Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.07.2024 o 19:42, wally79 napisał(a):

Zobaczycie jak bez wazeliny będą nam wchodzić w cztery litery. Moja umowa kończy się w październiku więc do tego czasu będę miał obraz tego co proponują na przedłużeniu. Jak w miesiącach wakacyjnych nie złapią dużo chętnych na Ligę Mistrzów to we wrześniu może się okazać że stratedzy będą korygować oferty przedłużeniowe

No przecież sam pisałeś że będą ci wchodzić w tyłek żebyś przedłużył i będziesz czekać do końca, a okazuje się że jednak przedłuzyłeś umowę dużo szybciej. No to rozegrał cię operator po swojemu czy nie? 

No i to bez mydła. Przedłuzyłeś na tym, co daje operator bez mrugnięcia. 

6 minut temu, wally79 napisał(a):

Przyjąłem warunki operatora bo mi pasują

 

Czyli rozegrał cię operator po swojemu. Koniec kropka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Motyl1987 napisał(a):

No przecież sam pisałeś że będą ci wchodzić w tyłek żebyś przedłużył i będziesz czekać do końca, a okazuje się że jednak przedłuzyłeś umowę dużo szybciej. No to rozegrał cię operator po swojemu czy nie? 

No i to bez mydła. Przedłuzyłeś na tym, co daje operator bez mrugnięcia. 

 

Czyli rozegrał cię operator po swojemu. Koniec kropka. 

Mogłem zmienić zdanie na pogląd w sprawie. Tego akurat nikt mi nie zabroni. Natomiast to czy ktoś mnie rozegrał i to bez mydła To Twoja opinia na ten temat z którą nie muszę się zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką moc sprawczą ma gadanie i wylewnie gorzkich żali ? Moc sprawczą ma podpis pod umową i zasilenie korporacji kasą. Reszta dla nikogo się nie liczy.

Jak mimo wszystko zawsze finalnie kończy się podpisem to czego ty oczekujesz ? 100 zerwiesz umowę z ich winy i 100 podpiszesz te same warunki bo innych ci nie zaoferują.

Potem śmieją się CEO z ludzi, traktujemy ich jak stado baranów, strzyżemy jak chcemy a oni i tak do nas idą. Kółko się zamyka i tabelki sprzedaży rosną.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Biała_vanna napisał(a):

Taką, że odstrasza innych, potencjalnych klientów. 

O tym czy tak będzie zweryfikuje rynek. 

Póki co nie wiadomo jak im idzie. 

Za wcześnie na podsumowania. 

Jak nie wyjdzie to za 3 lata pożegnamy się z LM w C+. I tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno teletoon nie działał także w sieciach kablowych :)

 @wally79 @Elvis799 

Dostęp do kanału mieliście, tylko on nie nadawał nic przez kilka godzin (zgodnie z zapisami mieli do tego prawo). 

 

Dlatego nie nadawał też online, logiczne. 

 

Temat w takim razie można uznać za zamknięty i nic nie dostaniecie z rekompensaty i zwrotu abonamentu. 

Edytowane przez Sentence
Usunięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tyle było o jakości... Pytanie wczorajaszy mecz Ślask - Legia. Jak u was z jakością?

Wczoraj wszystkie mecze OK. Także Lech - Pogoń, który leciał mniej więcej w tym samym czasie.

 

A mecz Śląsk-Legia obraz tragiczny. Ciemny. Boisko szare. Tu tylko u mnie czy coś tez tu kombinowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie napiszę, że Canal+ miał w roku 2023 (i dwóch poprzednich, dawniej nie chciało mi się sprawdzać) ok. 300 mln zysku rocznie przy ok. 2,4 mld wpływów. To, że nie wynajmują transpondera pod własne kanały i zamiast tego puszczają planszę wynika jedynie z chęci jeszcze większego podwyższania rentowności. I dziwię się, że pomimo tego nadal mają tutaj tak zaciekłych obrońców. Nie platformy jako całości - bo ona mimo wszystko się broni sama, ale tych dziadowskich zagrywek. Przecież można jednocześnie oceniać tę platformę pozytywnie, ale być krytycznym wobec niektórych działań. To, że uważam wyłączenie C4+k w okresie transmisji Ligi Mistrzów za słabe zagranie, nie oznacza, że zamierzam pisać reklamacje czy skargi do UOKiK-u. Nic od C+ nie oczekuję, wyciągam tylko wnioski i mam opinię odnośnie tych działań. I to co mogę zrobić - to głosować portfelem - zarówno w sensie pozytywnym jak i negatywnym. Przez 15 lat głosowałem nim w stosunku do Canal+ pozytywnie, nie wykluczam że będę tak robił dalej, ale to dziadowanie ostatnio mi się nie podoba. Tylko tyle i aż tyle.

