Skocz do zawartości

Stagefright


Rekomendowane odpowiedzi

W moim antywirusie coś tam raz wykryło, usunęło, nic się nie dzieje. Było to dziwne, właśnie chodziło tu o Stagefright. Od tamtego czasu nie wykrywa nic, telefon działa normalnie. Trochę się wystraszyłem, wyłączyłem wtedy te MMSy. To było już dawno, miesiąc, może dwa temu. Może to było tylko ostrzeżenie że telefon jest podatny.

Edytowane przez Piotr3110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć  apką  który to antywir       bo to tak na prawdę nie jest  vir  tylko rodzaj  mallwara  coś jak w kompie   śmietnik całej historri odwiedzanych stron  i większośc czyści je cleanerem.  A sam FF to już zamulacz .

 

Pobierz  także apke  Stagefight    czy wykryje że nie masz  bo jeden z moich ma mimo iż żądnego MMsa nie wysyłano  jednak 4G   bardzo często online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi także   wyświetliło    vulnerable.   Telefon nie ma nic do rzeczy czy starszy    jeśli zrobileś  ewentualnie   upgrade Andka   wszystko idzie drogą  MMS.   Telefon nie będzie zamulać tam są mocne procki i najlepiej wszystko trzymać na kartach SDXC

 

 

Obadam sobie to CM Security i dam znać. Kiedy skanowałeś?  i czy nadal jesteś    vulnerable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym programie tak. A antywirem skanuję prawie codziennie, ale CM Security zaczął się dziwnie zachowywać i co jakiś czas chował się pasek powiadomień na parę sekund, zwłaszcza przy wchodzeniu do antywirusa (wątpię by to było z tym związane, za duży odstęp czasowy i pewnie to przez jakąś aktualizację), wgrałem sobie AVG (problem zniknął), też brak wirusów. S4 Mini jest na Androidzie 4.4.2, gdzieś tam dostały aktualizację do Lollipopa, ale wychodzi na to że nie u nas. Generalnie nic się nie dzieje i gdyby był zawirusowany to bym miał z nim jakieś problemy (w końcu to przejęcie kontroli nad telefonem). MMS żadnego nie dostałem, ale to chyba nie ma znaczenia bo podobnież się samo usuwa i nawet użytkownik nie zauważy.

Edytowane przez Piotr3110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...