Skocz do zawartości

TVK Petrus


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Z informacji uzyskanych w BOK do końca października powinny pojawić się w HD programy polsatu które już są obecne w wersji SD, a także kanał polsat news w HD. W związku z tym mają być wyłączane kanały z analogu, ale które to pani nie była w stanie powiedzieć. Nic też nie wiadomo o kanałach eleven i eleven sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Planuję przesiadkę z NC+ na PETRUSA i moje pytanie czy ktoś ma za sobą takie doświadczenie i jak wygląda porównanie jakości obrazu (szczególnie kanałów HD) między jednym a drugim. Druga sprawa to czy PETRUS oferuje dźwięk 5.1 na swoim dedykowanym dekoderze tak jak niektóre kanały/programy NC+?

Edytowane przez bartszatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu nie których kanałów będzie lepszej jakości niż satelitarnie, a co do dźwięku to w Petrusie jest Dolby A/52.

Nie jestem aż tak biegły w te klocki więc spytam wprost. Oglądam powiedzmy Gwiezdne wojny na NC+ i po wyborze oryginalnej ścieżki mój amplituner podpięty do dekodera widzi przesyłany stamtąd dźwięk jako DD 5.1. Czy z dekodera Petrusa też będzie taka możliwość czy będzie może DD ale np 2.0 tylko.

Edytowane przez bartszatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie nowych kanałów i stworzenie "nowego" pakietu Najlepszy HD było okazją do podwyżek. Teraz Start jest za 30 zł (wcześniej 14), Praktyczny za 60 (38), Wygodny za 80 (65), Ekskluzywny to teraz Najlepszy za 100 (115), a Optymalny całkiem wycofali. 3 kanały: TVP HD, nSport+ HD i Polsat Sport HD, wydzielono z najwyższego Pakietu w opcję Extra. A poza tym na stronie wypisują, że mają 200 kanałów (doliczyłem się 196, z czego TVP 3 w dwóch wersjach i łączony Viasat policzyli jako dwa oddzielne). Nie za uczciwie prezentowana ta oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...