Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, piotrekj66 napisał(a):

 

 

Wątpię, że dużo osób zakupi samą LM za 20zł/m bo to jest naprawdę wygórowana cena płacąc już np jak ja 115zł za wszytkie c+ dla sportu,

Nie opowiadaj bajek że dla sportu musiałeś brać pakiet za 115 zeta bo dla nowych jest za 75 zeta🤣 Brałeś HBO i inne bzdety dla sport?😂 Jak się bierze mocno rozszerzony pakiet to się i sporo płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie racje 20zł to mało ale ja za sport już płace 50 zł podczas podpisywania umowy konsul twierdzi,że liga mistrzów dalej bedzię w tej cenie, a tu super niespodzianka brak LM i brak Mistrzowskiej Piłki ! Ale pewnie niezrozumiałem oferty i nie wykupie Super Sportu!!!

Edytowane przez cholek225
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, k05 napisał(a):

Multiroom to jedno, a serwis streamingowy to drugie. 

 

Poza tym gdzieś czytałem, że te dodatkowe kanaly też będą dostępne na dekoderach pod warunkiem podłączenia go do internetu (tak jak kiedyś kanały Viaplay z Bundesligą i Premier League, też były dostępne na końcu listy jako kanaly internetowe. Po podłączeniu do internetu kanały te były dostępne również na dekoderze satelitarnym. 

Olać już do multi, jak ktoś nie ma nawet głównego dekodera 4k to może całej LM nie obejrzeć, no chyba że będzie tak jak gdzieś tam wyczytałeś.

Edytowane przez Elvis799
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi, że 20 zł to wygórowana kwota.

Większość z piszących zauważa tylko, że sposób wprowadzania LM na anteny C+ jest bezczelny.

Wystarczyłoby, aby dla dotychczasowych abonentów posiadających Mistrzowską Piłkę z Polsat Sport Premium, włączyć bezpłatnie do końca obowiązującej umowy nowe kanały C+ z LM.

Po zakończeniu obecnej umowy klient decydowałby się na dopłatę 20 zł, lub rezygnował z pakietu.

Nowi klienci mający wybór oczywiście niech wybierają - dopłacać 20 zł do pakietu C+ czy też nie.

Tak byłoby uczciwiej. I nie piszcie mi tu o drobnych druczkach w umowach, z których wynika ,że MP mogła od lipca zniknąć. No i co z tego ?

Frankowicze też podpisywali umowy z drobnymi druczkami, a teraz hurtowo wygrywają z bankami sprawy sądowe.

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam.

Ale nie zamierzam też dopłacać 20 zł z kolejny pakiet.

Poczekam do stycznia i koniec umowy, wtedy zobaczę za ile te nowe SUPER HD PREMIUM THE BEST FOOTBALL SAT AND STREAM CHANNELS FROM CANAL PLUS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. będą oferowane. I coś czuję, że dostanę je za przysłowiową czapkę śliwek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma Viaplay za 19zł i jeśli dobierze LM za 20zł to po roku jak Viaplay zniknie to będzie już tylko 1zł "stratny" 😜

C+ raczej aż tak pazerny chyba nie będzie, żeby dalej naliczać opłatę za Viaplay jeżeli ktoś ma to w umowie jeszcze przez jakiś czas :) 

Chyba, że C+ krzyknie sobie nową opłatę jeśli akurat wtedy przejmie prawa do Premier League 🙃

Edytowane przez Elvis799
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obniżyli cenę za pakiet gdy stracili ligę angielską i zostali z dwoma meczami retrasmisji z Viapli na kolejkę ?

Nie. Ceny zostały takie same jak wtedy gdy była cała Premiership.

Czyli naliczali opłatę za coś czego nie mieli (bo stracili).

57 minut temu, k05 napisał(a):

a ile płaciliśmy za C+ teraz i kiedyś.

A pamiętasz może jakie ligi były wtedy w ofercie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nasir napisał(a):

No nie wyszło na jedno. Bo Eleven kosztuje nie 50zł tylko w porywach 12zł ( przy umowach).