 

Sam mam Canal+ od ok. 15 lat, zawsze był to dla mnie synonim telewizji premium - broniącej się i zawartością i jakością. Mam natomiast przekonanie, że ostatnio (z mojej perspektywy) jest jakiś zjazd... Kontent filmowo-serialowy to pominę milczeniem, bo jak ktoś nie jest fanem polskich produkcji, to oglądać tam kompletnie nie ma czego. Jeśli chodzi o sport, to od zawsze magnesem dla mnie była polska ekstraklasa, zwłaszcza że pozostały jest w zasadzie obecny (poza LIgą Mistrzów)  u innych operatorów. Ale nawet w sporcie - upychanie coraz bardziej tych kanałów, cięcie bitrate'u coraz bardziej - nie tego oczekuję od telewizji premium. Aktualna dwuletnia umowa leci mi od maja br., więc jeszcze ponad 1,5 roku przede mną. Może przedłużę, może nie przedłużę, coraz częściej dochodzę do wniosku, że i tak w telewizji linearnej oglądam już jedynie sport więc może pakiet Supepremium 4k, gdzie mam 3 kanały 4k, w tym jeden wyłączany może nie jest najbardziej trafnym wyborem:)

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wally79 napisał(a):
15 minut temu, Anita Kaźmierska napisał(a):
 
Nie podobno, tylko na pewno nie działał w tych kablówkach, które pobierają sygnał z satelity.

Dziękuję Pani Redaktor. Pani jest autorytetem któremu można zaufać.

Czyli teraz już nie możecie nic reklamować, zgadzasz się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ gwarantuje kanał a nie jego zawartość, puszczą plansze z logiem kanału będzie to prawidłowo wykonana umowa.

Mogą to robić tydzień albo miesiąc jak C+ 3dnow, nie róbcie to podwójnych standardów w zależności który kanał wam pasuje.

C+ Extra 2,3,4 też nie nadają cały czas.

Od sprawdzania wykonywania prawidłowo koncesji jest KRRiTV. Jeśli ma 4h w koncesji faktycznie to krytyka nie pomoże w końcu wykonuje zapisy koncesji prawidłowo.

Niema tam godzin funkcjonowania sztywnych, o tym kiedy nadaje i co nadaje i której decyduje nadawca.

 

Drugie dno to takie że kontent 4k jest drogi w produkcji, coraz więcej eventów sobie odpuszcza jego produkcje.

UEFA jest właśnie takim przykładem. Nie zdziwię się gdy C+ będzie zamykać ten kanał systematycznie obcinając nadawanie.

Trzeba patrzeć w regulaminy aktualnych promocji tam są odpowiedzi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LorDx napisał(a):

C+ gwarantuje kanał a nie jego zawartość, puszczą plansze z logiem kanału będzie to prawidłowo wykonana umowa

I to powinno zamknąć całą dyskusję, może osoby chcące i walczące o reklamację i zwrot kosztów abonamentu to zrozumieją :)

W dniu 24.08.2024 o 11:36, wally79 napisał(a):

Czekam teraz z niecierpliwością aż czasowo mi te kanały wyłączą na czas trwania transmisji z meczów Champions League do których nota bene mam już dostęp. To śmierdzi z daleka wałkiem. Umowa wiąże dwie strony i o tym Canal+ powinien pamiętać. No cóż teraz pozostaje czekać na dalszy rozwój wydarzeń...

 

W dniu 24.08.2024 o 12:12, wally79 napisał(a):

Oczekuję tylko by warunki na jakich ją podpisano były zachowane.

Są zachowane czy nie? Wychodzi, że są ;)

W dniu 24.08.2024 o 21:02, wally79 napisał(a):

operator stara się jawnie ograniczać prawo do dostępu do kanałów

Robi to zgodnie z prawem czy nie? :)

W dniu 24.08.2024 o 11:54, wally79 napisał(a):

Co będę chciał ugrać? Rabat na czas trwania mojej umowy

:)

Albo nie zrozumieją :)

 

Edytowane przez Motyl1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnym sezonie wybrane spotkania Ligi Mistrzów będą transmitowane w TVP Sport.

Łącznie w sezonie 2024/25 TVP pokaże 17 spotkań Ligi Mistrzów. Transmisje będą miały miejsce w środowe wieczory o 21:00. Przewidziana jest również transmisja z meczu finałowego.

 

Może zmienią sztywne zdanie co do formy i ceny sprzedaży pakietu sportowego swoim dotychczasowym klientom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...