – na wyświetlaczu pokazana jest nazwa programu.

 

2. Zmiana sposobu sygnalizacji stanu dekodera:

Dioda na panelu przednim, a stan dekodera

Świeci na niebiesko -->>Trwa nagrywanie (podczas normalnej pracy lub w trybie standby)

Swieci na czerwono -->> Tryb standby

Miga na czerwono co 5 s. -->>Trwa pobieranie audycji VOD lub HBO Digital

Nie swieci -->>Tryb normalnej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu problemy z funkcją PILOT

Przeważnie Wyszukiwanie informacji... później BRAK INFORMACJI.

Po włączeniu dekodera ładuje dane dłuższą chwile zanim pojawi się opcja Program na 7 dni po włączeniu opcji PROGRAM.

Dodam że w Pace DSR 7201/91 nie było żadnych problemów z tymi funkcjami podobnie jak nie było i nie ma problemów z nimi w Mediasacie Pioneer.

Podczas wyłączania funkcji Pilot, wyłączyła mi się lista "ulubionych kanałów".

Problemy związane z wykonywaniem innych żądań niż zadysponowane pilotem, występowały już w Philipsach/Pace.

Tutaj pierwszy raz zauważyłem.

No, panowie "technicy" - pracujcie, pracujcie bo puki co nie ma sie z czego cieszyć, wręcz przeciwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi, o co chodzi z nagrywaniem kanału na żywo ? dlaczego raz mi nagra 23 minuty, drugi raz 46 minut, innym razem 57 albo 64 .. najdluzej mi nagralo 76 minut ... po wcisnieciu pauzy i od razu record nagrywa normalnie 2 godziny jak to teoretycznie jest zalozone nagrywanie z time shiftingu - no ale wtedy nie mozna przelaczac kanalow .... dla mnie tragedia jesli zobacze cos na jakims kanale - wciskam record - nagrywa sie - a ja zmieniam kanaly na inne podczas nagrywania .... za kazdym razem ucina nie wiedziec czemu po ilus tam minutach ... tragedia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotus, dekoder tak ma zaprogramowane. Jak klikasz 'Nagrywaj" to automatycznie nagrywa cały dany film do samego końca - nic nie musisz tam więcej ustawiać. I to bez względu na to czy kliknąłeś podczas trwania filmu, czy zaprogramowałeś wcześniej nagrywanie z poziomu EPG. Wygodą jest automatyczne rozpoczęcie nagrywania dokładnie w momencie zaczynania się filmu, dekoder sam rozpoznaje kiedy film się zaczyna. Niewygodne trochę jest to ze jak klikniesz podczas trwania filmu "Nagrywaj", a potem sam przerwiesz - nie zapisuje się ten czas nagrania. Dziwne jesli ci ucina samemu po ilus tam minutach przy przełączaniu kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec zmiana. soft 128 - jak wciskam record na zywo, to pokazuje info ze bedzie nagrywalo 3 godziny i nagrywa ponad 180 minut danego kanalu - w miedzyczasie mozna wszystko robic, przelaczac kanaly, satelity, a nawet mozna zaczac ogladac poczatek nagrywanej audycji, nic sie nie dzieje a nagrywanie trwa do ponad 180 minut. mam nadzieje ze nic sie nie dzieje - 1. dzien testu przy nowym sofcie. tvn nagralo 184 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia mam w domu remont. Miło jest bez tv, głównie z powodu możliwości odpoczynku od wiadomości, "gadających głów", reklam, seriali, polityki......, ale ciekaw jestem tego nowego softu 128. Przez najbliższe 3 dni jeszcze nie będę w stanie tego sprawdzić.

 

Czy poprawiło się działanie PACE we współpracy z plazmami PANASONIC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. "Tytułowy" sprzęcik mam w domu od dzisiaj i musiałem go odpiąć od instalacji i wrócić do poczciwego Pionka. Powodem była odmowa współpracy ze splitterem przewodowym (niech pozostali domownicy też korzystają z c+ ;-)) Czy ten Pace będzie działał ze splitterem i jaka karta jest potrzebna?

Poza tym, co mnie zdziwiło na Pejsie nie działała mi telegazeta w tv. Tak być chyba nie powinno? Do konsultanta technicznego nie sposób się dodzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nagle pojawiło się "Brak uprawnień do odbioru tego kanału" na Eurosport HD :((( Przełączyłam na Eurosport HD2, z powrotem na Eurosport HD i już był koniec. Nie pomaga ponowna aktywacja karty, wyłączenie z kontaktu, wyszukiwanie programów.. Pan z pomocy technicznej powiedział, że mam włączyć na 3-kę, on prześle mi uprawnienia, zaraz powinno być OK. Nie jest :( Co robić?! (Wyrzucić sprzęt, wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpraca z TV Panasonic zdecydowanie się poprawiła. Mam soft od wczoraj i nie chcę zapeszać, ale wreszcie normalnie mogę przełączać kanały, bez problemu mogę obsługiwać Program, przeglądać własne nagrania czy ofertę VOD. Nie ma zacięć, można powiedzieć że pilot reaguje płynnie. Oby już tak pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...