No i też się skończyło, że kolejne przetargi na prawa startowali razem z Canal+ (LaLiga), lub odsprzedawali sublicencję (Bundesliga) też Canal+, aby się im wszystko spinało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Nie wiem ile razy można pisać by to dotarło do niektórych🤣 Po stracie PL cena paczki C+ spadła do 19.90 zeta wcześniej minimum 25 zeta. Ponad 10 lat temu Multipakiet kosztował ok 40 zeta😂

U mnie ta paczka kosztuje 30 złotych. 🤨

Jak to jest, że bez tego pakietu nie można kupić paczki LM, a MP można było?🤔

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wy składacie reklamacje za PSP ? Najlepszą formą reklamacji jest wasz portfel i operator bardzo szybko rozpatrzy tą forme reklamacji przy tylu abonentach. Czekać nie płacić obserwować. Pewnie że 20zł to nie majątek ale jak ktoś płaci 120 miesiecznie to już inaczej to wygląda. Chętnie kupię i pewnie nie tylko ja sam pakiet Super Sport w cenie 20zł ale tak się nie da, bo trzeba mieć min. Entry i Canal+ a więc kwota nie jest 20zł za LM. 

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Woocash napisał(a):

Chętnie kupię i pewnie nie tylko ja sam pakiet Super Sport w cenie 20zł ale tak się nie da, bo trzeba mieć min. Entry i Canal+ a więc kwota nie jest 20zł za LM. 

Z jednej strony tak czyli powinien być osobny pakiet z LM bez wymuszania zakupu innych pakietów tak jak było z PSP zarówno w Canal+ jak i Polsat Box, a z drugiej większość tych których interesuje sport i tak pewnie już płaci za pakiet z Canal+ Sport ze względu na dostęp do innych lig czy też np. tenisa WTA.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cholek225 napisał(a):

Panowie macie racje 20zł to mało ale ja za sport już płace 50 zł podczas podpisywania umowy konsul twierdzi,że liga mistrzów dalej bedzię w tej cenie, a tu super niespodzianka brak LM i brak Mistrzowskiej Piłki ! Ale pewnie niezrozumiałem oferty i nie wykupie Super Sportu!!!

Nie da się mieć wszystkiego za 50zł. Poza tym co dziś znaczy 50zł? 

Jak konsultant zapewniał Cie o dostępie do Mistrzowskiej Piłki przez cały okres umowy to składasz reklamacje. 

 

10 godzin temu, white snake napisał(a):

Zamierzasz się procesować? :rolleyes:

To tylko zwykłe bicie piany na forum. Kilka dni temu kilka osób odgrażało się UOKikiem - i jak skończyło się na groźbach. Nawet po długopis nie sięgnęli. 

 

9 godzin temu, terracan1929 napisał(a):

A obniżyli cenę za pakiet gdy stracili ligę angielską i zostali z dwoma meczami retrasmisji z Viapli na kolejkę ?

Nie. Ceny zostały takie same jak wtedy gdy była cała Premiership.

Czyli naliczali opłatę za coś czego nie mieli (bo stracili).

A pamiętasz może jakie ligi były wtedy w ofercie ?

 

Tak. Pamiętam. A pamiętasz jak podpisywałeś umowę co było napisane? Że płaci się za kanały, a nie prawa do danych transmisji? A pamiętasz, że zyskali Ligę francuską, WTA czy żużel? Czy wtedy dzwoniłeś z prośbą o zwiększenie abonamentu?

 

9 godzin temu, terracan1929 napisał(a):

Czyli najdroższa liga świata, wyceniana była rok temu na 5 zł......

Teraz, dużo tańsza LM na 20 zł....

Ty akurat wiesz co jest droższe, a co tańsze. 🤣😂

 

7 godzin temu, Woocash napisał(a):

Po co wy składacie reklamacje za PSP ? Najlepszą formą reklamacji jest wasz portfel i operator bardzo szybko rozpatrzy tą forme reklamacji przy tylu abonentach. 

Bo liczą, że w ramach reklamacji operator da im LM za 0zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...